Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai -82- tema

QUOTE(blueberry_nights @ 2011 03 22, 11:03)
Dar norejau uzklaust, ar sampunas, sertifikuotas su ECOCERT gali tureti SLS sudetyje?  g.gif

Deja taip rolleyes.gif


QUOTE(AidaM.K. @ 2011 03 22, 16:16)
nes dbr naudoju tokia priemone: 3 sauksteliai sodos ir megiamo ea laselis , i sena pudrine susiberus , nu liuks man patinka, kvapo nera , o be to man dingo niezejimo problema...  o isimetus i rankine gali bet kada pasinaudoti..

O pasitepate su ranka? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguze @ 2011 03 22, 18:41)
Mano plaukai dažyti, jie sausi. ir ploni. Man patinka jei išplovus plaukus, jie būna purūs, nesukritę, o nuo tų šampūnų tampa lb prigludę ir tokie kaip pervirti spagečiai doh.gif O bandžiau Cattier jogurtinį, Cattier su bambuku, JMO levandų ir rozmarinų bei Laveros rožių. O dėl kremų jūs teisi. Mano veido oda mišri, dabar dehidratuota, poros lb linkusios kištis. Gal galit ką parekomenduot? Man svarbiausia, kad gerai padrėkintų, tačiau nepaliktų riebalo ir kad porų nekištų.


mano oda tokia pat drinks_cheers.gif
Taigi surašysiu kas man tiko, ką esu bandžius.
Madara giliai drėkinantis fluidas mišriai odai thumbup.gif
Weleda Iris pienelis normaliai - mišriai odai (30 ml kaip kremas) - tepant ant hidroliatu papurkšto veido
Argital su ežiuole irgi ant hidrolato (bet jis turi šaldantį efektą, tai man tas efektas nelabai)
Dabar naudoju Argital Propolio kremą - jis gerai spuoguotai odai. Irgi nat hidrolatu papurkšto veido. Lygtais tinka.
Hidrolatą naudoju Kvapų namų, jie palyginus nebrangūs ir geri.

Kai tepiau kremus be hidrolato weledos ir argitalio - maniau kad jei niekam tinkami.
Esu dar bandžius Logonos kremų berods kažką tipo riebiai odai. Tai man netiko, jų tokia gelinė konsistencija, asmeniškai per mažai drėgmės ir lieka tokai plėvelė tempianti ant veido.
Esu bamdžius kažką iš dr Hauschkos bet labai seniai ir jau nebepamenu poveikio.

Šampūnas - jei plaukai išsiplovus būna prigludę, tai gal jūsų plaukai ne tokie jau sausi. Gal pabandykit kokį Laveros apelsininį (jis purinantis), arba su obuoliais ( bet man jis buvo per "riebus").

Tiesą sakant sunkiai atradau savo šamoūnus. Kai perėjau orie nat. kosmetikos pradėjau nuo šampūnų. Negalėjau patikėti kaip gali taip elektrintis plaukai ir gala pleiskanojo. Kol atradau kas tinka. Ir pradžioj gal tik atrodo, kad tie plaukai sausi, nes plaukas negaina to efekto dėl visokių silikonų sintetinių šampūnų. Jie plauką įvilkdavo į apvalkalą ir tiek. Bet vistiek aš asmeniškai rinkdamas šampūną žiūriu kad jis būtų panašesnis tiesiog į šampūną ir neieškau juose gydomūjų poveikių ar panašiai... Kolkas varijuoju tarp Faith in Nature, Urtekramo, Laveros atsižvelgdama kad būtų skirta normaliem - riebiem plaukam. Neperkus su moliais ir pan nes jei man netinka ir galvos neišplauna... Nors kai man pradėjus natūralius naudot peiskanojo galva (nuo Santes, Logonos, Hauschkos) tai maniau kad reik kažko jautriai galvos odai ir pan. Tai rezultate ant galvos toks riebių pleiskanų sluoksnis likdavo. smile.gif
Ir naudoju kondicionierių lengvą. weledos dabar. su citrinom - patiko.
Atsakyti
QUOTE(Benicio @ 2011 03 21, 12:26)
Laba damos,
Gal kuri turėjote reikalų su inter parduotuve ciapigiau.lt ? Pirmą kart užsisakiau, ir ko tai man įtartinas darbo metodas pasrodė....


Aš esu Logonos kūno sviestus čia pirkus - viskas labai gerai ax.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif ,

Gal galite kas rekomenduoti kokį gerą veido kremą vyrui? Oda jautri, sausoka.

