Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai -82- tema

QUOTE(ligiukss @ 2011 03 21, 11:56)
Labukas noriu  pasiteirauti kokį dezodorantą naudojat pažastims?

as galvoju nusipirkti ta kur pripilti kelis kart vandens galima, purskiamas lyg tai.. kazkur maciau, bet jau teks per nauja ieskot..

QUOTE(Vergine @ 2011 03 21, 19:11)
Nei vienas natūralus dezodorantas prakaitavimo nestabdo.

nu va... dbr kai perskaiciau.. o ka daryt jei as noreciau kad stabdytu prakaitavima? gal kokiu priemoniu yra?
nes dbr naudoju tokia priemone: 3 sauksteliai sodos ir megiamo ea laselis , i sena pudrine susiberus , nu liuks man patinka, kvapo nera , o be to man dingo niezejimo problema... o isimetus i rankine gali bet kada pasinaudoti..

QUOTE(jurguze @ 2011 03 22, 14:43)
Aš jau pradedu nusivilt natūralia kosmetika... Išbandžiau 4 rūšių šampūnus. Nuo visų plaukai kaip neplauti atrodo doh.gif Prieš pereinant prie nat. veido priežiūros priemonių pasidariau veido valymą, tai vat, panaudojus 3sav. Dr. H. svarainių, rožių (light) kremus + rejuvenating kaukę taip užsikišo poros, kad gyvenime tokio baisaus veido neturėjau. Nors sąžiningai kas vakarą valau su CC. Nežinau kas daros. Ar odai stresas, ar kas...
Vienas pliusas tas, kad kūno oda nebetokia sausa tepant nat. kremus ir rankų oda atsigavo, užsitraukė žaizdelės (tepu kanapių aliejų)

4u.gif nenuleisk ranku, man taip buvo is pirmu kart su sampunu, bet naudojau toliau ir su kiekvienu sykiu vis geriau man buvo.. sampunus renkuosi tik eko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(darvina @ 2011 03 22, 16:13)
tai gal bandykit pasigaminti pati. Man irgi nelabai patiko ekologiski kremai , nors nedaug bandziau, kadangi nepigus. Dabar darau sau pati ( aciu milijonini karta Palominai  4u.gif ) , tai atradau net labai  tinkancius ir patinkancius  thumbup.gif



Bandziau gamintis tiek pati tiek esu dalyvavus ir kremu gamybos vakaruose, netiko man. Daugiau nebeplanuoju. Naudoju kaukes naturalias: purvo, ivairiu milteliu ir pan, tai ok.

Taip pat netiko aliejais veida tepti.

Kapiliarai arti pas mane, veido oda misri, linkusi i pasausejimus, greit uzsikemsanti, tai mazai kas tinka. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Palomina @ 2011 03 22, 15:46)
kokie dazai plaukams?  mirksiukas.gif



Biosaloj perku Vokieciu g, Vilniuj, pats tamsiausias rudas atspalvis 3N, pavadinimo dabar tiksliai nepasakysiu smile.gif
Atsakyti
Mano oda, kaip ir jusu, kuperozine, misri, sausoka ir t.t doh.gif . Darausi kaukes, kremus , labai esu patenkinta. Po menesio nebejauciau tempimo , sausumo .
Atsakyti
QUOTE(AidaM.K. @ 2011 03 22, 16:16)

nes dbr naudoju tokia priemone: 3 sauksteliai sodos ir megiamo ea laselis , i sena pudrine susiberus , nu liuks man patinka, kvapo nera , o be to man dingo niezejimo problema...  o isimetus i rankine gali bet kada pasinaudoti..

