Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai -82- tema

Ramintele 26, suuuper pasiprocedurinot thumbup.gif bigsmile.gif Kur pirktas kuno sveitiklis-uogiene? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintele 26 @ 2011 03 26, 01:57)

Ramintėle, kiek pamenu jau ilgokai naudoji JMO rekonstruktorių plaukams, kokie atsiliepimai? Nes turėjau mėginėlį, užteko 3 kartams, 1 kartą laaaaaaabai patiko, 2 kartus apsunkuno plaukus ir jie greičiau sukrito ir susiriebalavo. Tai vis svarstau ar verta įsigyti pilną pakuotę... Ar jis tikrai rekonstruoja plauką? Nes aš per mažai kartų bandžiau, kad pamatyti realų poveikį

P.S. Tavo vakarinės procedūros super thumbup.gif
Atsakyti
Gal žinot kur Kaune galėčiau gauti DHA? Iš AN neapsimoka man vien dėl jo siųstis unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bahamos: 26 kovo 2011 - 12:54
QUOTE(Galadrielė @ 2011 03 26, 13:36)
Ramintėle, kiek pamenu jau ilgokai naudoji JMO rekonstruktorių plaukams, kokie atsiliepimai? Nes turėjau mėginėlį, užteko 3 kartams, 1 kartą laaaaaaabai patiko, 2 kartus apsunkuno plaukus ir jie greičiau sukrito ir susiriebalavo. Tai vis svarstau ar verta įsigyti pilną pakuotę... Ar jis tikrai rekonstruoja plauką? Nes aš per mažai kartų bandžiau, kad pamatyti realų poveikį


Šiaip tai internete rašo, kad jį reikėtų naudoti maždaug kartą į savaitę pakaitom su kitu kondicionieriumi. mirksiukas.gif Manau, dažnas naudojimas tikrai gali apsunkinti plauką.

Ramintėle, liuks SPA. thumbup.gif Gal galėsi palyginti JMO ir Hauschka molio kaukes kai ilgiau panaudosi?
Atsakyti
nu ramintele tu cia pavarei thumbup.gif
primink dar is kur pirkai ta uogiene? nu zinok tu mane uzkreti, vis as visko uzsimanau doh.gif
nu zinok vis labiau as noriu tavo krepsa pamatyt, jauciu jau tokiu ten geriu turi wub.gif
Atsakyti
Ja, Ramintėle, rodyk savo krepšą. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 03 26, 16:08)
Šiaip tai internete rašo, kad jį reikėtų naudoti maždaug kartą į savaitę pakaitom su kitu kondicionieriumi.  mirksiukas.gif Manau, dažnas naudojimas tikrai gali apsunkinti plauką.

Pirmą savaitę dėjau jį dukart per sav, pirmą kartą apsunkino, vėliau buvo viskas super, plaukai kaip iš reklamos, kitą sav vėl uždėjau ir vėl apsunkino, tai taip likau be galutinės nuomonės biggrin.gif

QUOTE(micefee @ 2011 03 26, 16:10)
Ja, Ramintėle, rodyk savo krepšą.  thumbup.gif

drinks_cheers.gif Rodyk rodyk smile.gif
Atsakyti
praeinant pro baroca maciau, jog madarai 40%
patingejau ilyst paziuret, ar tik tai, kurios galiojimas i pabaiga.. gal zinot?
Atsakyti
QUOTE(gatinha2 @ 2011 03 26, 02:17)
Ramintele 26, suuuper pasiprocedurinot  thumbup.gif bigsmile.gif Kur pirktas kuno sveitiklis-uogiene?  ax.gif

I mane prasom TU mirksiukas.gif o sveitikli pirkau is CIA draugas uogiene pavadino nes bonka tokia didele, ir tikrai nezinant galvotum uogiene biggrin.gif
QUOTE(Galadrielė @ 2011 03 26, 13:36)
Ramintėle, kiek pamenu jau ilgokai naudoji JMO rekonstruktorių plaukams, kokie atsiliepimai? Nes turėjau mėginėlį, užteko 3 kartams, 1 kartą laaaaaaabai patiko, 2 kartus apsunkuno plaukus ir jie greičiau sukrito ir susiriebalavo. Tai vis svarstau ar verta įsigyti pilną pakuotę... Ar jis tikrai rekonstruoja plauką? Nes aš per mažai kartų bandžiau, kad pamatyti realų poveikį
P.S. Tavo vakarinės procedūros super thumbup.gif

Naudoju ji karta i savaite pakaitom su avokadu/levandu kondiske bei citrus neroli detangleriu, na zinok man jis patinka, del suriebinimo ir man kaip kada suriebina, tiesiog jo reikia tikrai nedauk o man vis atrodo per mazai uzdejau uztat taip gaunasi doh.gif bet siaip tikrai gerai kondicionuoja, svelnus plaukai, blizgantys palieka wub.gif manyciau reiktu sunaudoti visa pakuote pilnai kad poveiki matyti, bet velgi juk naudoju ir kt priemones tai rezultatas gaunasi nuo visko kartu sudejus, bet nuo jo pacio plaukas graziai atrodo smile.gif

QUOTE(micefee @ 2011 03 26, 15:08)
Ramintėle, liuks SPA.  thumbup.gif Gal galėsi palyginti JMO ir Hauschka molio kaukes kai ilgiau panaudosi?

