Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai -82- tema

Labas

Merginos, jei nesunku, gal galetumete pakomentuoti stai sia sudeti:

Ingredients: Water, Beer, Coco Glucoside, Alcohol*, Glycerin, Disodium Cocoyl Glutamate, Sodium Cocoyl Glutamate, Sodium PCA, Glyceryl Oleate, Honey*, Calendula officinalis Flower Extract*, Hydrolyzed Silk, Triticum vulgare (Wheat) Bran Extract, Xanthan Gum, Parfum (Essential Oils), Limonene, Linalool, Citric Acid, Phytic Acid.

Cia sampunas. Visai man patinka ir tinka. Ilgai eksperimentavau kol atradau, tik vat keli ingridientai kelia abejoniu (juos pazymejau).

Is anksto aciu uz nuomones 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 02 20, 14:33)
Aš kaip užsikirtusi plokštelė kartoju kad aliejus galima tepti tik po dušo/vonios ant šlapios odos antraip galima sulaukti atvirkštinio procesos - odos sausėjimo smile.gif

Na, manau, galima ir kitaip mirksiukas.gif jei tepu aliejus ant sausos odos, ji maitinama, jei ant drėgnos - kažkiek drėkinama, bet tam naudoju kremus/pienelius. Ant veido aliejų netepu visai. Kitavertus, mano kūno oda normali, nekaprizinga, galiu įprastom salygom ir nieko netept, gal kitų atvejais aliejai veikia kitaip g.gif
Bet, anyway, man tai pasiteisino, sėkmės visoms išvengiant strijų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2011 02 20, 14:08)
Parafinas ir silikonai tikrai ne pačios geriausios medžiagos tepti vaikui and odos schmoll.gif Gal ir suteikia tą vienkartinį apgaulingą odos švelnumą, tačiau galiausiai labiau kenkia negu padeda, tas tai tikrai.

Ačiū. Na su Excipial ir Balmandol aišku, o kaip tas Dr.Wolff? Dar turiu puse bankės (sau tepdavau). Nežinau ar mest ar pabaigt....
Atsakyti
Va dar norėjau paklausti - nustebino Logona šešėlių tinkamumo laikas 36mėn. Kažkaip buvau susidarius nuomonę, kad kuo ilgiau galioja tai tuo daugiau konservantų, maniau, kad natūrali kosmetika tikrai ilgiau nei metus negalios.... g.gif Kažin čia tik Logona ar ir kitų natūralios kosmetikos gamintojų firmų šešėliai tiek ilgai laiko g.gif
Atsakyti
Na, šešėliai sausas produktas, natūralu kad ilgiau nei kremai ar losjonai galioja... Jei padaryti iš mineralų, perlamutro ir kt., tai nėra ten kam greitai gesti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pink Martini: 20 vasario 2011 - 17:43
QUOTE(sineja @ 2011 02 20, 17:51)
na as galvojau pabaigsiu paprasta balzama ir nusipirksiu ekologiska..bet jauciu reiks dabar pirkt, nes plaukai kai nukirpti tai balzamo labai nedaug reikia, o turiu nemaza buteliuka eilines brangios chemijos..
dekui  mirksiukas.gif

