Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai -82- tema

QUOTE(Rasma @ 2011 03 23, 19:29)
Aš plaukams su džiovintuvu darbuojantis naudoju šitą - ir man labai tinka, ir patinka (nieko nelipina, plaukai slidūs, purūs..bet aš purškiu tik nusausintus rankšluosčiu plaukus, kiek apdžiovinu natūraliai ir pabaigiu džiovint su karšto oro srove):
http://naturkosmetik...logona-987.html

Bet kaip pamatysit komentare, tai buvo kam ir visai nepatiko, netiko..

Ar naudojate balzamą prieš šitą purškalą? Ar jis vietoj balzamo tinka?
Atsakyti
Merginos, kaip kovojate su labai sausėjančiais plaukų galais? Kuo dažniau plaunu galvą, tuo labiau galai sausėja ir pučiasi verysad.gif Balzamas juos tik suminkština, tačiau nepanaikina sausumo ir nenuima pūtimosi. Galvoju gal kokį purškaliuką su hialuronu pasigaminti, kad drėgmę pritrauktų? Nebežinau ką daryti... Galiukai sveiki, nesulūžinėję, tad kirpti kaip ir nereikia.
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 03 24, 09:31)
Merginos, kaip kovojate su labai sausėjančiais plaukų galais? Kuo dažniau plaunu galvą, tuo labiau galai sausėja ir pučiasi  verysad.gif Balzamas juos tik suminkština, tačiau nepanaikina sausumo ir nenuima pūtimosi. Galvoju gal kokį purškaliuką su hialuronu pasigaminti, kad drėgmę pritrauktų? Nebežinau ką daryti... Galiukai sveiki, nesulūžinėję, tad kirpti kaip ir nereikia.

O nebandėt per pačius galiukus su aliejuku perbraukti, po plovimo drėgnus arba jau išdžiūvusius. Jei plaukai ilgesni, galėtų padėti, su trumpais tai nerizikuočiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pink Martini @ 2011 03 24, 11:41)
O nebandėt per pačius galiukus su aliejuku perbraukti, po plovimo drėgnus arba jau išdžiūvusius. Jei plaukai ilgesni, galėtų padėti, su trumpais tai nerizikuočiau smile.gif

Plaukai ilgi, iki liemens, tačiau kai patepu aliejuku šaknys greičiau susiriebaluoja, nors tepu nedaug ir tik pačius pačius galiukus. Ir dar pastebėjau, pirmą dieną po plovimo viskas būna gerai, antrą galai ima pūstis, o trečią galai tokie išsipūtę ir sausi, kad baisu doh.gif Manau turėtų būti atvirkščiai, plaukai riebaluojasi, turėtų ir galai riebaluotis, bet ne
Atsakyti
QUOTE(Pink Martini @ 2011 03 24, 09:16)
Esu bandžiusi, tikrai kažkiek padeda, plaukai labai puresni prie šaknų, man patikdavo vien tas "pakėlimo" efektas. Ir tikrai ilgiau išsilaikydavo nesusiriebalavusios šaknys. Aišku, plaukus plaudavau vis tiek kasdien smile.gif Tiek, kad vakare dar padoriai plaukai atrodydavo smile.gif


Va va, man pakėlimo šaknims irgi reikėtų. drinks_cheers.gif O kaip jūs jį naudodavot? Kiek laiko laikydavot?

QUOTE(Galadrielė @ 2011 03 24, 09:17)
Aš vakar užsisakiau iš AN. Ilgai dvejojau, bet paėmiau butelaitį smile.gif Atsiliepimai bus po kelių sav biggrin.gif Nors suprantu, kad reikia dabar


Aš galvoju iš iherb užsisakyti AO. g.gif Ai, jaučiu vis tiek pasiimsiu, niekur nedings, sueis ir į kaukes, o vasarą po deginimosi. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 03 24, 11:09)
Plaukai ilgi, iki liemens, tačiau kai patepu aliejuku šaknys greičiau susiriebaluoja, nors tepu nedaug ir tik pačius pačius galiukus. Ir dar pastebėjau, pirmą dieną po plovimo viskas būna gerai, antrą galai ima pūstis, o trečią galai tokie išsipūtę ir sausi, kad baisu doh.gif Manau turėtų būti atvirkščiai, plaukai riebaluojasi, turėtų ir galai riebaluotis, bet ne


žinok man lygiai tas pats - pirmą dieną plaukai būna normalūs, bet antrą dieną mano galiukai tiesiog pasiunta. Kaip šluota kokia pasidaro g.gif jei patepu kuo nors - tada riebalai palieka, nors ir nedaug tepu
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 03 24, 12:14)
Va va, man pakėlimo šaknims irgi reikėtų.  drinks_cheers.gif O kaip jūs jį naudodavot? Kiek laiko laikydavot?
Aš galvoju iš iherb užsisakyti AO.  g.gif Ai, jaučiu vis tiek pasiimsiu, niekur nedings, sueis ir į kaukes, o vasarą po deginimosi.  ax.gif