Sutarta

QUOTE(shemsa @ 2011 03 26, 15:09)
nu ramintele tu cia pavarei thumbup.gif
primink dar is kur pirkai ta uogiene? nu zinok tu mane uzkreti, vis as visko uzsimanau  doh.gif
nu zinok vis labiau as noriu tavo krepsa pamatyt, jauciu jau tokiu ten geriu turi  wub.gif

Del uzsikretimo tai jau senaiiii sita liga sergu biggrin.gif o krepsa butinai kai rasiu laiko viska surankioti idesiu

QUOTE(micefee @ 2011 03 26, 15:10)
Ja, Ramintėle, rodyk savo krepšą.  thumbup.gif

Prie progos idesiu
QUOTE(Galadrielė @ 2011 03 26, 15:20)
Pirmą savaitę dėjau jį dukart per sav, pirmą kartą apsunkino, vėliau buvo viskas super, plaukai kaip iš reklamos, kitą sav vėl uždėjau ir vėl apsunkino, tai taip likau be galutinės nuomonės biggrin.gif
drinks_cheers.gif Rodyk rodyk smile.gif

Keistai bet ir man taip buna smile.gif
Atsakyti
Sveikos, gal zinot ar yra CATTIER kosmetikos atskira tema? Ieskojau, neradau...
Jie turi paakiu krema su argano aliejum, o argano aliejus juk labai gerai paakiams bigsmile.gif
http://www.naturalik...s-paakiams.html

O gal kas aplamai susidure su sia firma ax.gif ?

Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 03 27, 19:36)
Sveikos, gal zinot ar yra CATTIER kosmetikos atskira tema? Ieskojau, neradau...
Jie turi paakiu krema su argano aliejum, o argano aliejus juk labai gerai paakiams bigsmile.gif
http://www.naturalik...s-paakiams.html

O gal kas aplamai susidure su sia firma ax.gif ?


Lyg ir nėra. Aš nemažai ką esu išbandžius šios firmos, viskas tiko/patiko. Paakių kremo tik mėginėlį turėjau. Kreminės konsistencijos (man želinis labiau patiktų), gerai susigeria, jaučiasi, kad padrėkina. Nelabai ką galiu daugiau pasakyt po kelių pasitepimų. Apskritai paakių kremas man dar nelabai reikalingas, tai perkamas nebus.
Atsakyti
QUOTE(agpa @ 2011 03 26, 19:01)
praeinant pro baroca maciau, jog madarai 40%
patingejau ilyst paziuret, ar tik tai, kurios galiojimas i pabaiga.. gal zinot?


Mane irgi domina, jei išsiaiškinsit, parašykit. mirksiukas.gif

Gavau lovelula siuntinuką, išbandžiau Madara kremukų mėginukus su spalva - Moon Flower ir Sun Flower, abu labai patiko. thumbup.gif Moon Flower daugiau šviesiaodėms, žiemai, o Sun Flower vasarai, įdegusiam veidui. Neseniai čia diskutavo, kad šie kremai riebūs - nieko panašaus. schmoll.gif Labai lengvos konsistencijos, maloniai kvepia žolėmis, lengvai dengiasi ir greitai susigeria. Užsinorėjau pilnos pakuotės. bigsmile.gif

Dar gavau šitą pirštinę:
user posted image

Iš pradžių išsigandau, nes ji labai plonytė, galvojau kokio velnio tokius pinigus už ją mokėjau. biggrin.gif Bet šveičia suuuper, tiesiog sukimba su oda. bigsmile.gif Bet ne grando, o grynai maloniai šveičia.

Šepetukas iš perdirbto jogurto indelių. biggrin.gif Maniškis mėlynas.
user posted image

Nesilanksto, bet išgaubta forma padeda lengviau pasiekti sunkiai pasiekiamas vietas, šereliai sakyčiau vidutinio kietumo. Aš kadangi pratusi pirkti minkštus, tai žiūrėsim, kaip čia man bus ilgiau panaudojus.

Ir aliejus: http://www.lovelula....100_organic.cfm
Tik vakar pradėjau gerti, nieko negaliu pasakyti. Bet skonis tai fe, žuvų taukus maloniau gerti buvo. biggrin.gif

Atsakyti