Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai -82- tema

Noriu pasidžiaugi ECO prausikliu thumbup.gif Kaip malonu juo praustis tongue.gif švelnutis, maloniai kvepia, gerai nuprausia makiažą ir labai skalsus bigsmile.gif Kaitalioju jį su rasulo moliu. Matyt jau būsiu atradus geriausias prausimosi priemones assa.gif O vat Natura siberica putos nepatiko schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(baltagėlė @ 2011 03 12, 22:42)
Noriu pasidžiaugi ECO prausikliu thumbup.gif Kaip malonu juo praustis  tongue.gif švelnutis, maloniai kvepia, gerai nuprausia makiažą ir labai skalsus bigsmile.gif Kaitalioju jį su rasulo moliu. Matyt jau būsiu atradus geriausias prausimosi priemones assa.gif O vat Natura siberica putos nepatiko  schmoll.gif

man eco prausiklis irgi lllllabai patinka, tai turbut pirmas prausiklis, kad negaliu sulaukt kada prausiuos, tai pirma kart ryte prausiu veida su prausikliu thumbup.gif
nu ir dar aisku suki, bet cia daugiau sveitiklis-prausiklis, tai va sitas irgi lllllabai patinka, tik kad brangus zaltys doh.gif
gal kas bandet ir ECO kremukus veidui?ar dar ka nors is ECO?
Atsakyti
O kaip atrodo tas ECO prausiklis ir kur jį parduoda? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 03 12, 23:05)
O kaip atrodo tas ECO prausiklis ir kur jį parduoda?  ax.gif

http://www.aukimekar...a/eco-cosmetics
Atsakyti
pas mane yra užsikimšusios poros ant nosies (juodi taškeliai). Kaip manote ar Gasulio molis padėtų tas poras išvalyti? Mano oda mišri į normalumą. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintele 26 @ 2011 03 12, 16:26)
Sveikos mergaites 4u.gif patarkit prasau koki labai gerai drekinanti kremuka rankoms.... 4u.gif
is dar pasiguosiu verysad.gif nezinau nuo ko bet ziauriai isbere pazastis, tokiom raudonom demem, kurias ziauriai niezti, nusikasiau taip kad net kaip kumbai atsirado verysad.gif nezinau nuo ko, naudojau Green people dezika au alijosium, sakau gal nuo jo unsure.gif patarkit kuo nuraminti raudonuma, niezuli, sausuma 4u.gif

man bere nuo green poeple deo su rozmarinais, bet ne taip, kad pacias pazastis, o zemiau pazasties ir ant rankos vidines dalies, kur su pazastimis lieciasi, buvo tokie mazi raudoni taskiukai, bet neniezejo labai. Nutraukus kelioms dienoms naudojima pradingo jie, o pradejus naudoti vel atsirado. Daugiau i siuos deo nebeziuriu schmoll.gif Gal bandyk pertrauka padaryt 4u.gif
Atsakyti
O ECO prausiklis, kai prausiate veiduką, pasidaro kaip putos? g.gif Ar jis kaip koks pienelis/gelis?
Atsakyti
Sveikos. Tos kurios gyvena UK is kur perkate Gasulio moli? Atsivezate is LT ar cia perkate, o gal dar kitokius molius is UK el. parduotuviu perkate?
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2011 03 13, 10:23)
O ECO prausiklis, kai prausiate veiduką, pasidaro kaip putos? g.gif Ar jis kaip koks pienelis/gelis?

Ne jis neputoja. Tai gelis, patrynus tarp delnų toks slidus, minkštas, nežinau net kaip apibūdinti tongue.gif toks jausmas lyg aliejuko būtų.
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2011 03 13, 11:23)
O ECO prausiklis, kai prausiate veiduką, pasidaro kaip putos? g.gif Ar jis kaip koks pienelis/gelis?

ECO prausiklis yra gelinis, kai prausi veida suputoja siek tiek.. Naudoju jau trecias menuo, ir man patinka.. retai buna, kad man geliniai prausikliai patiktu..
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 03 13, 00:05)
O kaip atrodo tas ECO prausiklis ir kur jį parduoda?  ax.gif

yra dar jo mondebio
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2011 03 12, 23:48)
gal kas bandet ir ECO kremukus veidui?ar dar ka nors is ECO?

esu bandzius pora kremu (meginukus turejau).. kiek pamenu neuzkabino manes ju kremai, bet ir kazko neigiamo neturiu ka pasakyti.. smile.gif
Atsakyti