Galvojau iš AN, nes atsirado neseniai vėl

QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 03 24, 13:00)
žinok man lygiai tas pats - pirmą dieną plaukai būna normalūs, bet antrą dieną mano galiukai tiesiog pasiunta. Kaip šluota kokia pasidaro  g.gif  jei patepu kuo nors - tada riebalai palieka, nors ir nedaug tepu

Va va, tas pats, ką daryt? Reikia kovoti su tuo kažkaip, tai naudoju ir šilką, ir pantenolį, tačiau nei vienas neduoda matomo ar jaučiamo rezultato, sumaniau visgi tą purškaliuką su hialuronu pasidaryti, nu vdruk padės? biggrin.gif Tik reikia hialurono dar nusipirkti smile.gif
Atsakyti
Skaitau, skaitau ir galva sukasi.Po truputi ir as perejau prie naturalios eko kosmetikos.Su aliejais sviestais ir hoidrolatais pakolkas sunkiai sekasi... verysad.gif Bet noreciau pasisakyti del Laveros, beveik kiekvienas ju produktas sudetyje turi alkoholio.o kondicionieriuose jis eina antras po vandens. Kaip zinia alkoholis sausina tiek plauka, tiek oda, tai koks cia sveikumas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(AidaM.K. @ 2011 03 22, 17:16)
nu va... dbr kai perskaiciau.. o ka daryt jei as noreciau kad stabdytu prakaitavima? gal kokiu priemoniu yra?

Jei norite, kad stabdytų prakaitavimą, tai turite išeitį, tik naudoti sintetinius dezodorantus, sakykim su aliuminiu...
Kaip sakiau, nei vienas natūralus dezodorantas prakaitavimo nestabdo, nes tai jau būtų nenatūralu, ėjimas prieš gamtą.

QUOTE(ernesin @ 2011 03 22, 19:52)
Deja taip rolleyes.gif

Man atrodo, kad jūs klystate g.gif Ecocert SLS neleidžia... O leidžia ALS.

QUOTE(Kvakuska @ 2011 03 24, 14:07)
Skaitau, skaitau ir galva sukasi.Po truputi ir as perejau prie naturalios eko kosmetikos.Su aliejais sviestais ir hoidrolatais pakolkas sunkiai sekasi... verysad.gif Bet noreciau pasisakyti del Laveros, beveik kiekvienas ju produktas sudetyje turi alkoholio.o kondicionieriuose jis eina antras po vandens. Kaip zinia alkoholis sausina tiek plauka, tiek oda, tai koks cia sveikumas? g.gif

Pasiskaitykite ČIA
Atsakyti
QUOTE(Vergine @ 2011 03 24, 15:57)
Jei norite, kad stabdytų prakaitavimą, tai turite išeitį, tik naudoti sintetinius dezodorantus, sakykim su aliuminiu...
Kaip sakiau, nei vienas natūralus dezodorantas prakaitavimo nestabdo, nes tai jau būtų nenatūralu, ėjimas prieš gamtą.
Man atrodo, kad jūs klystate g.gif Ecocert SLS neleidžia... O leidžia ALS.
Pasiskaitykite ČIA


perskaiciau, ir visai man tapo neaisku
Cetyl Alcohol - cetilo alkoholis, sintetinis riebalų alkoholis, naudojamas kaip tūrio didintojas (putos)
Atsakyti
QUOTE(Kvakuska @ 2011 03 24, 16:42)
Cetyl Alcohol - cetilo alkoholis, sintetinis riebalų alkoholis, naudojamas kaip tūrio didintojas (putos)

Kur jūs čia perskaitėt? doh.gif
Atsakyti
[
QUOTE(Kvakuska @ 2011 03 24, 16:42)
perskaiciau, ir visai man tapo neaisku


Ilgesnės grandinės alkoholiai neišgaruoja. Priešingai, jų konsistencija kreminė, aliejinė arba vaškinė. Tokie ilgos grandinės alkoholiai, kaip cetilo, mirisitilo, lanolino ir pan. veikia kaip drėkikliai ir emulsikliai, sukurdami kreminę veido bei kūno kremų, šampūnų ir kondicionierių konsistenciją.

Kitaip sakant, įv. rūšių alkoholis naudojamas kaip visos masės "surišėjas", kuris tuo pačiu "paruošia odą geriau sugerti maistingąsias medžiagas ir padeda padidinti natūralaus konservavimo komplekso veiksmingumą."
Atsakyti