Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai -82- tema

QUOTE(sineja @ 2011 02 20, 21:48)
tikrai, kad girgzda  biggrin.gif  viskas, supratau, kad reikia nusipirkti ir isbandyti kita sampuna  mirksiukas.gif

Bandyk kažką maitinančio, drėkinančio, pvz Aubrey Organics šampūnus- GPB ar tą su kamelijom, Laveros šampūnus
Papildyta:
QUOTE(naura14 @ 2011 02 20, 22:47)
Yra profesionalios kosmetikos, nepamenu pavadinimo, bet tokiame gelsvame buteliuke su dozatoriumi, parduodama kirpyklose, siaip parduotuvese nera. Maciau jau ne vienoje kirpykloje. Jo reikia tik poros lasiuku, bet plaukai, tai super buna  thumbup.gif  Bet paziurejus i jo sutei, tai  doh.gif

Čia natūralios kosmetikos gamintojų tema, jeigu ką smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Galadrielė: 20 vasario 2011 - 20:50
QUOTE(sineja @ 2011 02 20, 19:48)
bandysiu paieskoti tavo isvardintu produktu, kadangi esu ne lt tai megineliu niekaip negaleciau gauti, tad teks pirkti visus pilnus buteliukus ir bandyti, dekui uz patarimus  mirksiukas.gif

Aubrey Organics būna mažais buteliukais pirkti, galbūt tik ne visų prekių... dr. Hauschka irgi, kitų konkrečiai jau nepamenu. Taip pat galite pasiieškoti mėginėlių parduotuvėse, kurios eko kosmetika prekiauja wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 02 20, 20:52)
Čia natūralios kosmetikos gamintojų tema, jeigu ką smile.gif

Pirmiau pagalvojau, kad gal kirpyklose atsirado kažkas natūralaus smile.gif
Bet turbūt kad nelabai natūralus balzamas turėtas omeny smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Merginos, gal patarsite, ką naudoti paauglei nuo spuogų? Norėčiau dukterėčiai (14m) kažka padovanoti. Mastau apie šitą http://www.achileja....p;productId=123, ar geras būtų pasirinkimas? O gal paauglei kažka kitą reiktų parinkti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(jonike @ 2011 02 21, 09:54)
Sveikos 4u.gif
Merginos, gal patarsite, ką naudoti paauglei nuo spuogų? Norėčiau dukterėčiai (14m) kažka padovanoti. Mastau apie šitą http://www.achileja....p;productId=123, ar geras būtų pasirinkimas? O gal paauglei kažka kitą reiktų parinkti? g.gif


ziurint kokie spuogai. Jei problemos rimtesnes, tai geriau pas dermatologa kreiptis. As turiu ta priemone. Parpastiems spuogeliams jis labai gerai. Gerai padziovina, daug greiciau gyja spuogai. Manau, kad paaugliskiems spuogams tiktu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prokruste: 21 vasario 2011 - 09:15
QUOTE(prokruste @ 2011 02 21, 09:15)
ziurint kokie spuogai. Jei problemos rimtesnes, tai geriau pas dermatologa kreiptis. As turiu ta priemone. Parpastiems spuogeliams jis labai gerai. Gerai padziovina, daug greiciau gyja spuogai. Manau, kad paaugliskiems spuogams tiktu.

Ačiū Jums labai 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, o ka naudojate slapiems plaukams po galvos trinkimo? Po truputi pereinu prie ekologisku priemoniu, tai zadu atsisakyti lorealio serumo.. Pries plaunant galva darau kokosu aliejaus kaukes, tai galvoju ka butu galime uztepti po visko, kad padrekinti plaukus? su kokosu aliejum man jie susiriebina per daug, jei po plovimo.
P.S. nusipirkau AO GBP kondicionieriu, tai man per silpnas, plaukai garbanoti, sausoki, pirksiu sante biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Diamond'e @ 2011 02 21, 15:11)
Sveikos merginos, o ka naudojate slapiems plaukams po galvos trinkimo? Po truputi pereinu prie ekologisku priemoniu, tai zadu atsisakyti lorealio serumo..


Mano planuojamų pirkinių sąraše šios dvi priemonės:
http://www.lovelula....cs-shine-on.cfm
http://www.lovelula....ganics_hair.cfm

Yra pirkti Vilniuje (greičiausiai ir Kaune) parduotuvėje "Bioteka".
Atsakyti
Sveikos, natūralistės smile.gif
Sudomino veido procedūros su eko kosmetika, nes profesionalai vis tiek padarys ir patars geriau nei namie, tad noriu pasiteirauti, kas ką išbandėti, ir kokios yra veido procedūrų kainos Vilniuje (pagal linkus pirmajame puslapyje yra tik aprašymai, kainoraščių neradau...)
Atsakyti
Sveikos 4u.gif mergaites ar ne si dezodoranta kazkuri gyret kaip gerai apsauganti nuo blogo kvapo g.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ramintele 26 @ 2011 02 21, 17:19)
Sveikos 4u.gif mergaites ar ne si dezodoranta kazkuri gyret kaip gerai apsauganti nuo blogo kvapo g.gif


Aš turiu užsirašiusi 3 daugiausiai gerų atsiliepimų sulaukusius: Green People, Madara ir Acorelle. Manasis Vichy jau eina į pabaigą, reikės išbandyti EKO dezodorantus, bet labai bijau, kad jie nepanaikins man prakaito kvapo...
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 02 21, 17:33)
Aš turiu užsirašiusi 3 daugiausiai gerų atsiliepimų sulaukusius: Green People, Madara ir Acorelle. Manasis Vichy jau eina į pabaigą, reikės išbandyti EKO dezodorantus, bet labai bijau, kad jie nepanaikins man prakaito kvapo...

aciukas :4u:dar galeciau i si sarasiuka itraukti ir AO, db baigineju sakyciau tikrai neblogas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramintele 26: 21 vasario 2011 - 16:45