Įkraunama...
Įkraunama...

"Įkainiai" bažnyčioje

aš ir manau duoti 100 litu manau pats tas už 25 min ceremoniją g.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2005 06 28, 14:51)
Aš irgi manau, kad po ceremonijos gražiau būtų mokėti... ax.gif O man tai vistiek keista, kodėl mums sumą nurodė  g.gif  blink.gif Gal sakau, kad nei krikštyti ten esame, nei gyvename šalia... unsure.gif Nu bet vistiek nesąmonė, kai pasako kiek aukoti... schmoll.gif Nei auksinėm grandinėm apsikarstę, nei ką  unsure.gif  tongue.gif

labai jau veidmainiška, kai kunigai skelbia tokias šventas tiesas, skaito pamokslus apie atsidavimą, artimo meilę, nesavanaudiškumą ir t.t. o patys, savo ruožtu nurodo "stavkes", kiek reikia mokėti už tą pareigą, kuria vadina šventa... Tai tada nebeaišku pasidaro per kurią vietą jie yra arčiau dievo??? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(žvarba @ 2005 06 30, 10:55)
Tai tada nebeaišku pasidaro per kurią vietą jie yra arčiau dievo??? blink.gif


LIUX pasakyta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2005 06 30, 10:10)
LIUX pasakyta  thumbup.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
O as du kartus buvau pirsliene. Klaipedoj pirslys dave 50litu. Ir tuos pacius pati istraukiau is pinigines-norejo tik 20 duot!!! Geda!!! Maniskis buvo isvykes, tai su svetimu reikejo dalyvaut- nagas, kaip reta pasitaike!!! Dar pintinej turejau buteli ir saldainiu dezute, ir tuos atidaviau, nes buvo labai jau nepatogu pries kunigeli. Pats mate, koks pirslys skrudzas, paskui dar pasake jauniesiems, kad gera pirsliene turi... smile.gif Bet vis tiek labai graziai sutuoke, daug visokiu graziu zodeliu pasake, dar palinkejo daug neprisibaliavot ir kita diena neisgert visos juros (cia omeny turejo pagirias, hm...). O vargonininkui ir zakristijonui nedavem nieko- cia irgi del pirslio skupumo. Kiti draugai tuokesi mazo miestelio baznycioj, tai davem 100lt, bet kunigas neeme, nes jaunikis aplink sventoriu kelis kartus zole buvo nupjoves. biggrin.gif Tik pasake, kad duotume po 10lt. vargoninikui ir zakristijonui. Va va taip!
Atsakyti
QUOTE(Sandrelle @ 2005 06 30, 19:11)
O as du kartus buvau pirsliene. Klaipedoj pirslys dave 50litu. Ir tuos pacius pati istraukiau is pinigines-norejo tik 20 duot!!!  Geda!!! Maniskis buvo isvykes, tai su svetimu reikejo dalyvaut- nagas, kaip reta pasitaike!!!


blink.gif doh.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandrelle @ 2005 06 30, 19:11)
O as du kartus buvau pirsliene. Klaipedoj pirslys dave 50litu. Ir tuos pacius pati istraukiau is pinigines-norejo tik 20 duot!!!  Geda!!! Maniskis buvo isvykes, tai su svetimu reikejo dalyvaut- nagas, kaip reta pasitaike!!! Dar pintinej turejau buteli ir saldainiu dezute, ir tuos atidaviau,


Aš būčiau demonstratyviai pati ištaukus koki 100 lt, vien del to, kad toki skupydla pamokyciau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kate0 @ 2005 06 30, 18:19)
Aš būčiau demonstratyviai pati ištaukus koki 100 lt, vien del to, kad toki skupydla pamokyciau  biggrin.gif

thumbup.gif thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
[quote=kate0,2005 06 30, 19:19]
Aš būčiau demonstratyviai pati ištaukus koki 100 lt, vien del to, kad toki skupydla pamokyciau biggrin.gif
[/quot

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Oi, mergaites, kokie dar 100lt!!! Kad tik 50 buvo! cry.gif Net pasenusios bambonkes neturejo! cry.gif Isivaizduokit, kaip smagiai turejau jaustis su pirsliu, kuris i veselija atsiveze tik du butelius sampo!!!!!!!!!!!!!!!! Geda! Geda! Pavaisinom atejusius pasveikint prie CM, o kai vaziuojant i sodyba baliavot kelia uztvere, turejau suktis su liezuviu! Gerai, kad kaip nujausdama is vakaro apsipirkau, galvojau, lauktuviu bendradarbiai irgi lauks... Baisesnio koschmaro nebuvau patyrus ir niekam nelinkiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandrelle @ 2005 07 02, 21:29)
Oi, mergaites, kokie dar 100lt!!! Kad tik 50 buvo!  cry.gif  Net pasenusios bambonkes neturejo!  cry.gif  Isivaizduokit, kaip smagiai turejau jaustis su pirsliu, kuris i veselija atsiveze tik du butelius sampo!!!!!!!!!!!!!!!! Geda! Geda! Pavaisinom atejusius pasveikint prie CM, o kai vaziuojant i sodyba baliavot kelia uztvere, turejau suktis su liezuviu! Gerai, kad kaip nujausdama is vakaro apsipirkau, galvojau, lauktuviu bendradarbiai irgi lauks... Baisesnio koschmaro nebuvau patyrus ir niekam nelinkiu  smile.gif


blink.gif Tai kad dabar ne tie laikai, kad piršlys viskuo turi rūpintis... Matyt reikėjo apie tai įspėti. Nebent piršlį samdėt, tada galbūt ir yra ko piktintis.
Atsakyti
Pirslys nebuvo samdytas!!!!!!!! Pirsliu buvo geriausias jaunikio studiju laiku draugas, svocia- nuotakos drauge, o porele- jaunojo brolis ir jaunosios sesuo. Viso:6 zmones. Dar vestuvese dalyvavo abieju tevai. Dar 4. Is viso 10 zmoniu. Dabar galit paskaiciuot, ar daug kuo reikejo jam rupintis... Uz visas paslaugas, iskyrus baznycia, jaunieji susimokejo is anksto. Nebutu pikta, jei pirslys butu biednas zmogelis, bet to apie ji nepasakyciau. Tiesio nagas, skrudzas ir visoks kitoks skupaila!!! ph34r.gif Ir apskritai, jei gaila pinigeliu- neik i tokias pareigas doh.gif
Atsakyti