Įkraunama...
Įkraunama...

"Įkainiai" bažnyčioje

Taigi rašo :"pernai buvom liudininkais" blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(plato @ 2005 06 26, 21:10)
Taigi rašo :"pernai buvom liudininkais" blink.gif  blink.gif


doh.gif doh.gif nu ir perskaičiau vietoj: "tuokiamės", perskaičiaus "tuokėmės"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kate0: 26 birželio 2005 - 20:10
O musu liudininkai mokejo 50 lt. po ceremonijos. Ceremonija buvo tikrai nuostabi - su sveikinimo kalbom, priesaikom, vargonais .....
Kazkokia nesamone, kad nuo aukos dydzio priklauso pati ceremonja schmoll.gif
Atsakyti
o mes dar nežinome kiek aukosime blush2.gif Bet gal kokį 100 litukų ir užteks g.gif
Atsakyti
QUOTE(Helianta @ 2005 06 23, 22:32)
Ne, mums nieko nesakė, o mes ir nepaklausėm.
Tik davė tel nr moteriškės, kuri puošia bažnyčią, tik dar su ja nesusiskambinau.

Čia gal dėl to, kad mes Vytauto bažnyčioje norime tuoktis ir tuoksimės ne todėl, kad ji 'maža, jauki, graži' ir pan., bet todėl, kad aš ten krikštyta ir jaučiu jai sentimentų. Nes kai pasakiau, kad pas juos krikštyta, net neklausė, kodėl čia norime tuoktis, tai buvo tikrai rimtas argumentas. Kitu atveju tuokčiausi savo parapijos bažnyčioje (šv. Antano), ji irgi man visai graži, o ir klebonas dabar jaunas ir labai malonus.
Tai gal todėl apie kainas nieko ir nesakė, kad aš tokia kaip ir sava jiems.

O aukoti tai manau po ceremonijos, nes kažkaip negražu: atrodo, jei paaukoji prieš, tada kunigas pasižiūri, kiek aukojai, ir pagal tai tuokia.
O po ceremonijos tai gaunasi kaip padėka kunigui už jo darbą ir auka bažnyčiai.


Aš irgi manau, kad po ceremonijos gražiau būtų mokėti... ax.gif O man tai vistiek keista, kodėl mums sumą nurodė g.gif blink.gif Gal sakau, kad nei krikštyti ten esame, nei gyvename šalia... unsure.gif Nu bet vistiek nesąmonė, kai pasako kiek aukoti... schmoll.gif Nei auksinėm grandinėm apsikarstę, nei ką unsure.gif tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo me2za: 28 birželio 2005 - 13:52
QUOTE(me2za @ 2005 06 28, 14:51)
Aš irgi manau, kad po ceremonijos gražiau būtų mokėti... ax.gif O man tai vistiek keista, kodėl mums sumą nurodė  g.gif  blink.gif Gal sakau, kad nei krikštyti ten esame, nei gyvename šalia... unsure.gif Nu bet vistiek nesąmonė, kai pasako kiek aukoti... schmoll.gif Nei auksinėm grandinėm apsikarstę, nei ką  unsure.gif  tongue.gif


Iš tikrųjų tai teko matyt ir auksinėm grandinėm apsikarsčiusią porelę biggrin.gif
Laukiam prie zakristijos, eilė, jie įeina ir klausia: "ar čia raštinė?" Matosi, kad giliai tikintys ir daug žinantys apie bažnyčią biggrin.gif

Aš tikrai liudininkams (ar kas pas mus aukos bažnyčiai) pasakysiu, kad mokėtų po ceremonijos.
Dėl nurodytos konkrečios sumos tai tikrai keista g.gif Gal prieš tai keliose vestuvėse kunigas gavo po 20Lt aukas, tai nusprendė paauklėti jaunimėlį? Šiaip labai negražu iš jo pusės, nebent jūs tiesiai paklaustumėt, kiek priimta aukoti už vestuvių ceremoniją.
Atsakyti
QUOTE(Helianta @ 2005 06 28, 18:07)
Iš tikrųjų tai teko matyt ir auksinėm grandinėm apsikarsčiusią porelę  biggrin.gif
Laukiam prie zakristijos, eilė, jie įeina ir klausia: "ar čia raštinė?" Matosi, kad giliai tikintys ir daug žinantys apie bažnyčią biggrin.gif

