Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai -82- tema

QUOTE(ligiukss @ 2011 03 21, 12:56)
Labukas noriu  pasiteirauti kokį dezodorantą naudojat pažastims?

Acorelle rožių, Madara.
Atsakyti
QUOTE(Ayaan @ 2011 03 21, 15:19)
Acorelle rožių, Madara.

Jis sulaiko prakaitą ar tik naikina kvapą?
Atsakyti
QUOTE(ligiukss @ 2011 03 21, 16:25)
Jis sulaiko prakaitą ar tik naikina  kvapą?

Nei vienas natūralus dezodorantas prakaitavimo nestabdo.
Papildyta:
Gal moderatoriai nesupyks blush2.gif

Nimfali skubiai ieško darbuojo, dirbti pardavėja-konsultanete. Darbas Vilniuje. Dėl tikslesnės info kreipkitės: jolanta@nimfali.lt
Atsakyti
QUOTE(ligiukss @ 2011 03 21, 16:25)
Jis sulaiko prakaitą ar tik naikina  kvapą?


Man nei vieno nei kito nedaro...
Atsakyti
Prakaitavimo eko dezodorantai tikrai stebuklingai nesustabdys, bet jei prakaitavimas normalus, tai puikiai tinka, kvapa nuima pilnai (bent jau man) smile.gif

Dar norejau uzklaust, ar sampunas, sertifikuotas su ECOCERT gali tureti SLS sudetyje? g.gif
Atsakyti
Laba visoms,
atėjau pasdalinti patirtim.
Nauji produktai:

BiosLine kremas ''Tea Tree''.
user posted image
Didžiulis pliusas, pirksiu dar kart. Naikina spuogelius. Nesausina, jokių pašalinių pojūčių tepant ant jautrios, į sausumą linkusios veido odos, net ir po drastiškesnių valymo procedūrų. Gerai įsigeria, jokio plėvelės, sunkumo jausmo nejutau, nors kremas tirštos konsistencijos. Tepiau pėdas, kūną, veidą, išbandžiau ant mažiau, daugiau jautresnių odos plotų - šimtą procentinė tolerancija. Kvapas intensyvus, bet po pusvalandžio dingsta.

Weleda ''Rosmarin Shampoo''. Išgirtasis rozmarinų šampūnas.
user posted image
Man netiko. Kiti šeimos nariai taip pat burnojosi. Vienam galvos oda sudirgo, man plaukus išsausino. Kas turite išsausėjusius plaukus, galiukus - naudokit atsargiai, o geriau pasirinkit ką kitą.

Ir noriu sugrįžti prie anksčiau aprašyto kremo:
NeoBio ''Red Clover'' (skirtas nakčiai).
user posted image
Tepiausi dieną, per pačius baisiausius šalčius - pasiteisino. Dar vienas pastebėjimas, ilgiau naudojant jaučiasi keistas odos tempimas, bet ne dėl sausumo, o toks tarsi oda pasidarė tvirtesnė/stangresnė.

Apskritai NeoBio kosmetikai jaučiu simpatiją. Greitu laiku turėsiu keturis skirtingus produktus ir tolimesniuose planuose dar ne vienas ir ne du. Būč bais dėkinga, jei pasufleruotumėte rimtą liet.intern. parduotuvę su didesniu NeoBio produkcijos pasirinkimu. Ačiū už dėmesį 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Benicio: 22 kovo 2011 - 11:36
Aš jau pradedu nusivilt natūralia kosmetika... Išbandžiau 4 rūšių šampūnus. Nuo visų plaukai kaip neplauti atrodo doh.gif Prieš pereinant prie nat. veido priežiūros priemonių pasidariau veido valymą, tai vat, panaudojus 3sav. Dr. H. svarainių, rožių (light) kremus + rejuvenating kaukę taip užsikišo poros, kad gyvenime tokio baisaus veido neturėjau. Nors sąžiningai kas vakarą valau su CC. Nežinau kas daros. Ar odai stresas, ar kas...
Vienas pliusas tas, kad kūno oda nebetokia sausa tepant nat. kremus ir rankų oda atsigavo, užsitraukė žaizdelės (tepu kanapių aliejų)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurguze: 22 kovo 2011 - 13:45
QUOTE(jurguze @ 2011 03 22, 13:43)
Aš jau pradedu nusivilt natūralia kosmetika... Išbandžiau 4 rūšių šampūnus. Nuo visų plaukai kaip neplauti atrodo doh.gif Prieš pereinant prie nat. veido priežiūros priemonių pasidariau veido valymą, tai vat, panaudojus 3sav. Dr. H. svarainių, rožių (light) kremus + rejuvenating kaukę taip užsikišo poros, kad gyvenime tokio baisaus veido neturėjau. Nors sąžiningai kas vakarą valau su CC. Nežinau kas daros. Ar odai stresas, ar kas...
Vienas pliusas tas, kad kūno oda nebetokia sausa tepant nat. kremus ir rankų oda atsigavo, užsitraukė žaizdelės (tepu kanapių aliejų)


Reikia atrasti savo priemones, tai ilgas procesas. As daug ka isbandau ir dar mazai ka atitaikius esu. Hauscka CC man didelio ispudzio nepadare, netiko mano veido odai. Bet toliau ieskau ekologisko, naturalesnio smile.gif

Plauku dazai ekologiski man tiko, perejau prie dazymo jais, sampunai, balzamai. Kunui priemones.

O va veidui ir dekoratyvine iki siol prastai, esu paieskose smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mella: 22 kovo 2011 - 14:09
QUOTE(Mella @ 2011 03 22, 15:03)
Reikia atrasti savo priemones, tai ilgas procesas. As daug ka isbandau ir dar mazai ka atitaikius esu. Hauscka CC man didelio ispudzio nepadare, netiko mano veido odai. Bet toliau ieskau ekologisko, naturalesnio smile.gif

Plauku dazai ekologiski man tiko, perejau prie dazymo jais, sampunai, balzamai. Kunui priemones.

O va veidui ir dekoratyvine iki siol prastai, esu paieskose smile.gif


Na man labai panasiai, neatrandu prausiklio veidui ir kremines pudros, o visa kita kaip ir sauniai pakeista naturaliais produkteliais smile.gif

aisku, nusibosta naudot tuos pacius, tai kartais tenka nusivilt beeksperimentuojant su naujais, bet kartais ir atrast dar geresniu! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(blueberry_nights @ 2011 03 22, 15:02)
Na man labai panasiai, neatrandu prausiklio veidui ir kremines pudros, o visa kita kaip ir sauniai pakeista naturaliais produkteliais smile.gif

aisku, nusibosta naudot tuos pacius, tai kartais tenka nusivilt beeksperimentuojant su naujais, bet kartais ir atrast dar geresniu! smile.gif



O koki veido krema atradus? Kokiai odai?
As tai kol kas neturiu dar favoritu, tai tas tai tas neitinka.
Atsakyti
QUOTE(Mella @ 2011 03 22, 15:03)
Plauku dazai ekologiski man tiko, perejau prie dazymo jais, sampunai, balzamai. Kunui priemones.

kokie dazai plaukams? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mella @ 2011 03 22, 16:11)
O koki veido krema atradus? Kokiai odai?
As tai kol kas neturiu dar favoritu, tai tas tai tas neitinka.

tai gal bandykit pasigaminti pati. Man irgi nelabai patiko ekologiski kremai , nors nedaug bandziau, kadangi nepigus. Dabar darau sau pati ( aciu milijonini karta Palominai 4u.gif ) , tai atradau net labai tinkancius ir patinkancius thumbup.gif
Atsakyti