Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai -82- tema

QUOTE(ernesin @ 2011 03 20, 21:28)
Merginos, kur perkate nedidelius buteliukus kelionėms, kad persipilti šampūnui, kondicionieriui ir pan.? 4u.gif

Ermitaže mačiau išpardavime plastmasinių buteliukų, indelių rinkinį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2011 03 20, 22:28)
Merginos, kur perkate nedidelius buteliukus kelionėms, kad persipilti šampūnui, kondicionieriui ir pan.? 4u.gif


Droge mačiau yra.
Atsakyti
Merginos, kaip gauti Ekošalies nuolaidų kortelę?
Atsakyti
O aš lygtais atradau sau plaukų balzamą... Weledos su citrina ir apelsinais UK gamybos. O šampūnas tai man Urtekramai riebesniem plaukam patinka. O Wekedos žiūriu UK gamybos plaukų linija skiriasi nuo vokiečių
Tai va šis balzamas neapsunkina plaukų, jie blizga, šukuojas. Maniškiai prie riebesnių.
user posted image

Dar nusipirkau Argital propolio kremą - irgi atrodo, kad tinka ir patinka. Aš tuos natūralius kremus tepu pasipurškus hidrlatu. Tai nelieka jokių "plėvelių". Dažnai girdžiu tokių skundų... smile.gif


Nu va pasigyriau kad kažką pirkau smile.gif))
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 03 20, 23:19)
Nu va pasigyriau kad kažką pirkau smile.gif))

Kaip jum reikalai su pudros paieškom? gal pagaliau atradote, ar metėte šį reikalą?
Atsakyti
QUOTE(Rkatyte @ 2011 03 20, 21:56)
Naudoju šį ir esu labai patenkinta, tik aš jį naudoju kaip nago stipriklį - lakuoju vieną 2 k./sav. Nesitikėjau, kad gali taip gerai pastiprinti nagus, nematau didelio skirtumo tarp jo ir anksčiau naudoto Nail tek'o.

bigsmile.gif labai aciu uz atsiliepima. 4u.gif 4u.gif Reiks tada pirkt, kai dabartinis galutinai nusibaigs biggrin.gif
Atsakyti
Labukas noriu pasiteirauti kokį dezodorantą naudojat pažastims?
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2011 03 20, 22:28)
Merginos, kur perkate nedidelius buteliukus kelionėms, kad persipilti šampūnui, kondicionieriui ir pan.? 4u.gif


Aš tai kažkada iš viešbučio pasiėmiau tuos mažiukus buteliukus nuo šampūno, tai man lb patogu db į juos ir susipilstyt:)
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2011 03 20, 21:51)
Ermitaže mačiau išpardavime plastmasinių buteliukų, indelių rinkinį  smile.gif

4u.gif

QUOTE(micefee @ 2011 03 20, 21:53)
Droge mačiau yra.

4u.gif
Atsakyti
Uzsidaro eko parduotuve http://ekodeja.lt/ tai viska isparduoda dabar 20-30% nuolaidom smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2011 03 21, 00:10)
Kaip jum reikalai su pudros paieškom? gal pagaliau atradote, ar metėte šį reikalą?


Nea, vaikštau be pudros... doh.gif Kažkaip bandymam nesusikaupiu, o dar veidas po žiemos nei šioks nei toks, tai noriu kad atsigautų smile.gif
Atsakyti
Laba damos,
Gal kuri turėjote reikalų su inter parduotuve ciapigiau.lt ? Pirmą kart užsisakiau, ir ko tai man įtartinas darbo metodas pasrodė....
Atsakyti