Aš tikrai liudininkams (ar kas pas mus aukos bažnyčiai) pasakysiu, kad mokėtų po ceremonijos.
Dėl nurodytos konkrečios sumos tai tikrai keista  g.gif Gal prieš tai keliose vestuvėse kunigas gavo po 20Lt aukas, tai nusprendė paauklėti jaunimėlį? Šiaip labai negražu iš jo pusės, nebent jūs tiesiai paklaustumėt, kiek priimta aukoti už vestuvių ceremoniją.


Niu man auksais apsikarsčiusios porelės neteko matyt tongue.gif tongue.gif
Mes tikrai neklausėm kiek reikės aukoti, jis pats mums ėmė ir užrašė 200 LT ant lapelio blink.gif g.gif Paskui dar lyg ėmė teisintis, kad va ir vargonininkui reikia mokėti, ir šildymas daug kainuoja žiemą, nu vienu žodžiu sunku išlaikyti bažnyčią... unsure.gif Manykit ką norit, bet vistiek negražu nurodyti kiek aukot schmoll.gif
Atsakyti
mes tai norėjome paaukoti, kai jau susitvarkėm visus dokumentus ir galutinai sutarėm sutuoktuvių dieną ir valandą, bet kunigas pats pasakė, kad paaukosit po ceremonijos, o konkrečios sumos neminėjo. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2005 06 28, 17:40)
Niu man auksais apsikarsčiusios porelės neteko matyt  tongue.gif tongue.gif
Mes tikrai neklausėm kiek reikės aukoti, jis pats mums ėmė ir užrašė 200 LT ant lapelio  blink.gif  g.gif  Paskui dar lyg ėmė teisintis, kad va ir vargonininkui reikia mokėti, ir šildymas daug kainuoja žiemą, nu vienu žodžiu sunku išlaikyti bažnyčią... unsure.gif Manykit ką norit, bet vistiek negražu nurodyti kiek aukot  schmoll.gif


Na nieko sau, jūs gi vasarą tuokiatės, prie ko čia šildymas blink.gif
Kažkaip tikrai nei šiaip, nei taip, labai nekorektiška iš jo pusės. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Helianta @ 2005 06 29, 12:40)
Na nieko sau, jūs gi vasarą tuokiatės, prie ko čia šildymas  blink.gif
Kažkaip tikrai nei šiaip, nei taip, labai nekorektiška iš jo pusės.  schmoll.gif


Va mums šildymas irgi labiausiai užkliuvo... g.gif unsure.gif
Atsakyti
Mes irgi ilogai svarsteme kokia suma aukoti. Is pradziu kazkaip buvome nusprende 200 Lt, nes ir kunigas pazistamas, tai kazkaip sakom bus geda, jeigu visi duoda daugiau, o mes koki 100 Lt tik duosim. Bet dabar pasiskaiciusi jusu komentaru, nusprendziau, kad duosime 100 Lt ir viskas. Juk aukoji kiek gali, o ne kiek nustatyta. Ten tai ziauriai tas kunigas pasielge. Tokiu atveju is principo tiek neduociau. Nezinau, mane tai nervuoja kai reikalauja pinigu, pvz ir Kauno seimos centro kursuose kai sako "auka 20 Lt". Tai atsiprasau, kokia cia auka, jeigu pasako tikslia suma???? tai nieko is viso neaukojau, kad taip izuliai elgesi smile.gif O baznyciai tai kuo toliau tuo labiau galvoju, kad 100 Lt yra labai normaliai.
Atsakyti
o mes isviso nieko nedavem, nes mes galvojom kad pirsliai sumokes o pirsliai apie tai visai nepagalvojo, tai teko grizus is medaus menesiuko vaziuoti i baznycia ir sakyti kad noreciau paaukoti, nes per vestuves p[amirsom ir daviau 150Lt
Atsakyti