Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai -82- tema

QUOTE(Cherry_ @ 2011 02 22, 10:38)
Pagaliau issirinkau paakiu krema, o pirkti nera kur  biggrin.gif  Tas Neobio Eye Balm Cherry Blossom gal LT yra ? jei ne tai is kokiu puslapiu siunciates ? 4u.gif

Cia yra smile.gif
http://www.violey.co...alm_p_9036.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Audrulle: 22 vasario 2011 - 21:24
QUOTE(Pink Martini @ 2011 02 22, 17:15)
Nėra šios linijos prie ekologiškų minima - kiek pamenu, ji buvo iš tų eilinių sintetinių Drogo ar Eurokos asortimente. Siūlau įdėti sudėtis, beveik neabejoju - bus kiti blogiukai, pilna brudo ir be parabenų smile.gif

Nerandu sudėčių internete, užtat jūsų ir klausiu, nes jau reklama labai gundanti ir graži. g.gif
Atsakyti
labas merginos 4u.gif esu naujoke tame reikale tai nepykit jei nesamones paklausiu blush2.gif
sakykit kuo skiriasi ekologiski nerafinuoti naturalus aliejai nuo neekologisku??? taip pat ir su eteriniais aliejais g.gif kuo jie skiriasi tarkim is aromanatural ir is maximos ar eurovaistines ar eurokos parduotuves????? kaina tai ju skiriasi,bet ant tu pigesniu irgi raso 100 proc eterinis kazkokio augalo aliejus?????????????? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Spurgita @ 2011 02 23, 10:37)
Nerandu sudėčių internete, užtat jūsų ir klausiu, nes jau reklama labai gundanti ir graži.  g.gif

Na, jei jūs žadate pirkti šias priemones ir norite kad jos tikrai būtų be blogiukų - siūlau pardavimo vietoje nufotografuoti/nurašyti sudėtį ir pasiklausti čia. Man ta linija neįdomi, tai nepykit - neisiu dėl jūsų ieškoti smile.gif Nepasiduokit reklamoms, jų tikslas - parduoti kuo daugiau biggrin.gif Apskritai čia nemažai parašymų būna, kad nesipirkau ir tada pamačiau, kad bloga sudėtis... Nepatingėkim prieš perkant pasinagrinėti, nervų sutaupysiy smile.gif Neveltui sakoma - devynis kartus matuok, dešimtą pjauk smile.gif

QUOTE(_simfa_ @ 2011 02 23, 13:23)
labas merginos 4u.gif  esu naujoke tame reikale tai nepykit jei nesamones paklausiu blush2.gif
sakykit kuo skiriasi ekologiski nerafinuoti naturalus aliejai nuo neekologisku??? taip pat ir su eteriniais aliejais g.gif  kuo jie skiriasi tarkim is aromanatural ir is maximos ar eurovaistines ar eurokos parduotuves????? kaina tai ju skiriasi,bet ant tu pigesniu irgi raso 100 proc eterinis kazkokio augalo aliejus?????????????? blush2.gif


Pasiskaitykit bent 5 senas temas (geriau pradėti nuo pačių seniausių), rasit atsakymus į šiuos klausimus bei į visus kitus, kurie dar tikrai kils. Susidarysit vaizdą ir bus lengviau wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Audrulle @ 2011 02 22, 22:23)

Tai rasti as randu, bet siuntimas iki manes 15 euru , kai kremukas vos 7 kainuoja biggrin.gif ir visur , nieks nesiuncia uz normalia kaina sad.gif
Atsakyti
QUOTE(kotri_ @ 2011 02 22, 16:03)
As nusipirkau drekinanti seruma ir drekinanti kremuka veidui, nu labai patiko, kremukas, gerai įsigeria į odą, nepalieka jokios riebalinėe plėvelės, nes labai nemėgstu, kai kremas blizga ant veido.
Pati kosmetika ekologiska iš 22 žolelių, kremukai, gavę apdovanojimu nemažai, kiek teko konsultuotis su konsultante, tai sakė labai mėgstami produktai


O kur pigiausiai pirkti sia kosmetika?
blueberry_nights o is kur siunteis meginukus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedrulia77: 23 vasario 2011 - 15:42
QUOTE(Pink Martini @ 2011 02 23, 13:48)
Na, jei jūs žadate pirkti šias priemones ir norite kad jos tikrai būtų be blogiukų - siūlau pardavimo vietoje nufotografuoti/nurašyti sudėtį ir pasiklausti čia. Man ta linija neįdomi, tai nepykit - neisiu dėl jūsų ieškoti smile.gif Nepasiduokit reklamoms, jų tikslas - parduoti kuo daugiau  biggrin.gif Apskritai čia nemažai parašymų būna, kad nesipirkau ir tada pamačiau, kad bloga sudėtis... Nepatingėkim prieš perkant pasinagrinėti, nervų sutaupysiy smile.gif Neveltui sakoma - devynis kartus matuok, dešimtą pjauk smile.gif


