Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai -82- tema

QUOTE(shemsa @ 2011 02 21, 23:13)
o nebandei Inikos tuso? labai gundaus juo  g.gif
o kaip seseliai hauschkos, pigmentuoti normaliai ir apie blizgius irgi tas pats domina?
o koki turi atspalvi mineralines?o tu pati sviesiaode?ir lygtai jai neklystu Inikos primeri irgi bandei?kaip jis tau?ar neriebina odos, nekemsa poru?
kur perki Inika, Hauschka ir PF?

sveika 4u.gif as ir juo labaiiii gundausi, jau norejau sikart ji pirkti bet pasitaike hauschkos volume akcijinis ir nusipirkau ji, Inika liko kt kartui blush2.gif
man hauschkos seseliai labai patinka turiu tiek solo kelias spalvytes ir dar pora imsiu pavasariui bei is Stone kolekcijos rudaja palete wub.gif solo jie tokie minkstuciai, lengvai dengiasi, gerai issilaiko (pagrindo nenaudoju). na jie man pakankamai pigmentuoti, uztenka spavos smile.gif blizgis hauschkos toks riebokas, kaip vazelinas, turiu rausva spalvyte, nera labai pigmetuotas bet man patinka smile.gif nesubega i baltas linijas, isilaiko neilgai, bet malonus ant lupu smile.gif
Inikos mineraline pas mane 13 Nurture, taip as sviesiaode. taip turiu ir primeri, na nenaudoju as jo kaskart, tai nepastebau kad kimstu, neriebina, man jis patinka, pudryte idealiai islaiko thumbup.gif
oi PF is ebay.com, o Inika ir hauschka kur randu pigiausiai, ieskau akciju ir perku tuomet... siaip hauschka pigiausia is hanover smile.gif
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2011 02 21, 19:37)
as gyriau irgi, man gan neblogas, bet as nesu is tu lllabai gausiai prakaituojanciu, o ir dekretinese esu dabar, tai netenka perdaug dirbti sunkiai, tai man jis tikrai  thumbup.gif
bet zinai kas patinka vienam kitam gali netikti  4u.gif

O apie kokį dezodorantą kalbat? Purškiamą ar rutulinį?

Man Green People dieną žiemą laiko labai gerai, bet kai pasitepu 7val ryto, tai iki kokios 18val drąsiai galiu išbūti. Bet jeigu po darbo reikia kažkur eiti į susitikimą, ar šiaip kur vakarop, tai nesijaučiu 100proc saugi, nes bent jau rudenį tai yra jis mane pavedęs ne kartą...

QUOTE(Pink Martini @ 2011 02 21, 21:10)
O drėkina pakankamai? Nes žodis "moisture" pavadinime negundo pirkti, kai ieškau drėkinimo...  unsure.gif

Micefee jau atsakė, kad moisture ir yra drėkinimas smile.gif
Man jis labai patinka, mama irgi naudoja tokį, irgi patenkinta. Jis bekvapis, skalsus ir tikrai puikiai drėkina. Pradėjau naudoti tuomet, kai oda labai sausėjo prasidėjus šalčiams, tai vakarais užsitepu ir super odelė - nėra jokių nušerpetojimų ar sausulių.
Nors pvz Bryyla bloge rašė, kad jai palieka plėvelę ant veido - man nieko panašaus schmoll.gif

QUOTE(sineja @ 2011 02 21, 21:44)
nezinau, gal cia sutapimas buvo, bet vakar uzsidejau kazkokia aliejine kauke plaukams, deja nepasakysiu kas per aliejus, nes buteliukas vestas is arabijos, tad neiskaitau  biggrin.gif  tai ploviau gal tris kartus ir vis vien tas aliejus neissiplove, o ryte, galva buvo pilna pleiskanu..plaukui tas aliejus visai nebloga poveiki daro, tik nemoku as to aliejaus isplauti..bet antra kart rizikuoti nemeginsiu  biggrin.gif

Patarčiau nusipirkti gerą ir kokybišką aliejų iš AN, KN, o ne kažkokį iš po prekystalio pas arabus ir dar kartą išbandyti aliejines kaukes plaukams, nes jų poveikis fantastiškas. Aišku gali būti kaltas ir šampūnas, nes ne visi gerai išplauna aliejines kaukes.
Bet surizikuoti antrą kartą daugiau nei verta smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

