Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai -82- tema

Sveikos dar kartą, aš vis su klausimais pas jus užsuku, sunku dar pradžioj atsirinkti kur kokia kosmetika. Jaučiu vėl tapsiu reklamos auka, atėjo į paštą reklama apie Corine de Farme kosmetiką. Internete meta nuorodą į prancūzų puslapį sunkiai ten kažką supratau, bet reklamuojasi, kad be parabenų, nealergizuojanti ir dar be kažkokių kenksmingų medžiagų. Jei nesunku pasakykit savo nuomonę, ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kotri_ @ 2011 02 21, 21:06)
Gal kuri esate naudojusi PAUL PENDERS kremukus veidui?Kokie atsiliepimai?


Uzsisakiau maza kieki pabandymui, tai kai gausiu ir pabandysiu - galesiu pasidalint atsiliepimais smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blueberry_nights: 22 vasario 2011 - 14:45
QUOTE(blueberry_nights @ 2011 02 22, 15:45)
Uzsisakiau maza kieki pabandymui, tai kai gausiu ir pabandysiu - galesiu pasidalint atsiliepimais smile.gif  4u.gif



As nusipirkau drekinanti seruma ir drekinanti kremuka veidui, nu labai patiko, kremukas, gerai įsigeria į odą, nepalieka jokios riebalinėe plėvelės, nes labai nemėgstu, kai kremas blizga ant veido.
Pati kosmetika ekologiska iš 22 žolelių, kremukai, gavę apdovanojimu nemažai, kiek teko konsultuotis su konsultante, tai sakė labai mėgstami produktai
Atsakyti
QUOTE(Dovish @ 2011 02 22, 15:47)
LT pirkai Green People? Kur ja prekiauja? 4u.gif

Pirkau internetu LT. Ekopirk.lt prekiauja
Atsakyti
QUOTE(jonike @ 2011 02 22, 11:49)
Sveikos,

Kokie atsiliepimai apie  GREEN PEOPLE intensyvaus poveikio šampūną ir kondicionierių ? ax.gif

as turiu jai kalbam apie intensyvu dazytiem plaukam g.gif
tai mano jie dabar favoritai yra thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Ramintele 26 @ 2011 02 22, 01:25)
siaip hauschka pigiausia is hanover smile.gif

o gali imest visa web pavadinima puslapio, nes as nerandu tokio g.gif
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2011 02 22, 16:02)
as turiu jai kalbam apie intensyvu dazytiem plaukam  g.gif
tai mano jie dabar favoritai yra  thumbup.gif


kaip suprantu apie tą patį kalbame smile.gif džiugu, kad Jums patiko thumbup.gif užsisakiau ir aš pabandymui smile.gif

Atsakyti
QUOTE(jonike @ 2011 02 22, 17:15)
kaip suprantu apie tą patį kalbame smile.gif  džiugu, kad Jums patiko thumbup.gif  užsisakiau ir aš pabandymui smile.gif

lauksiu atsiliepimu is jusu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2011 02 22, 17:02)
o gali imest visa web pavadinima puslapio, nes as nerandu tokio  g.gif

ČIA. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2011 02 22, 17:57)

aciuka 4u.gif
bet kazin ar pigiausia is ten, nes vien siuntimas i uk 10euru g.gif
ar as kazko nesuprantu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 02 22, 13:08)
Kiek laiko tau tas odos valymasis užtruko? Nes mano oda ir taip nekokia, jeigu spuogais išmuš, siaubas bus, reikia tokiam dalykui skirti kokias atostogas biggrin.gif

Tikrai bent porą mėnesių... Aišku palaipsniui, iš pradžių paberdavo, paskui prasikalė giluminiai, ir jie kurį laiką gyveno su manim... Paskui aš su jais taip susigyvenau lotuliukas.gif , kad nebemačiau kaip pradingo smile.gif Tiesiog toks jausmas, kad išsivalė ir praėjo smile.gif Aš naudojau rudenį-žiemą, vasarą gal greičiau tvarkytųsi, man su saule daug problemų išsisprendžia smile.gif

QUOTE(Spurgita @ 2011 02 22, 14:36)
Sveikos dar kartą, aš vis su klausimais pas jus užsuku, sunku dar pradžioj atsirinkti kur kokia kosmetika. Jaučiu vėl tapsiu reklamos auka, atėjo į paštą reklama apie Corine de Farme kosmetiką. Internete meta nuorodą į prancūzų puslapį sunkiai ten kažką supratau, bet reklamuojasi, kad be parabenų, nealergizuojanti ir dar be kažkokių kenksmingų medžiagų. Jei nesunku pasakykit savo nuomonę, ačiū smile.gif

Nėra šios linijos prie ekologiškų minima - kiek pamenu, ji buvo iš tų eilinių sintetinių Drogo ar Eurokos asortimente. Siūlau įdėti sudėtis, beveik neabejoju - bus kiti blogiukai, pilna brudo ir be parabenų smile.gif
Atsakyti
Ką manot apie Anna Lotan Barbados Pure Balm?
Aqua (Water), Aloe Barbadensis Leaf Juice, Caprylic/ Capric Triglyceride, Sorbitol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Cetyl Alcohol, Cimicifuga Racemosa Root Extract, Squalane, Glyceryl Stearate, Lonicera Caprifolium (Honeysuckle) Extract, Sodium Hyaluronate, Sodium Polyacrylate, Sodium Stearoyl Glutamate, Tocopherol, Lactic Acid, Sodium Lactate, Fragrance (Allergen Free).
Atsakyti
QUOTE(Pink Martini @ 2011 02 22, 19:15)
Tikrai bent porą mėnesių... Aišku palaipsniui, iš pradžių paberdavo, paskui prasikalė giluminiai, ir jie kurį laiką gyveno su manim... Paskui aš su jais taip susigyvenau  lotuliukas.gif , kad nebemačiau kaip pradingo smile.gif Tiesiog toks jausmas, kad išsivalė ir praėjo smile.gif Aš naudojau rudenį-žiemą, vasarą gal greičiau tvarkytųsi, man su saule daug problemų išsisprendžia smile.gif

Man vasarą irgi spuogų nekyla visai, saulė sutrvarko odą, tai planuoju vasarai pasiimti tą kremuką smile.gif
Atsakyti