Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai -82- tema

QUOTE(micefee @ 2011 03 30, 11:25)
Tai va dbr užklausiau dėl galiojimo.


Atrašė, kad galioja iki 05/06 mėnesių pabaigos. Tai va, man dabar įdomu, ar apsimoka pirkti kremą, kurio galiojimas baigiasi už poros mėn? Ar nepraranda jis savo savybių? Kiek laiko dar galima jį naudoti po pasibaigusio galiojimo? Juk iš esmės jis pradarytas nebuvo. g.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 03 30, 16:03)
Atrašė, kad galioja iki 05/06 mėnesių pabaigos. Tai va, man dabar įdomu, ar apsimoka pirkti kremą, kurio galiojimas baigiasi už poros mėn? Ar nepraranda jis savo savybių? Kiek laiko dar galima jį naudoti po pasibaigusio galiojimo? Juk iš esmės jis pradarytas nebuvo.  g.gif

cia apie Madara kalba eina? as savo Madaros kuno krema su blizguciais naudojau po oficialios galiojimo pabaigos dar gal koki pusmeti.. viskas su juo buvo gerai.. Zinoma, reikia stebet ar nekinta kvapai ir t.t.
Atsakyti
Išbandžiau naujus produktus ir galbūt bus įdomūs atsiliepimai (pirkti violey.de, ir ecco-verde.de):

Plaukus purinantis šampūnas Schoenenberger "Volumizing Shampoo Rosemary":
user posted image
Nuoroda čia

Gerai išplauna plaukus, tikrai papurina, bet kadangi mano plaukai labai ploni, tai galva kaip nužydėjęs kiaulpienės žiedas doh.gif Aplink galvą 'pūkų aureolė' biggrin.gif ir buvo sunku suvaldyti plaukus, kad jie gražiai kristų, nestyrotų į visas puses. Antrąkart nebepirksiu, ne šedevras..Kvapas tikrai rozmarininis ax.gif

Veido kremas Michael Droste-Laux "Alkaline Face Cream":
user posted image
Nuoroda čia

Pristatomas kaip 'prabangus', šarminio vandens pagrindu pagamintas, praturtintas įvairiais mineralais, paveiktas rožiniu kvarcu, akvamarinu ir pan., sudėtyje turintis baltojo molio ir t.t.
Pats kremas riebokas, bet pasitepus susigeria tikrai greit, veido oda lieka labai maloniai nustebinta biggrin.gif Nelieka jokio riebumo, jokios juntamos 'plėvelės' ant veido. Išties, tai man tikrai padarė gerą įspūdį ir patiko. Nuėmė odos dirglumą, polinkį rausti (kažkodėl buvo pradėjus veido oda pavasariop kvailioti doh.gif ). Mano oda mišri ir man labai tiko.

Veido serumas aquabio "Phyto Balancing Serum":
user posted image
Nuoroda čia
Anksčiau naudojau tik mėginukus, bet po jų nusipirkau visą kiekį (grynai veido atgaivinimui prie vasarą). Labai puikus ir pavykęs pirkinys..tepu ryte ir vakare veidą (išimtis, nes šiaip jokių kitų priemonių po vakaro maudynių nenaudoju..ir kai sunaudosiu šį serumą, tai ir toliau nenaudosiu), labai mažai reikia, lengvai pasiskirsto ir tikrai jaučiu, jog atgaivina veido odą..Bus kartojamas, esant reikalui, ir ateityje.

