Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai -82- tema

QUOTE(jonike @ 2011 03 23, 10:07)
Sveikos 4u.gif ,

Gal galite kas rekomenduoti kokį gerą veido kremą vyrui? Oda jautri, sausoka.

Būsiu labai dėkinga, jei kas išsakys nuomonę 4u.gif

Maniškis turi šitą
user posted image
Atrodo,kad patinka biggrin.gif Man tai labai patinka,dažnai "pavogiu",nes lengvai tepas ir gerai drėkina bigsmile.gif

QUOTE(Mella @ 2011 03 23, 11:25)
Ka parekomenduotumete, ieskausi geros:
1. Dantu pastos
2. Nagu lako nuemejo.




Dantų pastą siūlau Aloe Dent.Laaabai patinka,nes gerai putoja,gerai valo smile.gif Yra droge pirkti,dažnai pasitaiko akcijų.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Bubė* @ 2011 03 23, 14:25)
Maniškis turi šitą
user posted image
Atrodo,kad patinka  biggrin.gif Man tai labai patinka,dažnai "pavogiu",nes lengvai tepas ir gerai drėkina  bigsmile.gif

sitas weledos labai labai! kvapas nerealus bigsmile.gif

laveros drekinantis ne toks megstamas.. taip lengvai nesitepa, kitokia konsistencija, jis toks riebesnis..
user posted image
Atsakyti
Gal zinot, kas su musu blogu nutiko? Kazkaip pasikeites, nera senuju irasu, temu sumazeje, ar cia man tik nerodo g.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(giedrulia77 @ 2011 03 23, 17:13)
Gal zinot, kas su musu blogu nutiko? Kazkaip pasikeites, nera senuju irasu, temu sumazeje, ar cia man tik nerodo  g.gif  verysad.gif


Jo, ne ten nuejau doh.gif ax.gif
Atsakyti
Sakykit merginos ar yra naturaliu plauku prieziuros priemoniu tokiu kaip lakas, putos plaukams, plauka apsaugonciu priemoniu dziovinimo metu, gal galik ka rekomenduoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mella @ 2011 03 23, 11:25)
Ka parekomenduotumete, ieskausi geros:
1. Dantu pastos

AloeDent arba Lavera mėtinė 4u.gif

QUOTE(asmodeja @ 2011 03 23, 18:35)
Sakykit merginos ar yra naturaliu plauku prieziuros priemoniu tokiu kaip lakas, putos plaukams, plauka apsaugonciu priemoniu dziovinimo metu, gal galik ka rekomenduoti  smile.gif

Lako natūralaus tikrai nėra, yra tik su mažiau kenksmingomis medžiagomis. Plaukus nuo karščio apsaugančių priemonių yra, lyg ir Rasma kažkurią gyrė, gal Logona g.gif
Atsakyti
Aš plaukams su džiovintuvu darbuojantis naudoju šitą - ir man labai tinka, ir patinka (nieko nelipina, plaukai slidūs, purūs..bet aš purškiu tik nusausintus rankšluosčiu plaukus, kiek apdžiovinu natūraliai ir pabaigiu džiovint su karšto oro srove):
http://naturkosmetik...logona-987.html

Bet kaip pamatysit komentare, tai buvo kam ir visai nepatiko, netiko..
Atsakyti
QUOTE(Mella @ 2011 03 23, 10:25)
Ka parekomenduotumete, ieskausi geros:
1. Dantu pastos
2. Nagu lako nuemejo.

O dekoratyvines as uzsisakiau pabandyti INIKA, tai isbandzius bus ir atsiliepimai.

Pastą rekomeduoju AloeDent Sensetive, o nagų lako nuėmėją Sante 4u.gif
Atsakyti
Matėt, Maxima pradėjo Logona prekiauti? Šiandien naujam maximos kataloge pamačiau
Atsakyti
Ar kas bandėt naudoti alavijo gelį plaukų šaknims? Ar padeda nuo plaukų riebalavimosi?
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 03 24, 01:06)
Ar kas bandėt naudoti alavijo gelį plaukų šaknims? Ar padeda nuo plaukų riebalavimosi?

Esu bandžiusi, tikrai kažkiek padeda, plaukai labai puresni prie šaknų, man patikdavo vien tas "pakėlimo" efektas. Ir tikrai ilgiau išsilaikydavo nesusiriebalavusios šaknys. Aišku, plaukus plaudavau vis tiek kasdien smile.gif Tiek, kad vakare dar padoriai plaukai atrodydavo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 03 24, 03:06)
Ar kas bandėt naudoti alavijo gelį plaukų šaknims? Ar padeda nuo plaukų riebalavimosi?

Aš vakar užsisakiau iš AN. Ilgai dvejojau, bet paėmiau butelaitį smile.gif Atsiliepimai bus po kelių sav biggrin.gif Nors suprantu, kad reikia dabar
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Galadrielė: 24 kovo 2011 - 08:18