Įkraunama...
Įkraunama...

Rankdarbių žurnalai Nr. 11

user posted image

user posted image

Labai didelis ačiu 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2011 03 08, 12:59)
Tai kad kartojasi jau tos knygos šioje temoje kelintą kartą.  mirksiukas.gif Gal tik senosios nuorodos nebeveikia. mastau.gif Šaunu, kad yra kas jas vis atnaujina (ar randa naujesnes ir pasidalina). 4u.gif

Čia dar viena mezgimo knyga - ne tokia graži, 1985 m., bet naudingų dalykų ir joje galima rasti.

O čia lietuviška knyga apie dekupažą.


Aciu uz nuorodas ax.gif Tai gal ir kartojas, man kaip skleroznikei tai knygu pavadinimai atminti ilgai neuzsilieka biggrin.gif Nebent tik pavarcius atsimenu, kad jau varciau ta knyga. Bet siaip labai sveikintina, kad zmogus pasidalina lietuviskom knygom/zurnalais. Ypac smagu kai ir pats nepatingi ir nuskanuoja thumbup.gif Is kitu interneto puslapiu gi paprasta perkopint uzsieniu zurnalu siuntimo nuorodas smile.gif Bet aciu ir nors uz tai drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo desrele-lt: 08 kovo 2011 - 13:56
Aciu mergaites uz grazius zodzius blush2.gif ,tik pasidalinau tuo ka turiu,esu pradedancioji mezgime ,tai bandau perprasti darba virbalais,reikia jau atsizviezint nuo vaselio hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo marka100: 08 kovo 2011 - 14:48
Aš taip pat labai noriu padėkot merginoms, kurios dalinasi žurnaliukais ir kita mezgėjoms skirta medžiaga, ypač liepa50 ir kitoms mirksiukas.gif Merginos, jūs tiesiog gerosios fėjos, 4u.gif padedančios kitoms mamytėms taupyti pinigėlius ir gauti naujų idėjų smile.gif
Atsakyti
prisijungiu ir aš AČIŪ AČIŪ AČIŪ AČIŪ AČIŪ AČIŪ AČIŪ
Atsakyti
user posted image

Deposit
Megaupload

user posted image

Deposit
Megaupload
Atsakyti
marka100, labai aciu, kad dalinates thumbup.gif drinks_cheers.gif Ta nerimo knygute superine, noreciau nusipirkti ja, bet ji sena ir nerandu vis doh.gif Senos mezgimo ir nerimo knygos daug aiskesnes, paprastesnes ir daug daugiau informacijos nei kad palyginus su siuolaikinem rankdarbiu knygom, kur apstu tusciu tarpu ar be galo isdidintu paveiksliuku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(marka100 @ 2011 03 10, 10:41)

O gal kas turite tokią pačią (t.y. viršelis beveik identiškas) apie mezgimą? ax.gif Jei atmintis neapgauna, buvo kažkurioje iš senų temų, bet lyg nuoroda nebeveikė, kai žiūrėjau, ar kažkokios programos atsidarymui pritrūkau. mastau.gif Būčiau dėkinga, jei kas pakartotų. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2011 03 10, 21:08)
O gal kas turite tokią pačią (t.y. viršelis beveik identiškas) apie mezgimą? ax.gif Jei atmintis neapgauna, buvo kažkurioje iš senų temų, bet lyg nuoroda nebeveikė, kai žiūrėjau, ar kažkokios programos atsidarymui pritrūkau. mastau.gif Būčiau dėkinga, jei kas pakartotų. 4u.gif

Aš t. p. jungiuosi į laukiančių kompaniją 4u.gif
Atsakyti
Buvau kažkurioj temoj įdėjus,deja pakartot negaliu-padovanojau draugei besimokančiai megzti,o ji,deja iškeliavo iš Lietuvos 4u.gif
Atsakyti
user posted image

http://turbobit.net/hsctx4n5hzun.html
Atsakyti
QUOTE(netikėtai @ 2011 03 10, 21:47)
Buvau kažkurioj temoj įdėjus,deja pakartot negaliu-padovanojau draugei besimokančiai megzti,o ji,deja iškeliavo iš Lietuvos 4u.gif

verysad.gif O tai ten buvo Tavo pačios skenuota ir neišsisaugojai kompiuteryje? g.gif Gaila... verysad.gif
Atsakyti