Na kol kas ir nepirksiu, yra patikrintų, jūsų išgirtų firmų. Bet gi žinai, kas naujiena, tas ir rūpi, o dar kai ir visa natūrali kosmetika man naujas dalykas. Ieškoti sudėčių tikrai neprašau. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Spurgita @ 2011 02 23, 15:43)
Na kol kas ir nepirksiu, yra patikrintų, jūsų išgirtų firmų. Bet gi žinai, kas naujiena, tas ir rūpi, o dar kai ir visa natūrali kosmetika man naujas dalykas. Ieškoti sudėčių tikrai neprašau.  rolleyes.gif

Liuks, tuomet jei ir vėliau bus įdomu - pateikite sudėtis, peržiūrėsim. Džiugu, jei neujų vertų dėmesio prekių atsiranda drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(giedrulia77 @ 2011 02 23, 16:41)
O kur pigiausiai pirkti sia kosmetika?
blueberry_nights o is kur siunteis meginukus?



Jeigu esate vilniete, tai pigiausia pirkti Lacrima, Ukmerges g., nes jie suteikia 15 proc nuolaida, o siaip galima internetu uzsisakyti

Vakar isbandziau Paul Penders ICT terapija veidui, na labai patiko wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kotri_: 23 vasario 2011 - 19:11
Ryt vaziuosiu pirkti eko sampuno , bet jauciu parduotuveje issirinksiu biggrin.gif
Tad paskutini karta apie ji paklausiu 4u.gif As ko bijau su tais natur sampunais , plaukai pas mane sviesinti ( labai sviesi blondine esu) , tai darbo daug ideti turiu , kad jie atrodytu graziai. tai bijau , kad man tie naturalus sampunai be savo blogiu man per silpni bus g.gif Gal pas kazka panasi situacija buvo ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2011 02 23, 22:03)
Ryt vaziuosiu pirkti eko sampuno , bet jauciu parduotuveje issirinksiu  biggrin.gif
Tad paskutini karta apie ji paklausiu 4u.gif  As ko bijau su tais natur  sampunais , plaukai pas mane sviesinti ( labai sviesi blondine esu) , tai darbo daug ideti turiu , kad jie atrodytu graziai. tai bijau , kad man tie naturalus sampunai be savo blogiu man per silpni bus  g.gif  Gal pas kazka panasi situacija buvo ?  4u.gif

Atsakymą rasite tik bandymų keliu 4u.gif
Visos čia išbandėm ne vieną ir ne du šampūnus, kol radom tai, kas tiko ir patiko. Kai kurios iki šiol nerado to paties pačiausio.
Kaip suprantu, jūsų plaukai pažeisti chemiškai, jeigu labai šviesinti? Bandykite tada Laveros šampūnus - jie tokie prie riebesnių, maitina, drėkina plauką, tačiau man pvz apsunkina, nes mano plaukai ploni ir linkę riebaluotis, o pas ką plaukai sausesni ir storesni, super tinka
Tikrai neblogi ir man patikę Sante brilliant jojoba, Weleda rozmarinų, Cattier jogurtinis
Sakyčiau eko šampūnas negali būti per silpnas, nes pagrindinė jo funkcija - išplauti plauką ir prisotinti ji tam tikromis medžiagomis - aliejukais, ekstraktais ir pan. Nenatūraliuose šampūnuose pilna parabenų ir silikonų, kurie plauką tik laikinai padaro gražų, tad pirmą kartą išplovus galvą eko šampūnų galite pamatyti tai, ko dar nematėte - savo tikrąja plaukų būklę, kuri kai kurias išgąsdina biggrin.gif Tačiau naudojant ilgiau viskas susitvarko, tereikia išlaukti momentą, kuomet plaukai pripras ir atsidėkos už priežiūrą mirksiukas.gif Tačiau tik šampūnas visų bėdų neišpręs - reikia ir balzamo, kaukių (pirktinių ar aliejinių), palepinti plaukus įvairiomis priemonėmis, pažaisti su eteriniais, aktyviaisiais komponentais
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Galadrielė: 23 vasario 2011 - 21:17
QUOTE(Cherry_ @ 2011 02 23, 21:03)
Ryt vaziuosiu pirkti eko sampuno , bet jauciu parduotuveje issirinksiu  biggrin.gif
Tad paskutini karta apie ji paklausiu 4u.gif  As ko bijau su tais natur  sampunais , plaukai pas mane sviesinti ( labai sviesi blondine esu) , tai darbo daug ideti turiu , kad jie atrodytu graziai. tai bijau , kad man tie naturalus sampunai be savo blogiu man per silpni bus  g.gif  Gal pas kazka panasi situacija buvo ?  4u.gif

O kokie plaukai - išsausėję, riebūs? Sunku patart nežinant smile.gif
Atsakyti