Kokie atsiliepimai apie GREEN PEOPLE intensyvaus poveikio šampūną ir kondicionierių ? ax.gif
Atsakyti
Sorry, panos, pripainiojau biggrin.gif Kažkaip matau "moisture", o galvoj skamba "maitinantis " doh.gif Liuks, reiks tada pasibandyti smile.gif
Atsakyti
Norėjau paklausti apie šitą kremą:

http://www.gydomojik...;category_id=12

norėčiau kokio kremo problematiškai odai, tik nežinau koks čia geresnis..
kaina realiai nėra labai svarbu, na kad tik ne kosmosas būtų..
gal kas patart galėtų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 02 22, 10:55)
Norėjau paklausti apie šitą kremą:

http://www.gydomojik...;category_id=12

norėčiau kokio kremo problematiškai odai, tik nežinau koks čia geresnis..
kaina realiai nėra labai svarbu, na kad tik ne kosmosas būtų..
gal kas patart galėtų  4u.gif

Argital su ežiuole padeda kovot su spuogais, bet gali pasausint odą - reikia derinti su drėkikliu kokiu. Dar su varnalėšom man patiko, tik reikėjo iškentėti spuogų kėlimo viršun periodą biggrin.gif Guzais išvarė, bet manau po to ir prasivalė oda, kartais iki šiol psiteplioju prisiminus, bet nebekelia giluminių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pink Martini @ 2011 02 22, 12:11)
Argital su ežiuole padeda kovot su spuogais, bet gali pasausint odą - reikia derinti su drėkikliu kokiu. Dar su varnalėšom man patiko, tik reikėjo iškentėti spuogų kėlimo viršun periodą  biggrin.gif Guzais išvarė, bet manau po to ir prasivalė oda, kartais iki šiol psiteplioju prisiminus, bet nebekelia giluminių smile.gif


na pas mane giluminių nėra, bet va tie viršutiniai tai gyvenimą gadina.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2011 02 21, 23:31)
prokurste, o kokia jo spalva, ar neriebus, o gal atvirkščiai pastoviai panaudojus nusausintų odą? rolleyes.gif Ar kiek maskuojantis, įmanoma naudoti vietoj krempudros? Kokio kvapo? 4u.gif


Tas kremukas labiau kaip veido kauke. Vietoj krempudros jo nepanaudosi. Bandziau kazkada ryte labai plonu sluoksniu ji paskirstyti ant viso veido. Nieko gero, pradejo tempti oda. Tepu tik ant spuoguotu plotu. Odos neissausina, ne taip kaip arbatmedzio aliejus (bent jau man), o naudoju pastoviai. Vakare ant spuogo uztepu storesni sluoksni, jis apdziuva (kazkas panasaus i moli), o ryte nuplaunu.
Kvapas nedirginantis.
Papildyta:
QUOTE(shemsa @ 2011 02 21, 23:13)
o kaip seseliai hauschkos, pigmentuoti normaliai ir apie blizgius irgi tas pats domina?


as irgi turiu pora solo seseliu. Galiojimo laikas jau senokai pasibaige, bet nei kvapas nei tekstura nepakito. Tai dar iki siol naudoju. Man tai jie labai patinka. Ilgai islaiko ir nesubega.
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 02 22, 11:15)
na pas mane giluminių nėra, bet va tie viršutiniai tai gyvenimą gadina..  doh.gif

Tai pas mane irgi nebuvo (kartais per mmm koks išsimušdavo), bet varnalėšų kremas stipriai valantis, ir prikėlė tokiųųų gerulių, kokių iki tol nebuvau turbūt mačius biggrin.gif Ir skaičiau, kad ne vienai taip buvo, kitos dėl to ir metė. O aš iškentėjau, atvaikščiojau baisi, bet dabar tikrai kur kas geresnis vaizdas, žinoma- nuolat prisižiūrėti tai reikia vis tiek...
Atsakyti
Pagaliau issirinkau paakiu krema, o pirkti nera kur biggrin.gif Tas Neobio Eye Balm Cherry Blossom gal LT yra ? jei ne tai is kokiu puslapiu siunciates ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pink Martini @ 2011 02 22, 13:25)
Tai pas mane irgi nebuvo (kartais per mmm koks išsimušdavo), bet varnalėšų kremas stipriai valantis, ir prikėlė tokiųųų gerulių, kokių iki tol nebuvau turbūt mačius  biggrin.gif Ir skaičiau, kad ne vienai taip buvo, kitos dėl to ir metė. O aš iškentėjau, atvaikščiojau baisi, bet dabar tikrai kur kas geresnis vaizdas, žinoma- nuolat prisižiūrėti tai reikia vis tiek...

Kiek laiko tau tas odos valymasis užtruko? Nes mano oda ir taip nekokia, jeigu spuogais išmuš, siaubas bus, reikia tokiam dalykui skirti kokias atostogas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 02 22, 08:47)
Man Green People dieną žiemą laiko labai gerai

LT pirkai Green People? Kur ja prekiauja? 4u.gif
Atsakyti