Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai -82- tema

QUOTE(Vitulka @ 2011 03 14, 19:18)
ar šitas?
user posted image
pamačiau, kad pas mamą rankos nuo sausumo net suskeldėujusios  doh.gif sau gaili gero kremo, pati išrinksiu ir nupirksiu
Aš turiu tokį vaikišką, po jo rankos kaip barhatinės, ir labai skaniai kvepia vanile wub.gif Sveikuose produktuose jį galima išmėginti smile.gif



QUOTE(Skambanti tyla @ 2011 03 15, 09:36)
Pakomentuokit prašau:


PEG nėra gerai rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 15 kovo 2011 - 13:11
QUOTE(shemsa @ 2011 03 15, 12:08)
gal kas gali parekomenduot gera efektyvu dezika vyriska ?

Kol kas pati ieškau vyrui geriausio deo, tai sekantį jaučiu Alva bandysiu, nes ten kaip suprantu yra ir Alūno.
O vyras bandė Senters du Sud ir AO tai nėra sužavėtas - kvapai geri, bet neilgai telaiko. Daviau pabandyt savo rožių Acorelle ax.gif - sakė, kad geresnis nei anie. Tai dabar ir ieškau vyriško deo su Alūnu.
Atsakyti
QUOTE(Ašva @ 2011 03 15, 14:45)
Kol kas pati ieškau vyrui geriausio deo, tai sekantį jaučiu Alva bandysiu, nes ten kaip suprantu yra ir Alūno.
O vyras bandė Senters du Sud ir AO tai nėra sužavėtas - kvapai geri, bet neilgai telaiko. Daviau pabandyt savo rožių Acorelle ax.gif  - sakė, kad geresnis nei anie. Tai dabar ir ieškau vyriško deo su Alūnu.

o kas tas alunas? nera blogiukas?ka jis daro?
Papildyta:
o Accorele tau nestringa rutuliukas? nes esu lyg skaicius, kad kitom stringa g.gif
Atsakyti
Nuolaidos Nimfali nuo kovo 15 d. iki 31 d.

Lauralep visiems muilam -25%
Ciel d'Azur 1 kg. žaliam moliui -40%
Druide vonios putos 2 už 1 kainą!
Druide vonios putos 1 litras kaina 90 lt., vietoje 185 lt.

Skystas muilas su Arbatmedžiu dabar 27 lt. , vietoje 45 lt. žr. čia
Skystas muilas su Levandomis dabar 27 lt. , vietoje 45 lt.žr. čia

Lauralep rinkinukas skystam muilui paruošti (500 ml. bonkutė su dozatorium ir 5 pakuotės sauso muilo miltelių, iš kurių turėsite 2500 ml. skysto muilo) dabar 25 lt., vietoje 55 lt.

Lauralep pėdų priežiūros rinkinukas (įeina: muilo drožlės, muiliukas, kempinė), dabar 28 lt, vietoje 52 lt.
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2011 03 15, 13:56)
o kas tas alunas? nera blogiukas?ka jis daro?

kaip aš suprantu tai natūrali druska, turinti aliuminio, bet nesintetinta, o randama gamtoje. Sintetiniuose Deo deda sintetintų aliuminio druskų, kurios gali sukelti vėžį, o Alūnas natūrali druska, apsauganti nuo prakaito kvapo ir neužkemša porų, ką daro sintetinės aliuminio druskos.
Atsakyti
QUOTE(Ašva @ 2011 03 15, 15:05)
kaip aš suprantu tai natūrali druska, turinti aliuminio, bet nesintetinta, o randama gamtoje. Sintetiniuose Deo deda sintetintų aliuminio druskų, kurios gali sukelti vėžį, o Alūnas natūrali druska, apsauganti nuo prakaito kvapo ir neužkemša porų, ką daro sintetinės aliuminio druskos.

tai kaip suprantu alunas nera pavojingas ir nesukelia vezio?ne taip kaip aliuminis g.gif
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2011 03 15, 14:01)
o Accorele tau nestringa rutuliukas? nes esu lyg skaicius, kad kitom stringa  g.gif

aga stringa, bet jau pripratau, pakratau pamakaluoju ir pasitepu - svarbiausia, kad neblogai laiko nuo prakaito, nors kvapas tai ne mano (dargi sakyčiau į vyrišką kvapą neša iš pradžių), bet prasigaruoja ir viskas ok.
Papildyta:
QUOTE(shemsa @ 2011 03 15, 14:06)
tai kaip suprantu alunas nera pavojingas ir nesukelia vezio?ne taip kaip aliuminis g.gif

Na dabar taip teigiama 4u.gif bet reikia matyti, kadangi tai ne mokslininkų išradimas, o gamtos, gal ta nuomonė ir nepasikeis mirksiukas.gif
Atsakyti
Man iškilo klausimas, ar lovelula.com tikrai visa kosmetika natūrali? g.gif

Nes, pavyzdžiui, jie parduoda Kae (anksčiau buvo Kaeline) produktus, o juose blogiukų randu...

Turiu šio kremo mėginuką, pasiskaičius sudėtį, panašu, teks mesti į šiukšlinę...
http://www.kaetherap...rganaissanceĀ®/
Beje, jie (Kae) sukčiauja, ir savo puslapyje apačioje po šio produkto sudėtimi naudoja BIO ir ECOCERT logotipus, nors, kiek suprantu, šis kremas nesertifikuotas.

O šito akių kremo sudėty "sodium benzoate", bet kažkodėl sertifikuota ECOCERT. Kaip taip gali būti? blink.gif
http://www.kaetherap...ye-contour-gel/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo micefee: 16 kovo 2011 - 00:42
QUOTE(micefee @ 2011 03 16, 01:18)


Gal ir gali taip būt, nes Ecocert sertifikuoja produkciją, kurios sudėtyje yra ne mažiau 95 proc. natūralios kilmės ingredientų, tai gal tie 'blogiukai' ir patenka į tuos 5 proc.
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2011 03 15, 15:06)
tai kaip suprantu alunas nera pavojingas ir nesukelia vezio?ne taip kaip aliuminis g.gif

100% natūralus ir saugus alūno akmuo iš Sirijos. Pasižymi antimikrobiniu poveikiu, naudojamas kaip natūralus dezodorantas. Slopina bakterijų, sukeliančių blogą kūno kvapą, dauginimąsi.
Neužkemša prakaito liaukų, leidžia odai kvėpuoti. Nedirgina, galima naudoti ir po depiliacijos. Bekvapis (tinka tiek vyrams, tiek moterims). Nepalieka dėmių ant rūbų. Ekonomiškas.
Naudojimas: alūno kristalą sudrėkinti vėsiu vandeniu ir patepti prakaituojančias kūno vietas (pažastis, pėdas)
Sudėtis: 120g kalio alūno druska (Potassium alum)
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *moon*: 16 kovo 2011 - 10:05
O ką iš natūralios kosmetikos naudojate, kad atstatyti veido skaistumą? Po žiemos veidas toks pilkas, norėčiau, kad spindėtų bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iceland: 16 kovo 2011 - 12:29
QUOTE(shemsa @ 2011 03 15, 13:08)
kaip ramintele tavo pazastis?

sveikute 4u.gif gal kiek geriau bet vistiek dar labai raudona bei nieztincios sausos demes verysad.gif bandau gydyti campaku pomada +levandu ea, prausiu levandu hidrolatu smile.gif
Atsakyti