Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai -82- tema

QUOTE(Skambanti tyla @ 2011 03 17, 17:40)

Certified organic herbal infusion of chamomile (chamomilla recutita), echinacea (echinacea purpurea), green tea (camellia sinensis), lavender (lavandula officinalis) and rose hips (rosa canina), sweet almond oil (prunus amygdalus dulcis), glyceryl stearate, isopropyl palmitate, cetyl alcohol, vegetable glycerin, certified organic aloe barbadensis, orchid extract (cymbidium grandiflorum), alpha-hydroxy acids of glycolic (sugar), lactic (vegetable) and ascorbic (citrus fruit), silica, botanical fragrance (parfum), methyl/propylparaben, tocopheryl acetate and tocopherol (vitamin E).

Parabenai. Tik kaip keista, nes tavo įdėtame puslapyje sudėtis kitokia, nei radau internete, bet pavadinimas lygiai toks pat g.gif Jei žiūrėt įdėto tinklapio sudėtį, tai nieko blogo nėra, išskyrus parfum'ą.
QUOTE(Skambanti tyla @ 2011 03 17, 17:55)

Šitame nieko blogo neužtikau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Babi*: 17 kovo 2011 - 18:52
QUOTE(Babi* @ 2011 03 17, 19:52)
Tik kaip keista, nes tavo įdėtame puslapyje sudėtis kitokia, nei radau internete, bet pavadinimas lygiai toks pat g.gif Jei žiūrėt įdėto tinklapio sudėtį, tai nieko blogo nėra, išskyrus parfum'ą.


Bet tikrai keista, nes ten įdėta nuotrauka kaip tik su sudėtimi ir pasididinus ją parabenų nematau, bet užtat puikuojasi dimethicone doh.gif O apraše jis nėra nurodytas g.gif
Atsakyti
QUOTE(blueberry_nights @ 2011 03 17, 10:59)
gal tas Acorelle rudas dezikas tiktu? nes man jo kvapas tai toks labiau vyriskas...  g.gif

Rudo nekvepinus, bet kad ten kažkoks mažinantis plaukų augimą, mano vyras pažastų neskuta, tai kaip ir nlb tinka.... 4u.gif
Atsakyti
Merginos, tirsteja mano nagu lako pagrindas-kietiklis, galvoju ji pakeist kokiu maziau toksisku ax.gif Ar kas is jusu yra isbande si? http://www.naturisim...c...ls&makeup=1

Ar tinka kaip pagrindas normaliam lakui? O gal zinot kas koki kita nebloga kietikli-pagrinda?
Atsakyti
vyksta COSLYS produkcijos išpardavimas su 50% nuolaida internete, tai nusipirkau veido tonika su leliju ekstraktu (~22Lt). 4u.gif

Pirmą dieną, tai galvojau, kad nesąmonę nusipirkau, nes kvapas tai fuj fuj dry.gif bet po kelių kartų naudojimo tai labai labai patiko ir prie kvapo įpratau smile.gif

Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 03 17, 14:16)
Vakar įsigijau šį Urtekram dezodorantą:


Na kokie atsiliepimai šiandien? Jau savaitė naudoju ALVA dezodorantą:
user posted image
Kolkas esu labai patenkinta, bekvapis jis ir poveikis super thumbup.gif

Merginos rekomenduokit veido šveitiklį normaliai linkusiai sausėti odai, kad atstatyti veido švytėjimą po žiemos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Iceland @ 2011 03 18, 12:49)
Merginos rekomenduokit veido šveitiklį normaliai linkusiai sausėti odai, kad atstatyti veido švytėjimą po žiemos  rolleyes.gif


O probleminė oda - su spuogeliais ir pan.? ar tiesiog tokio paprasto sveitikliuko ieskai?
Atsakyti
QUOTE(blueberry_nights @ 2011 03 18, 13:02)
O probleminė oda - su spuogeliais ir pan.? ar tiesiog tokio paprasto sveitikliuko ieskai?


Oda nėra probleminė nei spuogų, nei kitų bėdų, bet va tokia papilkėjus, manau reikia paprasto, bet gero šveitiklio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Iceland @ 2011 03 18, 11:49)
Jau savaitė naudoju ALVA dezodorantą:

As kaip tik uzbaigiau lygiai toki pat. Likau labai patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Iceland @ 2011 03 18, 12:49)
Na kokie atsiliepimai šiandien?


Į vakarą pažastys truputį pašlapo, bet blogas kvapas neatsirado. Gal reiktų antros dienos pusėj dar kartą pasitepti ir tada pažastys sausos išliktų. g.gif Bet šiaip esu labai patenkinta, bijojau, kad natūralūs dezodorantai nesulaikys prakaito kvapo, pasirodo, sulaiko taip pat gerai kaip ir sintetiniai antiperspirantai (nuo kurių pažastys, beje, irgi šlampa). Šiaip man atrodo, kad tavo naudojamas Alva ir maniškis Urtekram poveikiu panašūs, nes abu pagaminti alūno druskos pagrindu. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 03 18, 14:34)
Į vakarą pažastys truputį pašlapo, bet blogas kvapas neatsirado. Gal reiktų antros dienos pusėj dar kartą pasitepti ir tada pažastys sausos išliktų.  g.gif Bet šiaip esu labai patenkinta, bijojau, kad natūralūs dezodorantai nesulaikys prakaito kvapo, pasirodo, sulaiko taip pat gerai kaip ir sintetiniai antiperspirantai (nuo kurių pažastys, beje, irgi šlampa). Šiaip man atrodo, kad tavo naudojamas Alva ir maniškis Urtekram poveikiu panašūs, nes abu pagaminti alūno druskos pagrindu.  mirksiukas.gif


Šito ir aš labai bijojau, todėl atidėliojau natūralaus įsigijimą, bet dabar visiškai nesigailiu thumbup.gif Man irgi taip atrodo, kad panašus poveikis, man tai visą dieną išlaiko puikiai, bet žiema negausiai prakaituoju. Žiūrėsim kaip bus kai atšils rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Iceland @ 2011 03 18, 13:11)
Oda nėra probleminė nei spuogų, nei kitų bėdų, bet va tokia papilkėjus, manau reikia paprasto, bet gero šveitiklio  biggrin.gif


tada nezinau smile.gif) as naudoju nuo spuogu su moliu, tai visai nieko smile.gif
Atsakyti