Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai -82- tema

QUOTE(Gilberta @ 2011 03 19, 18:04)
Su alavijais biggrin.gif  atsiptrašau 4u.gif


Aišku. Ačiū. Galvojau apie jį, manau reiks įsigyti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Skambanti tyla @ 2011 03 19, 11:16)
user posted image
ar šitas nepatiko?
Mudviem su dukra tai patiko .

Šita nepatiko.

Mano oda mišri ir labai šviesi, tai net šita 'porcelaine' atspalvio man negražiai geltonais 'drūžiais' dengiasi..prie veidrodžio ilgiausiai prastoviu rytais, ateinu į darbą, o kolegės puola pirštais man skruostus trinti ir visąlaik sako, kad labai šlykščiai ta pudra matosi doh.gif
Tepu nedaug, labai žiūriu, kad atspalvis suvienodėtų, bet nė su viena pudra dar taip nebuvo, kad kiti žmonės reikštų pastabas doh.gif
Nelabai mėgau "Logona", bet palyginus su "Lavera" man, tai pirmoji - auksas biggrin.gif
Atsakyti
Esu perpirkusi Benecos, bet honey atspalvis kol kas gerokai per tamsus, tad tik kelis kartus tenaudojau ją. Šiaip nemažai merginų nepatiko ji, nes labai greitai džiūna ir sunkoka būna padengti ant veido. Man visai neblogai sekasi ją užsitepti papurškus veidą hidrolatu. Gražiai pamaskuoja, nesunki ir skalsi.
Atsakyti
QUOTE(apčy @ 2011 03 19, 15:18)
Nežinau iš kokio jūs miesto, bet Vilniuj VCUP'e 3 a. parduotuvėje "Natur Boutique" daugeliui Nvey dek. kosmetikos priemonių taikoma net 75 proc. nuolaida. Kreminių pudrų mačiau  yra 2 rūšių, viena buteliuke su pompa, tai jai nuolaidos nebuvo, o kita kompaktinėje dėžutėje, tai ji dabar tik 31.25 lt, tik kai kurių atspalvių jau nėra.

aciukas, bet as iš KLP 4u.gif Mane domintų skysta krempudra - atrodo ją čia visos gyrė ax.gif
Atsakyti
Sakykit, koks kvapas sante brilliant care balzamo? Nusipirkau, tai toks jaučiasi alaus kvapas. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sulu @ 2011 03 19, 20:40)
Sakykit, koks kvapas sante brilliant care balzamo? Nusipirkau, tai toks jaučiasi alaus kvapas.  g.gif

drinks_cheers.gif Yra toks mieliu kvapelis , bet nieko tokio, nes balzamas mano plaukams l thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sulu @ 2011 03 19, 21:40)
Sakykit, koks kvapas sante brilliant care balzamo? Nusipirkau, tai toks jaučiasi alaus kvapas.  g.gif

Taip, jo kvapas toks keistas - kaip mielių, ar kokio sudžiūvusio šlapio šieno
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 03 19, 20:54)
Taip, jo kvapas toks keistas - kaip mielių, ar kokio sudžiūvusio šlapio šieno

Supratau, pirkau Kosmadoje, tai kilo įtarimas, kad bus netinkamai laikytas. Ten tokia ryški šviesa. doh.gif šilta.

Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 03 12, 15:06)
Pelenej uzmaciau (ir lankstinuka gavau), kad Sveiki produktai prekiaus (o gal jau ir prekiauja  g.gif ) plauku dazais Naturtint. Gal kas nors yra bande jais dazyt plaukus?
user posted image
Kaina man atrodo apie 30 lt  g.gif



Ar jau prekiauja SP šiais dažais? iherbe jų irgi yra iherbe
Atsakyti
QUOTE(darvina @ 2011 03 19, 20:49)
drinks_cheers.gif Yra toks mieliu kvapelis , bet nieko tokio, nes  balzamas mano plaukams l thumbup.gif

Jau isbandytas, tikrai geras balzamas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gatinha2 @ 2011 03 18, 01:25)
Merginos, tirsteja mano nagu lako pagrindas-kietiklis, galvoju ji pakeist kokiu maziau toksisku ax.gif  Ar kas is jusu yra isbande si? http://www.naturisim...c...ls&makeup=1

Ar tinka kaip pagrindas normaliam lakui? O gal zinot kas koki kita nebloga kietikli-pagrinda?


Naudoju šį ir esu labai patenkinta, tik aš jį naudoju kaip nago stipriklį - lakuoju vieną 2 k./sav. Nesitikėjau, kad gali taip gerai pastiprinti nagus, nematau didelio skirtumo tarp jo ir anksčiau naudoto Nail tek'o.
Atsakyti
Merginos, kur perkate nedidelius buteliukus kelionėms, kad persipilti šampūnui, kondicionieriui ir pan.? 4u.gif
Atsakyti