Krempudra "Inika Liquid Mineral Foundation":
user posted image
Nuoroda čia
Iš visų bandytų natūralių krempudrų skiriu pirmąją vietą smile.gif Labai patiko (tik pakritikuočiau pakuotę ax.gif , nes sunku išspuasti iš tos tūtelės produktą). Nors esu labai šviesiaodė, bet galvodama apie greit odą pamylėsiančią saulutę, ėmiau 'beige' atspalvį ir tepu labai nedaug ant ką tik kremuku teptos veido odos, todėl tamsi neatrodo. Labai natūralus atsalvis, be jokio man nepatinkančio geltonumo/'ryžumo'. Lengvai, tolygiai dengiasi, ant odos tiesiog nematoma, šiek tiek pamaskuoja (naudojant su concealer'iu spuogeliams ar paraudimams, tai išvis thumbup.gif ). Po "Laveros" man ši krempudra tiesiog atgaiva širdžiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2011 03 30, 20:18)
Krempudra "Inika Liquid Mineral Foundation":
user posted image
Nuoroda čia
Iš visų bandytų natūralių krempudrų skiriu pirmąją vietą smile.gif Labai patiko (tik pakritikuočiau pakuotę ax.gif , nes sunku išspuasti iš tos tūtelės produktą). Nors esu labai šviesiaodė, bet galvodama apie greit odą pamylėsiančią saulutę, ėmiau 'beige' atspalvį ir tepu labai nedaug ant ką tik kremuku teptos veido odos, todėl tamsi neatrodo. Labai natūralus atsalvis, be jokio man nepatinkančio geltonumo/'ryžumo'. Lengvai, tolygiai dengiasi, ant odos tiesiog nematoma, šiek tiek pamaskuoja (naudojant su concealer'iu spuogeliams ar paraudimams, tai išvis  thumbup.gif ). Po "Laveros" man ši krempudra tiesiog atgaiva širdžiai smile.gif

Nepamenu ar esi bandzius Nvey ir Hauschkos krempudras? jei bandei galetum palyginti (tiek spalvas, tiek pacia pudra)?
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2011 03 30, 20:18)
Krempudra "Inika Liquid Mineral Foundation":
user posted image



Smagu rasti dar vieną gerą atsiliepimą apie šią pudrą. Man kaip tik turi atkeliauti kreminė ir mineralinė. Dedu labai daug vilčių į jas, nes vis niekaip neatrandu tos vienintelės ax.gif Tikiuosi su spalvom neprašausiu, nes esu baltaodė, o internete Cream spalva atrodo tokia tamsoka g.gif O internete neradau nei vieno video su ja.
Beje, gal žinote, kas yra tas ''English rose'' odos tipas? Čia su rausvu atspalviu gal?
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2011 03 30, 20:18)
Krempudra "Inika Liquid Mineral Foundation":
Nors esu labai šviesiaodė, bet galvodama apie greit odą pamylėsiančią saulutę, ėmiau 'beige' atspalvį ir tepu labai nedaug ant ką tik kremuku teptos veido odos, todėl tamsi neatrodo. Labai natūralus atsalvis, be jokio man nepatinkančio geltonumo/'ryžumo'.

Sakote, kad nėra geltonumo, tai atspalvis į rausvumą, ar tiesiog nėra to negyvo, kaukinio geltonumo? g.gif Nes, man labai dažnai beige atspalvio pudros būna per rausvos, pati esu į geltonumą.. Norėčiau ateityje išbandyti ją, bet baisoka rizikuoti, ne tokia pigi ji.
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 03 30, 18:10)
cia apie Madara kalba eina? as savo Madaros kuno krema su blizguciais naudojau po oficialios galiojimo pabaigos dar gal koki pusmeti.. viskas su juo buvo gerai..  Zinoma, reikia stebet ar nekinta kvapai ir t.t.


Jo, Madara. 4u.gif Mano draugė sako, kad kūnui ir plaukams dar naudotų, bet veidui nebesinorėtų pasibaugusio galiojimo kremo tepti, tai vat nežinau, ką čia daryti. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 03 30, 20:29)
Nepamenu ar esi bandzius Nvey ir Hauschkos krempudras? jei bandei galetum palyginti (tiek spalvas, tiek pacia pudra)?