kondicionieriu yra labai neblogu, tik reikia prisitaikyti, todel protingiausia tau butu pirktis is mergaiciu nedidelius kiekius pameginimui, nes labai gaila pinigu, kai nusiperki visa pakuote ir netinka. Visos mes cia kryziaus kelius praejome, kol radome savo priemones, ypac senbuves, kai dar net info nebuvo. Dabar naujokems jau viskas sukramtyta-pirmame temos puslapyje neikainuojama info surinkta.
Sakei, kad tavo plaukai garbanoti? Ko gero tau labai tiktu Aubery Organiks baltuju kameliju kondicionierius. Man jis per sunkus, o garbanems labai tinka, todel as ji naudoju kaip kauke, pries plaunant galva puse dienos vaikstau juo istepusi plaukus-man laaabai supper. Dar tau patiktu Sante briliant care kondiske, ji beveik visoms tiko ir patiko. Kaina 29 litai, bet reikia labai mazai, todel pakuotes pakanka pusmeciui tiksliai. Laveros basic kondiske gerai drekinanti. Zodz, gal megink prasyti natur kosmetikos isparduotuveje, kad merginos nupiltu pameginimui norimu priemoniu, taip ir atsirinksi savas. As gal 8 sampununus turejau pradzioje, kol atsirinkau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sineja @ 2011 02 20, 17:23)
nudojau "Sante" Brilliant Jojoba...pleiskanu neatsirado, po plovimo plaukai svelnuciai buna, net balzamo nereikia..bet dienos begyje plaukai sauseja labai..

Šitas Sante šampūnas turi tokią savybę plaukus paversti šiaudais. Po plovimo jie net girgžda, bet po balzamo man suuuuper jis - plaukai gražiai krenta, purūs, minkšti. Kadangi jis kiek pasausina plauką, naudoju tik kartą per savaitę ir rečiau, o galvą muiluoju tik 1 kartą.
Atsakyti
QUOTE(Pink Martini @ 2011 02 20, 17:39)
Na, šešėliai sausas produktas, natūralu kad ilgiau nei kremai ar losjonai galioja... Jei padaryti iš mineralų, perlamutro ir kt., tai nėra ten kam greitai gesti smile.gif

Aišku, ačiū
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 02 20, 18:55)
Šitas Sante šampūnas turi tokią savybę plaukus paversti šiaudais. Po plovimo jie net girgžda, bet po balzamo man suuuuper jis - plaukai gražiai krenta, purūs, minkšti. Kadangi jis kiek pasausina plauką, naudoju tik kartą per savaitę ir rečiau, o galvą muiluoju tik 1 kartą.

tikrai, kad girgzda biggrin.gif viskas, supratau, kad reikia nusipirkti ir isbandyti kita sampuna mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Nidulia @ 2011 02 20, 18:42)
Ko gero tau labai tiktu Aubery Organiks baltuju kameliju kondicionierius. Man jis per sunkus, o garbanems labai tinka, todel as ji naudoju kaip kauke, pries plaunant galva puse dienos vaikstau juo istepusi plaukus-man laaabai supper. Dar tau patiktu Sante briliant care kondiske, ji beveik visoms tiko ir patiko. Kaina 29 litai, bet reikia labai mazai, todel pakuotes pakanka pusmeciui tiksliai. Laveros basic kondiske gerai drekinanti. Zodz, gal megink prasyti natur kosmetikos isparduotuveje, kad merginos  nupiltu pameginimui norimu priemoniu, taip ir atsirinksi savas. As gal 8  sampununus turejau pradzioje, kol atsirinkau smile.gif

bandysiu paieskoti tavo isvardintu produktu, kadangi esu ne lt tai megineliu niekaip negaleciau gauti, tad teks pirkti visus pilnus buteliukus ir bandyti, dekui uz patarimus mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kas esat radę ir išbandę koki gerą, maitinanti balzamą, kurio nereikia nuplauti? ax.gif
Atsakyti
Nimfali nuo vasario 20 iki 23 d. (imtinai) visam asortimentui -35%
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vergine: 20 vasario 2011 - 20:31
QUOTE(Cefeidė @ 2011 02 20, 20:58)
Gal kas esat radę ir išbandę koki gerą, maitinanti balzamą, kurio nereikia nuplauti?  ax.gif

Yra profesionalios kosmetikos, nepamenu pavadinimo, bet tokiame gelsvame buteliuke su dozatoriumi, parduodama kirpyklose, siaip parduotuvese nera. Maciau jau ne vienoje kirpykloje. Jo reikia tik poros lasiuku, bet plaukai, tai super buna thumbup.gif Bet paziurejus i jo sutei, tai doh.gif
Atsakyti