Įkraunama...
Įkraunama...

"Įkainiai" bažnyčioje

QUOTE(Helianta @ 2005 06 23, 12:58)
Jūs ką, rimtai?  blink.gif
Mes irgi Vytauto bažnyčioje tuokiamės, galvojau dėti 100 Lt. Tikrai neplanavau daugiau aukoti.  g.gif
Perduosim vokelį po ceremonijos, tai ką, burbuliuos, kad per mažai? Bet jau būsim sutuokti, nepanaikins gi priesaikos, kad per mažai į vokelį įdėjom  blink.gif


Tai aišku rimtai, nejuokaučiau tokiais dalykais verysad.gif O jums nieko nesakė kiek aukot kai buvot popierių pildyt? Jei ne, tai aukokit kiek norit mano nuomone, va mums tai pasakė... doh.gif Ir tikriausiai niekur nesidėsi, reikės mokėt, tfu, aukot unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Vyyyyle @ 2005 06 23, 13:30)
Labai gera ir grazi mintis thumbup.gif mes irgi nunesim saldainiu ir sampo thumbup.gif Tiksliau nunes pamergyte ir pasakys, kad jaunieji perduoda. biggrin.gif  ax.gif


Pritariu, kad graži mintis thumbup.gif Aš kažkaip ir nepagalvojau apie saldainius ir šampaną rolleyes.gif Man galvoj tik tie 200 litukų... blush2.gif

Beje, o pinigus, t.y. auką prieš ceremoniją paduoti ar po reikia? Žiūriu ir taip daro, ir anaip, o kaip geriau? ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo me2za: 23 birželio 2005 - 14:03
geriau saldainių ir vyno, o ne šampo. Vyną gal paims - juk per mišias ir vakarienę geria. biggrin.gif
Atsakyti
Nu ne as geriau kiek galiu tiek pinigeliais nunesiu nors ir 100lt 4u.gif
Atsakyti
Šiaip iš pažįstamo kunigėlio girdėjau, kad alkoholį duoti kunigui yra labai nemandagu, nes jie yra abstinentai... g.gif Ką jie geria per mišias ir vakarienes, ten jau jų reikalas, bet tikrai ne mūsų vynus ir šampanus, bet aišku visokių tų kunigų būna, o kadangi tas mano pažįstamas bus per mūsų vestuves, tai mes duosim tik pinigėlius. Tuoksimės Marijos Taikos Karalienės bažnyčioje, žadam duoti 150 ar net 200Lt, nes santuokos ceremonija bus su mišiomis...
Atsakyti
QUOTE(rutuliak @ 2005 06 23, 20:33)
Šiaip iš pažįstamo kunigėlio girdėjau, kad alkoholį duoti kunigui yra labai nemandagu, nes jie yra abstinentai... :...


cha pazistu as tokiu kunigu abstinentu biggrin.gif
Atsakyti
rutuliak o kiek truks tos misios?Nes mums reikes rinktis ar pilnu misiu norim ar labai trmpu (10min) ar tokiu per viduriuka 25min. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2005 06 23, 14:59)
Tai aišku rimtai, nejuokaučiau tokiais dalykais  verysad.gif O jums nieko nesakė kiek aukot kai buvot popierių pildyt? Jei ne, tai aukokit kiek norit mano nuomone, va mums tai pasakė... doh.gif  Ir tikriausiai niekur nesidėsi, reikės mokėt, tfu, aukot  unsure.gif


Ne, mums nieko nesakė, o mes ir nepaklausėm.
Tik davė tel nr moteriškės, kuri puošia bažnyčią, tik dar su ja nesusiskambinau.

