Įkraunama...
Įkraunama...

"Įkainiai" bažnyčioje

QUOTE(inore @ 2005 07 12, 18:23)
Kedainiuose medineje baznycioje. Koks tikslus jos pavadinimas nezinau



man nera svarbu pats baznycios pavadinimas. matai mes tuokiames irgi ne didmiestyje - Garliavoje, tai mastau, kokie pas mus ikainiai, kazi ar su 50 lt ir saldainiais susisuksim ar ne?
Atsakyti
QUOTE(zuika/puika @ 2005 07 12, 18:43)
man nera svarbu pats baznycios pavadinimas. matai mes tuokiames irgi ne didmiestyje - Garliavoje, tai mastau, kokie pas mus ikainiai, kazi ar su 50 lt ir saldainiais susisuksim ar ne?

Aš manau kad tikrai užteks, na nebent kunigas pats paprašytų daugiau, bet jei žmogiškas kunigas tai tikrai nereikalaus daugiau.
Atsakyti
QUOTE(zuika/puika @ 2005 07 12, 19:43)
man nera svarbu pats baznycios pavadinimas. matai mes tuokiames irgi ne didmiestyje - Garliavoje, tai mastau, kokie pas mus ikainiai, kazi ar su 50 lt ir saldainiais susisuksim ar ne?


Nenoriu taves liudinti, bet kiek girdejau, kunigas ten pinigus oi kaip megsta. Buna kartais ir pats pasako suma, kuria reikia palikti. Bet siulau nenusilesiti, nes juk niekur nera parasytos konkrecios sumos. O kungai siais laikas patys savivaliauja g.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif
Nesu tikra ar pataikiau į šią temą...bet ar kas nors žino ką apie šv. Mykalojaus bažnyčią? Ruošiamės ten nunesšti dokumentus, tačiau pasižiūrėjau kas klebonas. Tai jei aš neklystu, tai pakankamai griežtas klebonas. O gal aš klystu?
Atsakyti
mes tuoksimės Anykščių bažnyčioje (mano išrinktojo gimtinėje smile.gif ) seniausiai susitarėm, kad kunigas sutuoks, jis jaunas, netgi pažįstamas, nes kaip jau pastebėjau mažuose miesteliuose visi visus pažįsta...
taigi prieš savaitę iki mūsų vestuvių nueisim ir nunešim 100 litų, nes kiek girdėjau dažniausiai visi tiek aukoja... ir nemanau kad kunigas turėtų spyriotis, nes iš tikrųjų sutuokdamas neturi jis pasipelnyti - bažnyčia gi ne turgus, kur dar kunigai derėtis ima... nors sutinku, kad kunigų visokių pasitaiko... mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes tuokėmės šv. Onos bažnyčioje. Broliui Astijui palikome 100Lt. saldainių ir šampano. Taip pat paaukojome rožių puokštę ir žiedlapiais nuklotą taką, nes buvom truputį pasipuošę bažnyčią smile.gif
Ex, kaip gražu viskas buvo... wub.gif
Atsakyti
O mano sesuo pernai tuokėsi Katedroje (Vilniuje). Tai kunigui Doveikai paaukojo 200Lt. Dėl saldainių ir šampano neesu tikra.
O ten buvo iškilminga tongue.gif
Atsakyti
O prieš vestuves prisiklausėm gandų, kad katedroje "stavkė" 500Lt, o šv. Onos bažnyčioje - 300Lt.........
Atsakyti
va dar prisiminiau, kad galvojam vargonininkui gal kokį 50 litų duot kad ką pagrotų, nes kai pernai mano būsimojo pusbrolis ten tuokėsi tai irgi grojo ir giedojo, nors asmeniškai man buvo šiaip sau. dėl to ir galvojam kažką specialiai užsakyt (kad ir Ave Marija), nes tuokiamės tik bažnyčioje ir iš tikrųjų tai ir yra svarbiausia vestuvių dalis, tad ir norisi kad viskas būtų thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Redike @ 2005 07 20, 14:47)
O mano sesuo pernai tuokėsi Katedroje (Vilniuje). Tai kunigui Doveikai paaukojo 200Lt. Dėl saldainių ir šampano neesu tikra.
O ten buvo iškilminga tongue.gif

how much??????????????????????? protest.gif
Atsakyti
QUOTE(Redike @ 2005 07 20, 14:56)
O prieš vestuves prisiklausėm gandų, kad katedroje "stavkė" 500Lt, o šv. Onos bažnyčioje - 300Lt.........

atsiprasau, sita zinute norejau pakomentuoti....nu bet nesamone tokia suma schmoll.gif
Atsakyti
Gal kas tuokesi Kaune, Vytauto baznycioje??? Kazin kiek ten pinigeliu reiktu duoti? Kazkaip nesinori per mazai duoti, bet ir per daug gaila...paaukoti:smile.gif)) Kalbant apie aukas, dabar prisiminiau kaip seimos centre, kur vyksta tos pamokeles, naglai pasake, o dabar paaukokit 20lt smile.gif
Atsakyti