Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai -82- tema

Aš naudoju Akamuti produkciją. Super tinka ir patinka. O oda tikrai problemiška; jautri, tuoj pat rausta, skilinėja, beria. Akamuti puikiai tvarkosi su visom mano bėdom. Labai patinka ir veido pilingas, mineralinės kaukės, hidrolatai. Dar naudoju rankoms ir lūpoms sviestą, tai puikiai susigeria. Žodžiu super, aš patenkinta.
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2011 03 11, 13:16)
Ar teko kam nors naudoti naturalius kremuka is Akamutis ?
tokius va :
Evening Primrose Day Cream 60ml

sudetis:
Ingredients: Apricot Kernel Oil (Prunus armenica), Evening Primrose Oil (Oenethera biennis), Organic Beeswax (Cera alba), Raspberry Seed Oil (Rubus idaeus),Hazelnut Oil (Corylus avellana), Organic Chamomile Essential Oil (Anthemis nobilis), Geranium Essential Oil (Pelargonium graveolons), Patchouli Essential Oil (Pogostemon patchouli), Jojoba Oil (Simmondsia chinensis), Rose Otto Essential Oil (Rosa damascena).

Ar gal bandete kazka panasaus i si, toki pagaminta rankiniu budu g.gif  tikiuosi teisingai issireiskiau smile.gif

Kremu tai as jo nepavadinciau, nes tai yra alieju misinys kuriame dar ideta biciu vasko.. veidui as jau geriau grynus aliejus tepciausi.. aisku tai tik mano nuomone smile.gif
Atsakyti
Taigi, pagaliau susikaupiau parašyti atsiliepimus apie keletą priemonių smile.gif
Pirmiausia Natuderm šampūnas dažytiems plaukams
user posted image
Visai patiko. Išplauti plaukai atrodo pakankamai purūs, taupus. Vienintelis minusas, tai, kad aliejinių kaukių neišplauna. Manau, ateityje dar kartosiu.

Sekanti mano išbandyta priemonė Lavera mėtinė dantų pasta
user posted image
Labai taupi, gerai putoja, gerai valo, palieka gaivumo jausmą. Tai tokie būtų pliusai. O minusai g.gif Nežinau, ar nuo dantų pastos, ar nuo kažko kito, bet dantenos labai sujautrėjo, tai dėl įdomumo pasilikau nedaug šios dantų pastos pažiūrėti, ar čia ji kalta, ar kažkas kitas. Ateityje ši dantų pasta tikrai bus kartojama smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Babi*: 11 kovo 2011 - 13:28
QUOTE(Palomina @ 2011 03 11, 14:13)
Kremu tai as jo nepavadinciau, nes tai yra alieju misinys kuriame dar ideta biciu vasko.. veidui as jau geriau grynus aliejus tepciausi.. aisku tai tik mano nuomone smile.gif

o kodel ? netinkamai parinkta kombinacija , ar kodel ? ax.gif as bandziau su aliejais , man nepat ax.gif ko, prastai susigeria , nemaloniai jauciasi, bet cia seniai buvo , kai dar nezinojau , kad pries tai reikia papurksti hidrotlato 4u.gif
Atsakyti
Micefee, tavo įdėtam puslapy kokia faina skiltis yra smile.gif Trumpai apie sudėtines dalis
Atsakyti
o as labai susidomejau plauku serumu ir kaina palyginus normali g.gif
user posted image
Atsakyti
Merginos gal galetumete kokia priemone pasiulyti nagu odelems minsktinti, butu gerai kanors is nebrangiu, nes pinigineje vejai svilpia verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2011 03 11, 15:03)
o kodel ? netinkamai parinkta kombinacija , ar kodel ?  ax.gif  as bandziau su aliejais , man nepat ax.gif ko, prastai susigeria , nemaloniai jauciasi, bet cia seniai buvo , kai dar nezinojau , kad pries tai reikia papurksti hidrotlato  4u.gif

Manau todėl, nes į kremą turi įeiti ir vandeninė fazė, o čia, kaip supratau, jos nėra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2011 03 11, 15:03)
o kodel ? netinkamai parinkta kombinacija , ar kodel ?  ax.gif  as bandziau su aliejais , man nepat ax.gif ko, prastai susigeria , nemaloniai jauciasi, bet cia seniai buvo , kai dar nezinojau , kad pries tai reikia papurksti hidrotlato  4u.gif

ne kremas todel, kad nera vandenines dalies jame.. o netepciau ant veido todel, kad kam oda papildomai vasku apklijuoti..
Atsakyti
QUOTE(asmodeja @ 2011 03 11, 19:00)
Merginos gal galetumete kokia priemone pasiulyti nagu odelems minsktinti, butu gerai kanors is nebrangiu, nes pinigineje vejai svilpia  verysad.gif

O paprastas aliejukas netinka?
Atsakyti
QUOTE(asmodeja @ 2011 03 11, 18:00)
Merginos gal galetumete kokia priemone pasiulyti nagu odelems minsktinti, butu gerai kanors is nebrangiu, nes pinigineje vejai svilpia  verysad.gif


Iš natūralių esu naudojusi tik tokią Logonos: Nagų odelėms
Man patinka ir poveikis matosi, kai reguliariai naudoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2011 03 11, 15:27)
o as labai susidomejau plauku serumu ir kaina palyginus normali  g.gif
user posted image

ir as drinks_cheers.gif
tik vel baisu ar neriebins doh.gif
Atsakyti