Būsiu labai dėkinga, jei kas išsakys nuomonę 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 03 22, 20:30)
Hidrolatą naudoju Kvapų namų, jie palyginus nebrangūs ir geri.


Ačiū už patarimus, susikonspektavau smile.gif O kokius hidrolatus naudojat? Aš užsisakiau rožių, nes po gimdymo pradėjau dievint rožių kvapą wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurguze: 23 kovo 2011 - 09:41
QUOTE(Palomina @ 2011 03 22, 17:57)
aciu  4u.gif
o kiek kainuoja tie dazai?  4u.gif


48 lt. va suradau siuos dazus internete http://www.pharmacon...rsoin-p-75.html

Dar planuoju pabandyti Naturtint ir apsistosiu ties tais kurie labiau patiks smile.gif
Papildyta:
QUOTE(darvina @ 2011 03 22, 16:27)
Mano oda, kaip ir jusu, kuperozine, misri, sausoka ir t.t  doh.gif . Darausi kaukes, kremus , labai esu patenkinta. Po menesio nebejauciau tempimo , sausumo .



Gal as ne visai issireiskiau, mano oda nera tokia sausa, kad jausciau sausuma, tempima, ji daugiau i normaliai puse, nes jei koks riebesnis kremas iskert uzkemsa oda ir riebaluotis pradeda. Riebiai odai kremai irgi netinka, nes iskart pleiskanot ima.

O ka jus naudojate?
Atsakyti
Ka parekomenduotumete, ieskausi geros:
1. Dantu pastos
2. Nagu lako nuemejo.

O dekoratyvines as uzsisakiau pabandyti INIKA, tai isbandzius bus ir atsiliepimai.
Atsakyti
QUOTE(Benicio @ 2011 03 21, 12:26)
Laba damos,
Gal kuri turėjote reikalų su inter parduotuve ciapigiau.lt ? Pirmą kart užsisakiau, ir ko tai man įtartinas darbo metodas pasrodė....


O kas būtems jums sukėlė itarimą ir nepasitikėjima?
Atsakyti
QUOTE(jonike @ 2011 03 23, 10:07)
Sveikos 4u.gif ,
Gal galite kas rekomenduoti kokį gerą veido kremą vyrui? Oda jautri, sausoka.
Būsiu labai dėkinga, jei kas išsakys nuomonę 4u.gif


MB naudoja LAVERA, šį:
http://www.ekolinija...avera-30ml.html
Nusiskundimų negirdžiu, todėl manau, kad patinka ir tinka rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iceland: 23 kovo 2011 - 11:01
Gal galit rekomenduoti kokia nebloga krempudra? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguze @ 2011 03 23, 09:41)
Ačiū už patarimus, susikonspektavau smile.gif O kokius hidrolatus naudojat? Aš užsisakiau rožių, nes po gimdymo pradėjau dievint rožių kvapą wub.gif


Aš kedrų ir pipirmėčių, tsaip pat gundaus rožių, levandų.
Jei rožės patinka - puiku! Skaičiau kad mamom tueri patikti rožių kvapas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelė snaudalė @ 2011 03 23, 09:40)
Aš esu Logonos kūno sviestus čia pirkus - viskas labai gerai  ax.gif

Dėkui. Ir man gerai baigėsi.
QUOTE(Deimira @ 2011 03 23, 11:54)
O kas būtems jums sukėlė itarimą ir nepasitikėjima?

Tas, kad jokio patvirtinančio blanko/sąskaitos/ar kaip kitaip be pavadinus, su užsakymo numeriu, užsakytom prekėm, kainom, nei rekvizitais kur susimokėti į email'ą negavau. Paskambino, ir maždaug - susiraskit pinigų pervedimui sąskaitą mūsų inter. parduotuvėje. Galutinė suma buvo aptarta telefonu. Buvau gan intensyviai tikinama, kad susimokėti kurjeriui už prekes neapsimoka, kadangi pabrangsta trimis litais (ar keturiais, jau ne pamenu), protingiau būtų iš anksto pervesti į sąskaitą. Su tokia internetine prekyba susidūriau pirmą kartą. Suprasčiau, jei tai būtų privatus asmuo. Vien žodž, buvau giliai įsitikinusi, kad prekes matysiu, kaip savo ausis. Širdies labai ne sopėjo, nes pinigai saugiai tupėjo mano kišenėje. Kitą dieną, kurjeris pristatė užsakymą. Finalas kaip ir laimingas, bet iš minėtos intern. parduotuvės daugiau nieko nepirksiu. Yra kas dirba tvarkingiau ir pigiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Benicio: 23 kovo 2011 - 13:00