Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai -82- tema

Laveros apelsinai ir mano plaukams patinka. Dabar planuoju išbandyti muilo riešutų skystį (padarytą verdant lukštus) plaukų plovimui, pažiūrėsime, kas iš to gausis, kvapas tai to skysčio toks nekoks sakyčiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Diamond'e @ 2011 03 07, 22:54)
Nusipirkau roziu hidolata, tai paziurejus jis toks drumzlinas... cia taip turi buti ? biggrin.gif

aš turiu iš Akoma, tai nėra jokių drumzlių blush2.gif beje, iki šiol nelabai ir žinau, kur ir kokiu tikslu tinka rožių hidrolatas g.gif
Rugiagėlių hidrolatu prausiu veidą, levandų hidrolatu visada purškiu pėdas, o rožių g.gif man jis patiktų dėl kvapo, bet kad to kvapo nėra intensyvaus g.gif

parašiau į užsakymų tvarkaraščius, bet, jaučiu, kad nespėjau verysad.gif kiek violey siuntimas kainuoja? ieškojau, bet kažkaip neradau doh.gif

Gundausi aš Laveros šampūnais- su mango ar apelsinais.....neapsisprendžiu rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rožė Marija: 09 kovo 2011 - 18:13
Hidroliatai visada tinkami naudoti vietoj toniko.

Apie rožių hidrolatą galite daugiau pasiskaityti čia: http://kosmetika.aro.../produktas/633/

O ką norėjot iš violey siųsti? Siuntimas man rodos apie 12 eurų. Jei norit Laveros produktų, jų galima parsisiųsti nemokamai iš feelunique.com ir ecco-verde.de.
Atsakyti
Ar galima vietoj hidrolato ar distiliuoto vandens naudoti paprastą virintą vandenį, čia kūno kremui?
Distiliuoto vandens negavau 2 gamyba užsiimančiose vaistinėse (sako, naudoja "ką kita" vaistų gamybai, nebe distiliuotą vandenį, bet neatsakė, ką blink.gif ), o kremo dabar reikia dermatitui riebinti.
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 03 07, 18:15)
O kam jums purškiklis su arbatmedžio ir rozmarinų EA? Juos geriau į šaknis trinti, galvos odą, nes pačiam plaukui šie EA praktiškai jokio poveikio neturi.



Tai as noriu galvos oda purkst, nesigauna man su tais itrinimais, nors gal galima ir trinti... g.gif Man atrodo, kad purskiant greiciaugausis, skystis juk lengviau pasiskirsto, o tepala, sunku po visur tolygiai paskirstyt...

QUOTE(micefee @ 2011 03 07, 18:15)
Kažkada gaminaus tokią (tipo suteikia blizgesio): 30ml ylang ylang hidrolato, 0,4ml glicerino, 8 lašai sojų proteino, 6 lašai Cosgard konservanto. Visas priemones siunčiausi iš aroma-zone.com.



Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linuke @ 2011 03 09, 20:41)
Ar galima vietoj hidrolato ar distiliuoto vandens naudoti paprastą virintą vandenį, čia kūno kremui?
Distiliuoto vandens negavau 2 gamyba užsiimančiose vaistinėse (sako, naudoja "ką kita" vaistų gamybai, nebe distiliuotą vandenį, bet neatsakė, ką  blink.gif ), o kremo dabar reikia dermatitui riebinti.


Visgi geriau distiliuotas - nes su paprastu vandeniu gali greitai sugesti, o jo yra ir paprastose didesnėse maisto parduotuvėse - prie prekių automobiliams 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(mergyytte @ 2011 03 05, 17:29)
Sveikos  4u.gif

Labai laukiu is jusu vertingu patarimu, nes su oda kazkas siaubingo darosi. ti.
Ka man galetumet patarti?  4u.gif

P.S gal kuri esat bande si seruma is SUKI
user posted image

sudeti yra morku seklu aliejaus ir zinokit man veidas ciut oranzinis buna juo pasitepus  biggrin.gif  atvaziavo drauge ir klausia sako soliariume buvai? nors as nevaikstau i ji. o buvau tik juo pasitepus. Tai va, toks patebejimas  biggrin.gif