Čia gal dėl to, kad mes Vytauto bažnyčioje norime tuoktis ir tuoksimės ne todėl, kad ji 'maža, jauki, graži' ir pan., bet todėl, kad aš ten krikštyta ir jaučiu jai sentimentų. Nes kai pasakiau, kad pas juos krikštyta, net neklausė, kodėl čia norime tuoktis, tai buvo tikrai rimtas argumentas. Kitu atveju tuokčiausi savo parapijos bažnyčioje (šv. Antano), ji irgi man visai graži, o ir klebonas dabar jaunas ir labai malonus.
Tai gal todėl apie kainas nieko ir nesakė, kad aš tokia kaip ir sava jiems.

O aukoti tai manau po ceremonijos, nes kažkaip negražu: atrodo, jei paaukoji prieš, tada kunigas pasižiūri, kiek aukojai, ir pagal tai tuokia.
O po ceremonijos tai gaunasi kaip padėka kunigui už jo darbą ir auka bažnyčiai.
Atsakyti
Tuoksimes Palangos baznycioj, bet duosim maximum 50lt, nes tokie bjaurybes tie kunigai sad.gif versla daro is bet ko! Papuosimas 20, vargonininkas 40lt, metyti roziu ziedlapais negalima, ir tai suzinojau tik paskutine savaite! cry.gif isklausinejo kur tevai dirba, naudos ieskosi... Pradejau nekesti ir as kunigu ( iki isol ju nekente tik mano busimas vyras...)
Atsakyti
QUOTE(sidabrine @ 2005 06 26, 09:02)
Pradejau nekesti ir as kunigu ( iki isol ju nekente tik mano busimas vyras...)


aš jau seniai tokią nuomonę turiu sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Helianta @ 2005 06 23, 20:32)
Ne, mums nieko nesakė, o mes ir nepaklausėm.
Tik davė tel nr moteriškės, kuri puošia bažnyčią, tik dar su ja nesusiskambinau.

Čia gal dėl to, kad mes Vytauto bažnyčioje norime tuoktis ir tuoksimės ne todėl, kad ji 'maža, jauki, graži' ir pan., bet todėl, kad aš ten krikštyta ir jaučiu jai sentimentų. Nes kai pasakiau, kad pas juos krikštyta, net neklausė, kodėl čia norime tuoktis, tai buvo tikrai rimtas argumentas. Kitu atveju tuokčiausi savo parapijos bažnyčioje (šv. Antano), ji irgi man visai graži, o ir klebonas dabar jaunas ir labai malonus.
Tai gal todėl apie kainas nieko ir nesakė, kad aš tokia kaip ir sava jiems.

O aukoti tai manau po ceremonijos, nes kažkaip negražu: atrodo, jei paaukoji prieš, tada kunigas pasižiūri, kiek aukojai, ir pagal tai tuokia.
O po ceremonijos tai gaunasi kaip padėka kunigui už jo darbą ir auka bažnyčiai.


Mes tuokiamės irgi Vytauto bažnyčioje, kiek aukoti mums niekas nesakė, žadam duoti 100 Lt. Pernai buvom liudininkais draugų vestuvėse, davėm 100 Lt, niekas nieko nei pusės žodžio nepasakė, tik kažkaip saldainių nenunešėm doh.gif , tai zakristijonas priminė, kad dar saldainių būtų gerai, biški gėda buvo, kad patys nesusipratom, tai po ceremonijos nunešėm ir saldainių
Atsakyti
QUOTE(burundukas @ 2005 06 26, 13:40)
Mes tuokiamės irgi Vytauto bažnyčioje, kiek aukoti mums niekas nesakė, žadam duoti 100 Lt. Pernai buvom liudininkais draugų vestuvėse, davėm 100 Lt, niekas nieko nei pusės žodžio nepasakė, tik kažkaip saldainių nenunešėm  doh.gif , tai zakristijonas priminė, kad dar saldainių būtų gerai, biški gėda buvo, kad patys nesusipratom, tai po ceremonijos nunešėm ir saldainių


kaip tai jus tuoketes, o siemet vel rugpjuti tuoksites blink.gif
Atsakyti