Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai -82- tema

Gal yra gaminusių iš alūno miltelių dezodorantą. įdomu ar veiksmingas ir kiek to alūno reikėtų dėti?
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2011 03 25, 00:39)
Gal yra gaminusių iš alūno miltelių dezodorantą. įdomu ar veiksmingas ir kiek to alūno reikėtų dėti?

Jei neklystu į 50 ml 1 arbatinis šaukštelis alūno. Aš dariausi purškiamą, tai ryte kartą pasipurškus lb greit suprakaituodavau ir kvapas išlindo, po to bandžiau kol neapsirengusi 2 kartus pasipurkšt, tai tikrai geriau. Galiausiai perdariau į rutulinį (sutirštinau guaru) - tiesiog puikus gavosi. Manau, jei dėti ir kitų rekomenduojamų priedų, būtų tikrai veiksmingas. Ir AN ir AZ siūlo pagerintojų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Flos: 25 kovo 2011 - 01:03
QUOTE(Mella @ 2011 03 23, 11:25)
Ka parekomenduotumete, ieskausi geros:
1. Dantu pastos
2. Nagu lako nuemejo.

O dekoratyvines as uzsisakiau pabandyti INIKA, tai isbandzius bus ir atsiliepimai.


Bet INIKOS Lietovoj ner kur pirkt sad.gif
1. dantu pasta: Laveros metine arba Dr.Organic su alavijais (pastarosios sudetis gal ir netobula..)
2. Sante nagu lako nuemejas
Atsakyti
QUOTE(Mella @ 2011 03 23, 11:25)
Ka parekomenduotumete, ieskausi geros:
1. Dantu pastos

man Weleda druskinė labai patinka - puikiai nuvalo, švarumo ir gaivos jausmas burnoj itin ilgai išlieka ir labai taupi. Bet ji sūri, grynai druskos skonio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Flos: 25 kovo 2011 - 12:18
QUOTE(Flos @ 2011 03 25, 14:18)
man Weleda druskinė labai patinka - puikiai nuvalo, švarumo ir gaivos jausmas burnoj itin ilgai išlieka ir labai taupi. Bet ji sūri, grynai druskos skonio.

Prisidedu prie pagyrymo druskinei Weledos dantu pastai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(griegzde @ 2011 03 25, 00:32)
Apie muilus ir man įdomu.  O savo gamybos muilas iš muilo bazės ar jisai natūralus . Ar vis dėlto geriau daryt paties su šarmu.


Aliejini su sarmu as turiu irgi sausina oda kazkodel tai
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2011 03 25, 13:18)
man Weleda druskinė labai patinka - puikiai nuvalo, švarumo ir gaivos jausmas burnoj itin ilgai išlieka ir labai taupi. Bet ji sūri, grynai druskos skonio.

drinks_cheers.gif si pasta puiki, bet man ji visai nesuri, iskart susidraugavau su jos skoniu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kvakuska @ 2011 03 25, 14:32)
Aliejini su sarmu as turiu irgi sausina oda kazkodel tai

Jei oda sausa reikia parinkti tinkamus aliejus, tinkamą pariebinimą muilui ir tada jis odos neturėtų sausinti. O muilo be šarmo neišeina padaryti. Čia, manau, DG dagiau galėtų papasakoti smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

SIandien buvau Oze ekologiskoje parodoje Greenshow, nemazas pasirinkimas ekologiskos kosmetikos - matytos ir nematytos smile.gif visai smagiai ir nieko nekainuoja smile.gif paroda vyks visa savaitgali, tai vilnietems rekomenduoju apsilankyt.

p.s. Hauschka daro nemokama makiaza wink.gif
Atsakyti
QUOTE(asmodeja @ 2011 03 23, 18:35)
Sakykit merginos ar yra naturaliu plauku prieziuros priemoniu tokiu kaip lakas, putos plaukams, plauka apsaugonciu priemoniu dziovinimo metu, gal galik ka rekomenduoti  smile.gif

Logonos priemonė nuo karščio su bambuku man labai nepatiko.
Naudoju sante putas ir plaukų želė. Labai patenkinta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintele 26 @ 2011 03 25, 14:49)
drinks_cheers.gif si pasta puiki, bet man ji visai nesuri, iskart susidraugavau su jos skoniu smile.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
Labas vakaras merginos 4u.gif
Atejau pasigirti koki malonu SPA sian apturejau wub.gif
prisileidau vonia karsto vandens, ipyliau pieno, avizu dribsniu bei paturbinto Dr. hauschka levanu aliejaus wub.gif Uzidejau jau antras kartas John masters molio kaukyte ( nuostabi ji, nesausina, dziuna labai letai, odele pradeda traukti kai jau ateina laikas ja nuvalyti, oda liko svelni, nesudirgusi, skaistesne, apie valanti poveiki manau veliau bus atsiliepimai kai panaudosiu ilgiau). Plaukus pirma kart ploviau su man atsiustu John masters levandu rosmarino sampunu thumbup.gif nu labai patiko, visai kt jausmas plaunant plaukus ir oda kt jauciasi, liko labai svari, ir pats plaukus paliko toks tarsi storesnis, zvilgesnis, labai malonus sampuno kvapas, skalsus smile.gif bus perkamas pilnas kiekis thumbup.gif tuomet isplovus uzsidejau John masters rekonstruktoriu/kaukyte Hibiscus paturbinta morku seklu ea bei silikonu is AZ, tai plaukuciai paliko toooooooooookie svelnus wub.gif ir pagaliau didziausias malonumas biggrin.gif isbandziau savo naujiji kuno pylinga '' avieciu uogiene ''kaip draugas pavadino biggrin.gif user posted image labai patiko, vertas savo kainos wub.gif kvepia labai skaniai, gerai sveicia, odele paliko labai svelni ir tarsi jau patepta aliejuku, nes pats sveitikis aliejuje, labai malonus naudoti, odele paliko kvapni, tad kad nesumaisyti kvapu marmalynes patepiau ja Druide kuno silku - pieneliu su biciu pikiu, gavosi labai malonus kvapas ir odos svelnumas wub.gif ir pagaliau paurskus oda levandu hidroliatu uztepiau Dr. hauschkos revejunating kaukyte ir paliksiu ja iki ryto wub.gif
echhh prisigyriau cia blush2.gif
Atsakyti