Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai -82- tema

QUOTE(Vitulka @ 2011 03 14, 15:01)
rekomenduokit gerą drėkinantį/maitinantį rankų kremą labai labai labai sausom rankom  4u.gif


Argitalio rankų kremas nušerpetojusiai odai labai padėjo, tik prie kvapo priprast reikėjo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelė snaudalė @ 2011 03 14, 19:11)
Argitalio rankų kremas nušerpetojusiai odai labai padėjo, tik prie kvapo priprast reikėjo  ax.gif

ar šitas?
user posted image


pamačiau, kad pas mamą rankos nuo sausumo net suskeldėujusios doh.gif sau gaili gero kremo, pati išrinksiu ir nupirksiu
Atsakyti
QUOTE(Laura @ 2011 03 14, 17:10)
o zilus plaukus kazin nudazo  blush2.gif  pas mane zili jau prededa rodytis po biski, tai norisi juos paslept g.gif

gal ir nudazytu zilus g.gif nes pablukusias sruogas gerai nudaze ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2011 03 14, 16:01)
rekomenduokit gerą drėkinantį/maitinantį rankų kremą labai labai labai sausom rankom  4u.gif



Iš visų bandytų pats pačiausias sausoms rankoms yra Senteurs du Sud su argano aliejum. Labai mažai reikia ir net pačios sausiausios rankos palieka švelnios thumbup.gif Tik gan brangus šitas kremas. Perku, tik kai Nimfali būna nuolaidos.
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2011 03 14, 19:18)
ar šitas?
user posted image
pamačiau, kad pas mamą rankos nuo sausumo net suskeldėujusios  doh.gif sau gaili gero kremo, pati išrinksiu ir nupirksiu


Šitas, šiandien kaip tik mačiau Mados antram aukšte eko parduotuvėlėj 24,50 Lt kainavo.
Atsakyti
QUOTE(*moon* @ 2011 03 14, 18:53)
Rekomenduokit koki nebloga lupu blizgi  4u.gif

hauschka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2011 03 14, 13:12)
o koks cia kremukas veidui kudikiams? kaip tik ieskau dukrytei kremuko veidui, nes toks linkes sauset, gal gali imest foto ar nuoroda?
is ker perki ECO produkcija?

Vakare namuose paziuresiu tiksliai kaip vadinasi ir ryt parasysiu.
As gavau dovanu dideli rinkini ivairios ECO kosmetikos, tai va bandau viska is eiles. Dabar pati suku galva kur reiks kitai ziemai to aliejuko pirkti bigsmile.gif
Atsakyti
Pakomentuokit prašau:
Water (Aqua), Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Glyceryl Stearate, Peg-8 Stearate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Prunus Amygdalus dulcis (Sweet Almond) Oil, Prunus Aemrniaca (Apricot) Kernel Oil, Glycine Soya (Soybean) Sterols, Allantoin, Glycerin, Peg-10 Soya Sterol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Tocopherol, Retinyl Palmitate, Ergocalciferol, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Glyceryl Dilaurate, Ascorbic Acid, Xanthan Gum, Sodium Hydroxymethylglycinate, Polysorbate 20, Citrus Grandis (Grapefruit) Seed Extract, Potassium Sorbate, Lactic Acid, Phenoxyethanol, Fragrance (Parfum).

Atsakyti
QUOTE(*moon* @ 2011 03 14, 17:53)
Rekomenduokit koki nebloga lupu blizgi  4u.gif

Galiu parekomenduoti Aubrey Organics lupu blizgi.Naudoju ir dziaugiuosi. thumbup.gif Siunciausi ji is uzsienio internetines parduotuves. Kainos visam AO geriui labai palankios thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašva @ 2011 03 14, 14:30)
Ar kas bandė Alvos dezodorantą vyrams? Tiksliau, gal vyrai kurios nors bandė  mirksiukas.gif

Bandem wink.gif Mano vyrui patiko (tik jis nera is labai prakaituojanciu). Man labai patiko kvapas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Brno @ 2011 03 15, 10:31)
Vakare namuose paziuresiu tiksliai kaip vadinasi ir ryt parasysiu.
As gavau dovanu dideli rinkini ivairios ECO kosmetikos, tai va bandau viska is eiles. Dabar pati suku galva kur reiks kitai ziemai to aliejuko pirkti  bigsmile.gif

manatrodo zinau apie kuri kalbi, bet del visa ko paziurek, ok?
zinok daug ka gali rasti mondebio puslapi ir jie panatrodo daug kur siuncia ir aliejuka maciau jai neklystu 4u.gif

o as uzsisakiau vakar is mondebio visokiu geriu, kauke veidui, sveitikli, hidrolata ir aliejuka veidui, tai negaliu sulaukt kada gausiu, kai isbandysiu ateisoiu su atsiliepimais gal kam pravers 4u.gif
Atsakyti
kaip ramintele tavo pazastis?
man tai pradzioj gal biski buvo pabere, bet as nevisiskai kaltinu green people deo, nes pries tai naudotas man netiko toms of marine, tik su juo pasitepdavau tai parausdavo ir degdavo pazastis,tai meciau lauk.o dabar naudoju green people ir nebere nieko, o buvau nupirkus vyriska deo green people tai visiskai nepatiko, nu nieko nesaugo isvis,sako vyras nu koks prastas deo, sakau as sunaudosiu nu sakau man turetu gerai saugot vistiek maziau prakaituoju ir namie bun u su dukryte, nu bet ir man jis nieko neveikia, jau uz poros valandu jauciu kvaputi doh.gif
gal kas gali parekomenduot gera efektyvu dezika vyriska ?
Atsakyti