Aš tokiu atveju naudočiau drėkinančius kremus, kaukes, gal dar alijošius gali tikti, aš net maišau kremą ar kaukę su alijošium, aliejai tokiu atveju bent jau man tik dar sausina odą.
Iš kremų man dr.Hauschkos labiausiai tikę/patikę, kaukė irgi Hauschkos rejuvenating (visi jų produktai būna ir mėginukais), alijošiaus Nimfali pvz. turi.
Ir tikrai turi padėti geriama hialurono rūgštis (prieš keletą temų yra Rasmos patarimas apie tai ir ji rekomendavo Vivanią, - aš irgi jį nusipirkau, man tikrai veikia) 4u.gif
O tas Suki serumas įdomu, man viskas, ką naudoju iš Suki labai patinka, įdomu būtų ir šį pabandyti ax.gif
Atsakyti
labai prasau gal kas galit pakomentuot sudeti 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Ginseng infusion, phospholipid liposomes, glycolic acid, lactic acid, salicylic acid, ceteareth-5, cetyl octanoate, squalane (vegetable), green tea extract, glycerin (vegetable), dimethicone, cetearyl alcohol, safflower oil, glyceryl stearate, polyprepolymer-2, tri alkyl citrate, octyldecanol, trilaurin, sunflower seed extract, algae extract, kelp, hyaluronic acid, sorbitol, tocopherol, yeast extract, xanthan gum, potassium sorbate, phenoxyethanol, bentonite, clay, micellized beta-carotene, ascorbic acid, nylon-12.

Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2011 03 10, 17:11)
labai prasau gal kas galit pakomentuot sudeti  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Ginseng infusion, phospholipid liposomes, glycolic acid, lactic acid, salicylic acid, ceteareth-5, cetyl octanoate, squalane (vegetable), green tea extract, glycerin (vegetable), dimethicone, cetearyl alcohol, safflower oil, glyceryl stearate, polyprepolymer-2, tri alkyl citrate, octyldecanol, trilaurin, sunflower seed extract, algae extract, kelp, hyaluronic acid, sorbitol, tocopherol, yeast extract, xanthan gum, potassium sorbate, phenoxyethanol, bentonite, clay, micellized beta-carotene, ascorbic acid, nylon-12.


schmoll.gif silikonas pirmas krito į akis.. toliau net nebesigilinau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2011 03 10, 18:47)
schmoll.gif  silikonas pirmas krito į akis.. toliau net nebesigilinau smile.gif

dekui. vadinas nebus perkamas doh.gif
Atsakyti
Pažiūrėkit, kokį puslapiuką radau, kokios geros produktų sudėtys. wub.gif Bet ir kainos atitinkamos...

http://www.theorganicpharmacy.com/

Gundausi šampūnais ir kondicionieriais. rolleyes.gif
Atsakyti
[quote=micefee,2011 03 10, 20:50]
Pažiūrėkit, kokį puslapiuką radau, kokios geros produktų sudėtys. wub.gif Bet ir 4u.gif
jo jie turi centre savo parduotuve, jo kainos nemazos, dairiaus i dekoratyvine bet kolkas nieko nebandziau dar 4u.gif
Atsakyti
Ar teko kam nors naudoti naturalius kremuka is Akamutis ?
tokius va :
Evening Primrose Day Cream 60ml
user posted image
sudetis:
Ingredients: Apricot Kernel Oil (Prunus armenica), Evening Primrose Oil (Oenethera biennis), Organic Beeswax (Cera alba), Raspberry Seed Oil (Rubus idaeus),Hazelnut Oil (Corylus avellana), Organic Chamomile Essential Oil (Anthemis nobilis), Geranium Essential Oil (Pelargonium graveolons), Patchouli Essential Oil (Pogostemon patchouli), Jojoba Oil (Simmondsia chinensis), Rose Otto Essential Oil (Rosa damascena).

Ar gal bandete kazka panasaus i si, toki pagaminta rankiniu budu g.gif tikiuosi teisingai issireiskiau smile.gif

Atsakyti