Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai -82- tema

QUOTE(Ramintele 26 @ 2011 02 21, 17:44)
aciukas :4u:dar galeciau i si sarasiuka itraukti ir AO, db baigineju sakyciau tikrai neblogas smile.gif

as gyriau irgi, man gan neblogas, bet as nesu is tu lllabai gausiai prakaituojanciu, o ir dekretinese esu dabar, tai netenka perdaug dirbti sunkiai, tai man jis tikrai thumbup.gif
bet zinai kas patinka vienam kitam gali netikti 4u.gif
kai pradejau naudot eco sampunus, kremus ir dezodorantus pastebejau, kad is sintetiniu nieks nebetinka, kremai kemsa poras, plauku priemones apsunkina plaukus ir tokio svelnumo plauku nejauciu kaip, kad su naturaliom priemonem, o nuo deziku tai llllabai niezti pazastis doh.gif
norejau damust vichy rutulini fdezika, nebedauk buvo like, bet ismeciau lauk , nes niezti pazastis nuo jo schmoll.gif
tik niekaip neatsirenku dar eco kosmetikos, mineraline lyg jau radau naturalesne nebloga
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shemsa: 21 vasario 2011 - 17:40
Gal galėtumėte parekomenduoti gerai drėkinantį veido kremą?
Dėkoju iš anksto. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2011 02 21, 18:37)
as gyriau irgi, man gan neblogas, bet as nesu is tu lllabai gausiai prakaituojanciu, o ir dekretinese esu dabar, tai netenka perdaug dirbti sunkiai, tai man jis tikrai  thumbup.gif
bet zinai kas patinka vienam kitam gali netikti  4u.gif
kai pradejau naudot eco sampunus, kremus ir dezodorantus pastebejau, kad is sintetiniu nieks nebetinka, kremai kemsa poras, plauku priemones apsunkina plaukus ir tokio svelnumo plauku nejauciu kaip, kad su naturaliom priemonem, o nuo deziku tai llllabai niezti pazastis  doh.gif
norejau damust vichy rutulini fdezika, nebedauk buvo like, bet ismeciau lauk , nes niezti pazastis nuo jo  schmoll.gif
tik niekaip neatsirenku dar eco kosmetikos, mineraline lyg jau radau naturalesne nebloga

man is kosmetikos favoritai hauschka thumbup.gif - seseliai, tusas, bronzantas, lupu bligis
Inika-mineraline pudryte, sepeteliai
PF- trio pudryte
Atsakyti
QUOTE(Vivace @ 2011 02 21, 17:39)
Gal galėtumėte parekomenduoti gerai drėkinantį veido kremą?
Dėkoju iš anksto.  4u.gif

Argital rožių kremas - mano favoritas iš drėkinančių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vivace @ 2011 02 21, 19:39)
Gal galėtumėte parekomenduoti gerai drėkinantį veido kremą?
Dėkoju iš anksto.  4u.gif

Man labai patiko Logona Free Moisture Cream - naudoju dabar. Labai skalsus, greitai įsigeria, nepalieka pėlvelės ant odos, nekemša porų. Prieš tai naudojau Pink Martini minėtą Argital rožių kremą - irgi superinis, o ir ŽaliaŽalia galima nusipirkti 10ml pabandymui. Tik jis turi esminį skirtumą nuo visų kitų kremų - palieka odą tokią labai matinę, kas ne visiems patinka.
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 02 21, 17:33)
Aš turiu užsirašiusi 3 daugiausiai gerų atsiliepimų sulaukusius: Green People, Madara ir Acorelle. Manasis Vichy jau eina į pabaigą, reikės išbandyti EKO dezodorantus, bet labai bijau, kad jie nepanaikins man prakaito kvapo...

Sveikos, dar pagirt is dezodorantu nareciau Dr. Organics, as is tu kur gausiai prakaituoju, tai su juo yra geras rezultatas. Kartociau pirkima.
O va, vyras naudoja kristala, nezinau, ar nuo to, bet baisiai raudona pazastis. Kazkokia lyg infekcija gavosi.
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 02 21, 19:07)
Man labai patiko Logona Free Moisture Cream - naudoju dabar. Labai skalsus, greitai įsigeria, nepalieka pėlvelės ant odos, nekemša porų. Prieš tai naudojau Pink Martini minėtą Argital rožių kremą - irgi superinis, o ir ŽaliaŽalia galima nusipirkti 10ml pabandymui. Tik jis turi esminį skirtumą nuo visų kitų kremų - palieka odą tokią labai matinę, kas ne visiems patinka.