Cia nuo prakaitavimo g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2011 03 22, 17:30)
Cia nuo prakaitavimo g.gif ?

aha nuo prakaitavimo, na galima soda maisyti ir su talku, bet as nemaisau nieko... jei nedidelis prakaitavimas tai gerai, arba tiesiog galima dazniau "pasipudruot"
Atsakyti
QUOTE(jurguze @ 2011 03 22, 13:43)
Aš jau pradedu nusivilt natūralia kosmetika... Išbandžiau 4 rūšių šampūnus. Nuo visų plaukai kaip neplauti atrodo doh.gif Prieš pereinant prie nat. veido priežiūros priemonių pasidariau veido valymą, tai vat, panaudojus 3sav. Dr. H. svarainių, rožių (light) kremus + rejuvenating kaukę taip užsikišo poros, kad gyvenime tokio baisaus veido neturėjau. Nors sąžiningai kas vakarą valau su CC. Nežinau kas daros. Ar odai stresas, ar kas...
Vienas pliusas tas, kad kūno oda nebetokia sausa tepant nat. kremus ir rankų oda atsigavo, užsitraukė žaizdelės (tepu kanapių aliejų)


nenuleiskit rankų. Reikia atrasti savo. Kad ir kremai. Natūralūs jie dauguma labai skiriasi savo konsistencija, sudėtimi ir poveikiu. Ko nepasakyčiau apie sintetinius. Man tie sintetiniai visi panašūs... Be to prieš tepant kremu galima pasipurkšti hidrolatais. Tada lengviau tepasi.

Natūrali kosmetika yra iš principo kitokia. Jei tai rožių kremas tai jame ir bus rožių ir kitų aliejų. O ne ta pati bazė su kokiu mistiniu ekstraktu ir kvapu. Todėl apie nat kosmetiką reikia iš principo kitaip ir galvoti. Ir įsiklausyti į savo odą. Galbūt jum reikai kažko lengvesnio, linkusiai terštis odai ri pan.

Dėl šamoūnų, galbūt jum reiktų rinktis ką nors riebesniems plaukams. Be to skirtin gų gamintojų šampūnai vėlgi gana stipriai gali skirtis. Ko nepasakyčiau apie sintetinius, ypač pigius ir vidutinius. Man jie visi vienodi beveik.
Gal galit papasakot kokius šampūnus bandėte?

Atsakyti
QUOTE(darvina @ 2011 03 22, 17:13)
aciu milijonini karta Palominai  4u.gif

aciu 4u.gif

QUOTE(Mella @ 2011 03 22, 17:22)
Biosaloj perku Vokieciu g, Vilniuj,  pats tamsiausias rudas atspalvis 3N, pavadinimo dabar tiksliai nepasakysiu smile.gif

o kiek kainuoja tie dazai? 4u.gif

QUOTE(srauni_upe @ 2011 03 22, 18:23)
nenuleiskit rankų. Reikia atrasti savo. ...

teisingai pasakyta drinks_cheers.gif
Atsakyti
Aš galiu pasakyti, kad man geriausias prausiklis - rasulio molis. thumbup.gif Sumaišai su vandeniu, šlakelis aliejaus, lašelis citrinų EA ir veido oda matomai paskaistėja. thumbup.gif
Atsakyti
Išbandžiau Naturtint palukų dažus
user posted image
Patiko smile.gif Pasirodė geresni nei Herbatint, plaukai po jų švelnesni..
Spalva gavosi gera, be jokio nepageidaujamo atspalvio ax.gif
Atsakyti
Manau sviesinantys dazai negali buti naturalus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sulu @ 2011 03 19, 19:40)
Sakykit, koks kvapas sante brilliant care balzamo? Nusipirkau, tai toks jaučiasi alaus kvapas.  g.gif


Man tai toks geras to balzamo kvapas wub.gif , o gal jau pripratau smile.gif, nepamenu koks pirmas ispudis buvo
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 03 22, 18:23)
Gal galit papasakot kokius šampūnus bandėte?

Mano plaukai dažyti, jie sausi. ir ploni. Man patinka jei išplovus plaukus, jie būna purūs, nesukritę, o nuo tų šampūnų tampa lb prigludę ir tokie kaip pervirti spagečiai doh.gif O bandžiau Cattier jogurtinį, Cattier su bambuku, JMO levandų ir rozmarinų bei Laveros rožių. O dėl kremų jūs teisi. Mano veido oda mišri, dabar dehidratuota, poros lb linkusios kištis. Gal galit ką parekomenduot? Man svarbiausia, kad gerai padrėkintų, tačiau nepaliktų riebalo ir kad porų nekištų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurguze: 22 kovo 2011 - 18:43