Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai -82- tema

Sorry, kad neskaiciau visu temu (vargas butu 82 perskaityt), norejau paklausti, kuria kremine pudra patartumet pirkti, benecos ar lavera?

Mano oda misri 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Iceland @ 2011 03 18, 14:55)
Šito ir aš labai bijojau, todėl atidėliojau natūralaus įsigijimą, bet dabar visiškai nesigailiu  thumbup.gif Man irgi taip atrodo, kad panašus poveikis, man tai visą dieną išlaiko puikiai, bet žiema negausiai prakaituoju. Žiūrėsim kaip bus kai atšils  rolleyes.gif

bus lygiai taip pat gerai 4u.gif as jau pora metu naudoju kristalini aluna, tai man super thumbup.gif tik as niekad problemu ir neturejau su gausiu prakaitavimu, saikingai taip visada biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Iceland @ 2011 03 18, 12:49)
Merginos rekomenduokit veido šveitiklį normaliai linkusiai sausėti odai, kad atstatyti veido švytėjimą po žiemos  rolleyes.gif


Nieks nenaudojat kokio gero? blush2.gif

QUOTE(Laura @ 2011 03 18, 15:50)
bus lygiai taip pat gerai 4u.gif  as jau pora metu naudoju kristalini aluna, tai man super thumbup.gif  tik as niekad problemu ir neturejau su gausiu prakaitavimu, saikingai taip visada biggrin.gif


Tikiuosi. Manau šio man ilgam užteks thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Iceland @ 2011 03 18, 16:26)
Nieks nenaudojat kokio gero?  blush2.gif
Tikiuosi. Manau šio man ilgam užteks  thumbup.gif


Turėjau šio mėginuką
user posted image
Labai patiko, pasirodė vertas dėmesio, gal tik kaina didoka, nors tiesą pasakius jo reikia labai nedaug, mėginuko ilgam užteko smile.gif
Pirkau čia
Atsakyti
Tik šiandien, kovo 19 d., visam NIMFALI asortimentui -40%
Atsakyti
QUOTE(Juse @ 2011 03 18, 14:18)
Sorry, kad neskaiciau visu temu (vargas butu 82 perskaityt), norejau paklausti, kuria kremine pudra patartumet pirkti, benecos ar lavera?

Mano oda misri  4u.gif

Benecos nesu naudojusi, o "Lavera" man labai nepatiko ir nepatinka (dar turiu, bet turbūt teks mest). Jau antrąkart tikrai nė už ką nepirkčiau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2011 03 19, 11:27)
Benecos nesu naudojusi, o "Lavera" man labai nepatiko ir nepatinka (dar turiu, bet turbūt teks mest). Jau antrąkart tikrai nė už ką nepirkčiau schmoll.gif

user posted image
ar šitas nepatiko?
Mudviem su dukra tai patiko .
Atsakyti
O iš kur jūs siunčiatės Nvey krempudrą, kad pigiau būtų nei LT
Atsakyti
QUOTE(Iceland @ 2011 03 18, 17:26)
Nieks nenaudojat kokio gero?  blush2.gif

Aš naudoju Logona su alijošiumi,labai geras,dabar gundausi bandyt Melvita šveitiklį.
Atsakyti
QUOTE(Ašva @ 2011 03 19, 14:21)
O iš kur jūs siunčiatės Nvey krempudrą, kad pigiau būtų nei LT


Nežinau iš kokio jūs miesto, bet Vilniuj VCUP'e 3 a. parduotuvėje "Natur Boutique" daugeliui Nvey dek. kosmetikos priemonių taikoma net 75 proc. nuolaida. Kreminių pudrų mačiau yra 2 rūšių, viena buteliuke su pompa, tai jai nuolaidos nebuvo, o kita kompaktinėje dėžutėje, tai ji dabar tik 31.25 lt, tik kai kurių atspalvių jau nėra.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo apčy: 19 kovo 2011 - 15:19
QUOTE(Gilberta @ 2011 03 19, 15:43)
Aš naudoju Logona su alijošiumi,labai geras,dabar gundausi bandyt Melvita šveitiklį.


O netyčia jis ne su Alavijais? Nes su alijošiumi nerandu tokio g.gif Gal galite foto įmest?
Atsakyti
QUOTE(Iceland @ 2011 03 19, 18:27)
O netyčia jis ne su Alavijais? Nes su alijošiumi nerandu tokio  g.gif Gal galite foto įmest?

Su alavijais biggrin.gif atsiptrašau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gilberta: 19 kovo 2011 - 17:04