O drėkina pakankamai? Nes žodis "moisture" pavadinime negundo pirkti, kai ieškau drėkinimo... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Pink Martini @ 2011 02 21, 20:10)
O drėkina pakankamai? Nes žodis "moisture" pavadinime negundo pirkti, kai ieškau drėkinimo...  unsure.gif


Kodėl? Juk "moisture" ir reiškia drėkinimą. g.gif
Atsakyti
Ko gero tau labai tiktu Aubery Organiks baltuju kameliju kondicionierius. Man jis per sunkus, o garbanems labai tinka, todel as ji naudoju kaip kauke, pries plaunant galva puse dienos vaikstau juo istepusi plaukus-man laaabai supper. Dar tau patiktu Sante briliant care kondiske, ji beveik visoms tiko ir patiko. Kaina 29 litai, bet reikia labai mazai, todel pakuotes pakanka pusmeciui tiksliai. Laveros basic kondiske gerai drekinanti. Zodz, gal megink prasyti natur kosmetikos isparduotuveje, kad merginos nupiltu pameginimui norimu priemoniu, taip ir atsirinksi savas. As gal 8 sampununus turejau pradzioje, kol atsirinkau smile.gif
[/quote]
vieninteli ka radau is tavo isvardintu tai Sanite briliant care kondiske..tai paemiau is kart..is sampunu tai nusipirkau sanite natural balance, rinkausi rinkausi ir ciut apsisprendziau.. ir sanite schaumkur balm care..ir dar geli tos pacios firmos turiu, tai gi, plaukams vien tik ekologiskos prekes thumbup.gif tikiuosi pagaliau sulaukti ilgai laukiamu rezultatu smile.gif
nezinau, gal cia sutapimas buvo, bet vakar uzsidejau kazkokia aliejine kauke plaukams, deja nepasakysiu kas per aliejus, nes buteliukas vestas is arabijos, tad neiskaitau biggrin.gif tai ploviau gal tris kartus ir vis vien tas aliejus neissiplove, o ryte, galva buvo pilna pleiskanu..plaukui tas aliejus visai nebloga poveiki daro, tik nemoku as to aliejaus isplauti..bet antra kart rizikuoti nemeginsiu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(sigeika @ 2011 02 21, 20:09)
Sveikos, dar pagirt is dezodorantu nareciau Dr. Organics, as is tu kur gausiai prakaituoju, tai su juo yra geras rezultatas. Kartociau pirkima.
O va, vyras naudoja kristala, nezinau, ar nuo to, bet baisiai raudona pazastis. Kazkokia lyg infekcija gavosi.

krystala ir as naudoju, nors nesu labai jau jo poveikiu patenkinta..tad einant kur nors pasisokti, eilini dezodoranta purskiu, bent bunu garantuota, kad jokio blogo kvapo tikrai nebus..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sineja: 21 vasario 2011 - 19:45
Gal kuri esate naudojusi PAUL PENDERS kremukus veidui?Kokie atsiliepimai?
Atsakyti
QUOTE(Ramintele 26 @ 2011 02 21, 18:52)
man is kosmetikos favoritai hauschka thumbup.gif - seseliai, tusas, bronzantas, lupu bligis
Inika-mineraline pudryte, sepeteliai
PF- trio pudryte

o nebandei Inikos tuso? labai gundaus juo g.gif
o kaip seseliai hauschkos, pigmentuoti normaliai ir apie blizgius irgi tas pats domina?
o koki turi atspalvi mineralines?o tu pati sviesiaode?ir lygtai jai neklystu Inikos primeri irgi bandei?kaip jis tau?ar neriebina odos, nekemsa poru?
kur perki Inika, Hauschka ir PF?
Atsakyti
QUOTE(prokruste @ 2011 02 21, 09:15)
ziurint kokie spuogai. Jei problemos rimtesnes, tai geriau pas dermatologa kreiptis. As turiu ta priemone. Parpastiems spuogeliams jis labai gerai. Gerai padziovina, daug greiciau gyja spuogai. Manau, kad paaugliskiems spuogams tiktu.

prokurste, o kokia jo spalva, ar neriebus, o gal atvirkščiai pastoviai panaudojus nusausintų odą? rolleyes.gif Ar kiek maskuojantis, įmanoma naudoti vietoj krempudros? Kokio kvapo? 4u.gif
Atsakyti