Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai -82- tema

Pelenej uzmaciau (ir lankstinuka gavau), kad Sveiki produktai prekiaus (o gal jau ir prekiauja g.gif ) plauku dazais Naturtint. Gal kas nors yra bande jais dazyt plaukus?
user posted image
Kaina man atrodo apie 30 lt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2011 03 11, 18:46)
Manau todėl, nes į kremą turi įeiti ir vandeninė fazė, o čia, kaip supratau, jos nėra smile.gif



QUOTE(Palomina @ 2011 03 11, 20:09)
ne kremas todel, kad nera vandenines dalies jame.. o netepciau ant veido todel, kad kam oda papildomai vasku apklijuoti..

aciu 4u.gif

O kaip sudetyje zymima vandenine dalis/baze ? tiesiog aqua arba water ?
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2011 03 12, 15:22)
O kaip sudetyje zymima vandenine dalis/baze ? tiesiog aqua arba water ?

taip, aqua, bet geresne sudetis butu jei butu geliu vandenys.. pvz roziu vanduo ar koks kitoks.. dar super jei yra alijosiaus sulciu..
Atsakyti
Patarkit prašau, koks hidrolatas ir EA labiausiai tiktų (aromato prasme) įmaišyti į kūno kremą su kakavos, taukmedžio sviestais, kokoso aliejum?
Kremas mažam vaikui.
Atsakyti
QUOTE(linuke @ 2011 03 12, 15:47)
Patarkit prašau, koks hidrolatas ir EA labiausiai tiktų (aromato prasme) įmaišyti į kūno kremą su kakavos, taukmedžio sviestais, kokoso aliejum?
Kremas mažam vaikui.

nedeciau EA visai.. o hidrolata gal kokiu morku naudociau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 03 12, 16:00)
nedeciau EA visai.. o hidrolata gal kokiu morku naudociau  g.gif


Dėkui, Palomina. Mėginsiu morkų hidrolatą.
Atsakyti
Sveikos mergaites 4u.gif patarkit prasau koki labai gerai drekinanti kremuka rankoms.... 4u.gif
is dar pasiguosiu verysad.gif nezinau nuo ko bet ziauriai isbere pazastis, tokiom raudonom demem, kurias ziauriai niezti, nusikasiau taip kad net kaip kumbai atsirado verysad.gif nezinau nuo ko, naudojau Green people dezika au alijosium, sakau gal nuo jo unsure.gif patarkit kuo nuraminti raudonuma, niezuli, sausuma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintele 26 @ 2011 03 12, 16:26)
Sveikos mergaites 4u.gif patarkit prasau koki labai gerai drekinanti kremuka rankoms.... 4u.gif
is dar pasiguosiu verysad.gif nezinau nuo ko bet ziauriai isbere pazastis, tokiom raudonom demem, kurias ziauriai niezti, nusikasiau taip kad net kaip kumbai atsirado verysad.gif nezinau nuo ko, naudojau Green people dezika au alijosium, sakau gal nuo jo unsure.gif patarkit kuo nuraminti raudonuma, niezuli, sausuma 4u.gif

o boze uzjauciu, man taip buvo nuo sintetiniu deo, tai metus kol issigydziau doh.gif
pabandyk, gal kokius ramuneliu kompresus det, arba su lakisiu arbata val;yk pazastis ar kompresus dek g.gif
as savo dukrytei su lakisium prausiu veiduka ir maudau, tai zinok super nuramina oda ne jokiu sutimu ar berimu thumbup.gif
tu lyg minejai kad nuo kazkurio deo pries green people sudirgino ar alergija buvo, arba tik nuskutus pazastis gal pasitepiai deo g.gif
Papildyta:
kaip galvojat mano misriai-normaliai odai levandu hidrolatas nebutu perstiprus?barzda biski i berimus linkus, ar kita geriau bandyt?kaip suprantu hidrolatas vietoj toniko naudojamas, jo? sorry uz kvaila klausima, bet niekad hidrolato nesu naudojus blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Ramintele 26 @ 2011 03 12, 01:24)
ir as drinks_cheers.gif
tik vel baisu ar neriebins doh.gif

nu zinok uzkretei mane serumo ieskojimu lotuliukas.gif
tik ir dar neapsisprendziu koki imt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintele 26 @ 2011 03 12, 16:26)
Sveikos mergaites 4u.gif patarkit prasau koki labai gerai drekinanti kremuka rankoms.... 4u.gif
is dar pasiguosiu verysad.gif nezinau nuo ko bet ziauriai isbere pazastis, tokiom raudonom demem, kurias ziauriai niezti, nusikasiau taip kad net kaip kumbai atsirado verysad.gif nezinau nuo ko, naudojau Green people dezika au alijosium, sakau gal nuo jo unsure.gif patarkit kuo nuraminti raudonuma, niezuli, sausuma 4u.gif