Bandžius, bet po ranka neturiu, tai labai baisu lyginti iš atminties.
"Inika" tirštesnė už "Hauschka" ir ne taip greitai 'išdžiūsta' ant odos, todėl man kažkaip mažesnio kiekio pakanka paskirstymui, kai Hauschka ir Nvay su talku, tai jos ant odos (jei tik vos daugiau kur lieka) matosi kaip pudros, Inikai taip nenutinka.
Atspalvių žinok iš atminties nepalyginsiu.. blush2.gif Kiek pamenu Hauschka Nr. 002 buvo tamsesnė už Inika "Beige", o va Nvey naudojau 515, bet niekaip nepamenu kokia ji g.gif

QUOTE(Redgrape @ 2011 03 30, 20:58)
Tikiuosi su spalvom neprašausiu, nes esu baltaodė, o internete Cream spalva atrodo tokia tamsoka  g.gif O internete neradau nei vieno video su ja.
Beje, gal žinote, kas yra tas ''English rose'' odos tipas? Čia su rausvu atspalviu gal?


Nemanau, kad bus tamsi ax.gif
"English rose" yra šviesi oda, bet ne į žalsvumą/mėlynumą ir pan., o rausvumą..skruostukai rausvi biggrin.gif drinks_cheers.gif
user posted image
user posted image
user posted image

QUOTE(Flos @ 2011 03 30, 22:28)
Sakote, kad nėra geltonumo, tai atspalvis į rausvumą, ar tiesiog nėra to negyvo, kaukinio geltonumo?  g.gif

Nėra negyvo kaukinio geltonumo drinks_cheers.gif
Ši pudra gelsvo atspalvio ne rausvo, bet ant blyškios odos tas gelsvumas irgi labai gražiai ir sveikai atrodo.
Padariau foto, gal vakare pavyks įdėti..
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2011 03 31, 07:26)
Nėra negyvo kaukinio geltonumo drinks_cheers.gif
Ši pudra gelsvo atspalvio ne rausvo, bet ant blyškios odos tas gelsvumas irgi labai gražiai ir sveikai atrodo.
Padariau foto, gal vakare pavyks įdėti..

O dėkui, labai lauksiu foto wink.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 03 30, 22:44)
Jo, Madara. 4u.gif Mano draugė sako, kad kūnui ir plaukams dar naudotų, bet veidui nebesinorėtų pasibaugusio galiojimo kremo tepti, tai vat nežinau, ką čia daryti.  g.gif

as praitakart surizikavau, tiksliau uzsiliuliavau itikinta pardavejos, kad tikrai nieko tokio.. nusipirkau madaros tonika. ir fui, kaip nusivyliau, nes alkoholio kvapas super ryskus buvo, nupleiskanojo oda (na cia gal ir del to, kad netiko odai).. zodziu, ismeciau lauk.
Atsakyti
Aš vakar sumąsčiau, kad nepirksiu, nes prisiminiau merginos rašė, jog senesnės laidos Madara kremai su spalva riebūs buvo, tai šitas jei jau prie galiojimo pabaigos bus prieš kelis metus gamintas. g.gif Bet šiaip esu sužavėta Moon Flower kremu, labai man jo prisireikė. biggrin.gif
Atsakyti
O as vakar sumasciau, kad reikia vaziuot pas Elyte, ivertins mano oda ir parinks ko jai reikia, nes pati kai prisisakyciau visko is eiles doh.gif ir jei nepataikysiu ko reikia mano odai, tai ir naudos bus mazai g.gif

Noriu tusa uzsisakyti, su uzsiasiusi, kad Hauskos ir Lakshmi geri, kuri kazi pirkti ax.gif ? O gal dar koks buvo isgirtas tusas?

Dabar iki 04.10d. 30% nuolaida 'Natura Siberica" Droge. Vakar kuno krema pirkau 380g. su nuolaida 25 litai, dar sruba kunui, pedom sviesta (nezinau kaip jis susigers g.gif ) ir prausimosi putos (su nuolaida 11.99lt.)
Atsakyti