Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai -82- tema

QUOTE(apčy @ 2011 03 29, 18:12)
Sudėtis šiaip sau. Skurdoka, be to yra tokių ingredientų, kurių geruose kokybiškuose natūralios kosmetikos produktuose neturėtų būti.


O kuri firma tikrai neskurdi savo sudetimi (ir kaina padori)? Nes vien, kad nera blogiuku, juk neuztenka.

Reikia kazka veidui uzsisakyti sia savaite...
Kiek esu skaiciusi tai madaros prausimosi putos isgirtos.
Paakiams galvoju Cattier pirkti, nes su argano aliejum.
O veidui krema neisivaizduoju, kuris butu tikrai turtingas sudetimi cool.gif , gal kas patars?
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 03 29, 17:47)
O kuri firma tikrai neskurdi savo sudetimi (ir kaina padori)? Nes vien, kad nera blogiuku, juk neuztenka.

Reikia kazka veidui uzsisakyti sia savaite...
Kiek esu skaiciusi tai madaros prausimosi putos isgirtos.
Paakiams galvoju Cattier pirkti, nes su argano aliejum.
O veidui krema neisivaizduoju, kuris butu tikrai turtingas sudetimi cool.gif , gal kas patars?


o kas yra "padori kaina" ? smile.gif
Be to atsižvelgkit į odos tipą..
Man pvz šiuo laikotarpiu patinka tokie natūralių grynai kvapų kaip weleda, argitalis, madara... ir sudėtys juų geros. Visokios Logonos man nelabai patiko...ar laveros. Tarsi nieko, bet kartu nieko ypatingo. Bet kiekvienai skirtingai.
Atsakyti
Gal kuri naudojate LACOSMEA firmos kremukus?Kokie butu atsiliepimai?
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 03 29, 18:47)
O kuri firma tikrai neskurdi savo sudetimi (ir kaina padori)? Nes vien, kad nera blogiuku, juk neuztenka.

Reikia kazka veidui uzsisakyti sia savaite...
Kiek esu skaiciusi tai madaros prausimosi putos isgirtos.
Paakiams galvoju Cattier pirkti, nes su argano aliejum.
O veidui krema neisivaizduoju, kuris butu tikrai turtingas sudetimi cool.gif , gal kas patars?


Nežinau, sunku ką ir patart. O koks jūsų odos tipas?
Madaros putos tikrai neblogos, esu turėjus, tačiau šiuo metu naudoju Natura Siberica putas mišriai/riebiai odai, tai nepasakyčiau kad kažkuo prastesnės už Madarą, o kaina žymiai mažesnė.
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 03 29, 19:09)
o kas yra "padori kaina" ? smile.gif
Be to atsižvelgkit į odos tipą..
Man pvz šiuo laikotarpiu patinka tokie natūralių grynai kvapų kaip weleda, argitalis, madara... ir sudėtys juų geros.  Visokios Logonos man nelabai patiko...ar laveros. Tarsi nieko, bet kartu nieko ypatingo. Bet kiekvienai skirtingai.

Padori kaina, na tarkim uz krema apie 100 litu, o ne po 200lt. g.gif
Argitali turejau, lyg nieko. Pas kosmetologe Elyte (visu isgirta) kai buvau, tai ji man parinko. Visada galvojau, kad mano oda sausa, nes tempia, bet pasirodo riebi misri. Ir veidui ne prausikli patare, o pieneli naudot kaip prausikli, nes oda jautri. Netgi molo kakle tepti patare, pries tai veida pamasazavus aliejumi.


QUOTE(apčy @ 2011 03 29, 22:36)
Nežinau, sunku ką ir patart. O koks jūsų odos tipas?
Madaros putos tikrai neblogos, esu turėjus, tačiau šiuo metu naudoju Natura Siberica putas mišriai/riebiai odai, tai nepasakyčiau kad kažkuo prastesnės už Madarą, o kaina žymiai mažesnė.


Oda riebi, misri, jautri. Visa gyvenima spuogiukai kazkokie sokineja ir kraujagysles arti odos, tai sake Elyte, kad netinka skrubai (sveitikliai), bet man po ju oda palygeja.
Naturos Siberikos ir as skaiciau, kad geros putos, tik ar gerai nuvalo tarkim tusa? Nes Madaros visos gyre, kad nuvalo gerai makiaza.

Labai noriu issirinkt gera krema veidui, tai buciau dekinga uz bet kokia info 4u.gif . Man 30 smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rytine Kava 10: 30 kovo 2011 - 00:15
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 03 30, 00:47)
Oda riebi, misri, jautri. Visa gyvenima spuogiukai kazkokie sokineja ir kraujagysles arti odos


Pas mane lygiai tokia pati oda. drinks_cheers.gif Ir dar pridėčiau, kad poros išsiplėtusios. Tragedija, ne oda. doh.gif Aš dar neradau sau tinkančio kremo...
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 03 30, 01:05)
Pas mane lygiai tokia pati oda.  drinks_cheers.gif Ir dar pridėčiau, kad poros išsiplėtusios. Tragedija, ne oda. doh.gif Aš dar neradau sau tinkančio kremo...


As irgi galvojau, kad pas mane poros issipletusios, bet Elyte sake, kad nea.
O tu pati nusprendei, kad issipletusios?
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 03 29, 23:47)
Naturos Siberikos ir as skaiciau, kad geros putos, tik ar gerai nuvalo tarkim tusa? Nes Madaros visos gyre, kad nuvalo gerai makiaza.


O man Naturos Siberikos putos nepatiko, labai sausino oda, atidaviau po keletos panaudojimu.
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 03 29, 17:55)
Skambnau i baroca, tai madarai 40% nuolaida, kur galiojimas i pabaiga, like 1-4men. Ko man norejosi, nebuvo.

as irgi vakar uzbegau iskart su klausimu del galiojimo.. tai numyke, kad visokiu galima rasti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 03 30, 02:14)
As irgi galvojau, kad pas mane poros issipletusios, bet Elyte sake, kad nea.
O tu pati nusprendei, kad issipletusios?

Kiek mokėjai už apsilankymą pas Elytę?
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 03 30, 09:29)
Kiek mokėjai už apsilankymą pas Elytę?


As pas ja tik pusvalandziui buvau isiprasius, kad uzmestu aki i mano oda, tai dar patepliojo biski ir patare ka pirkti. 50lt. mokejau ir dar produkcijai argital 15% lyg dave.
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 03 30, 01:14)
As irgi galvojau, kad pas mane poros issipletusios, bet Elyte sake, kad nea.
O tu pati nusprendei, kad issipletusios?


Nu taip, pati nusprendžiau. unsure.gif

QUOTE(agpa @ 2011 03 30, 09:22)
as irgi vakar uzbegau iskart su klausimu del galiojimo.. tai numyke, kad visokiu galima rasti biggrin.gif


Aš parašiau e-meilą, tai turi ko man reikia. thumbup.gif Tai va dbr užklausiau dėl galiojimo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo micefee: 30 kovo 2011 - 10:25