Aš turiu tokią pažastų problemą.. paskutinį kartą greičiau užgijo purškinėjant šlamučių hidrolatu ir tepant tamanais. Tada liko toks sausas plotas, kuris galutinai susitvarkė tepant savos gamybos kremuku. Ypač gerai suveikė su bičių vašku. Gal tiek ir tereikėjo, nes po nakties radau sveiką odelę smile.gif turbūt ir čampakų pomada gerai veiktų.
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2011 03 12, 18:24)
o boze uzjauciu, man taip buvo nuo sintetiniu deo, tai metus kol issigydziau doh.gif
pabandyk, gal kokius ramuneliu kompresus det, arba su lakisiu arbata val;yk pazastis ar kompresus dek  g.gif
as savo dukrytei su lakisium prausiu veiduka ir maudau, tai zinok super nuramina oda ne jokiu sutimu ar berimu  thumbup.gif
tu lyg minejai kad nuo kazkurio deo pries green people sudirgino ar alergija buvo, arba tik nuskutus pazastis gal pasitepiai deo g.gif
Papildyta:
kaip galvojat mano misriai-normaliai odai levandu hidrolatas nebutu perstiprus?barzda biski i berimus linkus, ar kita geriau bandyt?kaip suprantu hidrolatas vietoj toniko naudojamas, jo? sorry uz kvaila klausima, bet niekad hidrolato nesu naudojus  blush2.gif
Papildyta:

nu zinok uzkretei mane serumo ieskojimu  lotuliukas.gif
tik ir dar neapsisprendziu koki imt  doh.gif


bet taip ziauriai dar nebuvo verysad.gif mano oda misri, jautri tai man levandos puikiai tinka, va vakr nauja butelaiti pradejau... su serumu ir asvargstu, db jau is 3 variantu reik rinktis doh.gif biggrin.gif
QUOTE(Flos @ 2011 03 12, 18:28)
Aš turiu tokią pažastų problemą.. paskutinį kartą greičiau užgijo purškinėjant  šlamučių hidrolatu ir tepant tamanais. Tada liko toks sausas plotas, kuris galutinai susitvarkė tepant savos gamybos kremuku. Ypač gerai suveikė su bičių vašku. Gal tiek ir tereikėjo, nes po nakties radau sveiką odelę smile.gif turbūt ir čampakų pomada gerai veiktų.

turiu kaip tik campakus reiks papurksti levandu hidrolatau ir patepti campaku smile.gif sakau gal levandu ea tiktu ale baisu dar labiau suerzinti su ea unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2011 03 12, 18:28)
Aš turiu tokią pažastų problemą.. paskutinį kartą greičiau užgijo purškinėjant  šlamučių hidrolatu ir tepant tamanais. Tada liko toks sausas plotas, kuris galutinai susitvarkė tepant savos gamybos kremuku. Ypač gerai suveikė su bičių vašku. Gal tiek ir tereikėjo, nes po nakties radau sveiką odelę smile.gif turbūt ir čampakų pomada gerai veiktų.

jo prisiminiau paskaicius dabar, kad tepdavau su kazkokiu tepaliuku su biciu pikiu, tai padedavo jis man thumbup.gif ir pulius istraukdavo gerai man tas tepaliukas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 03 12, 15:06)
Pelenej uzmaciau (ir lankstinuka gavau), kad Sveiki produktai prekiaus (o gal jau ir prekiauja  g.gif ) plauku dazais Naturtint. Gal kas nors yra bande jais dazyt plaukus?
user posted image
Kaina man atrodo apie 30 lt  g.gif



Ir mane domina kuo naturalesni dazai...... ax.gif
Atsakyti