Įkraunama...
Įkraunama...

Rankdarbių žurnalai Nr. 11

Crochet sweater
user posted image

depozit
Atsakyti
Веселые петельки. Вяжем для детей № 9 2011
user posted image

depozit
Atsakyti
Mani Di Fata № 10 2011
user posted image

depozit
Atsakyti
čia daug ir labai patogu, nes galima peržiūrėt nenusikrovus. O tai krauni krauni, paskui paaiškėja, kad ten nieko įdomaus.
Puslapis pastoviai atnaujinamas ir papildomas
Mezgimo žurnalai
Atsakyti
Маленькая Diana №11 2011
user posted image

depozit
Atsakyti
man kazkodel neatidaro g.gif g.gif g.gif g.gif



QUOTE(pikkolo @ 2011 09 26, 12:35)

Atsakyti
gal kas turi rankdarbiu kraite nauja? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(camellija @ 2011 09 29, 09:54)
man kazkodel neatidaro g.gif  g.gif  g.gif  g.gif



Man ir neatidaro..buvau ta knyga maksimoje nusiziurejusi pirkti, bet kol sugalvojau kad pirksiu nebeliko :S tai taip apsidziaugiau cia radusi internetine versija, bet ir cia neatsidaro... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Carolina212 @ 2011 09 29, 12:09)
Man ir neatidaro..buvau ta knyga maksimoje nusiziurejusi pirkti, bet kol sugalvojau kad pirksiu nebeliko :S tai taip apsidziaugiau cia radusi internetine versija, bet ir cia neatsidaro... unsure.gif

viskas gerai su ta nuoroda, duoda siųstis ( ką tik pabandžiau) ir aš pati ją jau persisiuntus. Jei jau negalit atsisiųsti, tai į AŽ savo kontaktus ir atsiųsiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnesyte: 29 rugsėjo 2011 - 12:13
QUOTE(camellija @ 2011 09 29, 09:54)
man kazkodel neatidaro g.gif  g.gif  g.gif  g.gif



QUOTE(Carolina212 @ 2011 09 29, 13:09)
Man ir neatidaro..buvau ta knyga maksimoje nusiziurejusi pirkti, bet kol sugalvojau kad pirksiu nebeliko :S tai taip apsidziaugiau cia radusi internetine versija, bet ir cia neatsidaro... unsure.gif


Pabandziau atsisiusti ir viskas pavyko, viska atidaro. Pabandykit dar karta atsisiusti, nes kartais buna siunciant is depositfiles, kad nepilnai atsiuncia ir tuomet neatidaro failo.
Atsakyti
Filati posket №12 2011
user posted image

depozit
Atsakyti
Dar viena knyga:
user posted image
depositfiles
Atsakyti