Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai -82- tema

QUOTE(Lėja_ @ 2011 03 07, 14:56)
Dabar labiau isigilinau i temos pavadinima, gal ne toj temoj klausineju gal kazkur yra tema kur merginos ddalinasi patirtimi apie paciu pasigaminta kosmetika?


Yra cia
http://www.supermama...?...4719&st=216
ir cia
http://www.supermama...?...0882&st=576
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedrulia77: 07 kovo 2011 - 14:46
QUOTE(giedrulia77 @ 2011 03 07, 15:45)



Labai labai aciu, gal zinote kodel taip dvejose temose diskutuoja merginos apie ta pati ? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lėja_ @ 2011 03 07, 00:00)
Negi nieko panasaus negalima pagaminti  blush2.gif  ?


O kam jums purškiklis su arbatmedžio ir rozmarinų EA? Juos geriau į šaknis trinti, galvos odą, nes pačiam plaukui šie EA praktiškai jokio poveikio neturi.

QUOTE(Lėja_ @ 2011 03 07, 11:29)
O kitas kl, ar gaminat kas nors purskiama priemone galiukams, na ir visam plaukui (si karta jau ne saknims) ????  g.gif


Kažkada gaminaus tokią (tipo suteikia blizgesio): 30ml ylang ylang hidrolato, 0,4ml glicerino, 8 lašai sojų proteino, 6 lašai Cosgard konservanto. Visas priemones siunčiausi iš aroma-zone.com.

QUOTE(Lėja_ @ 2011 03 07, 16:20)
Labai labai aciu, gal zinote kodel taip dvejose temose diskutuoja merginos apie ta pati ?  blush2.gif


Todėl, kad viena tema bendra visai gaminamai kosmetikai, o antra tema skirta parduotuvės diskusijoms, kur parduodami produktai kosmetikos gamybai.
Atsakyti
QUOTE(blueberry_nights @ 2011 03 07, 14:24)
Mane irgi suviliojo, tai isbandziau smile.gif) tikrai skaniai kvepia, po plovimo tikrai nebutina naudot kondicionieriaus, nes labai puikus ir svelnus islieka plaukai! Taciau man po plovimo jis netempia net 2u dienu - susiriebaluoja labai greitai plaukuciai sad.gif Kai su FIN Rosemary galedavau kas tris dienas plaut..

Turbūt, čia vienas minusas šio šampūno, nes palengva pripratau su juo plaukus plauti kasdien( plaukai trumpi).
Atsakyti
Nusipirkau roziu hidolata, tai paziurejus jis toks drumzlinas... cia taip turi buti ? biggrin.gif
Atsakyti
O man po Laveros apelsinų šampūno plaukai 3 dienas išbūna, nors trečią dieną jie jau nebebūna tokie purūs, kaip pirmomis, bet kolkas iš eko šampūnų tik šis ir Lavera su mangais labiausiai patiko smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
Gal galite patarti kokių yra iš natūralių kūno losjonų suteikiančių palaipsniui įdegio ir kur galima juos įsigyti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(marin_ka @ 2011 03 08, 16:42)
Sveikos,
Gal galite patarti kokių yra iš natūralių kūno losjonų suteikiančių palaipsniui įdegio ir kur galima juos įsigyti?  4u.gif


Aš naudoju šitą:
user posted image
Lavera Sun Sensitiv Self-Tanning Lotion

Yra pirkti ir lietuviškose parduotuvėse. Aš siunčiausi iš feelunique.com, bet ten nebėra.
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 03 08, 16:47)
Aš naudoju šitą:
user posted image
Lavera Sun Sensitiv Self-Tanning Lotion

Yra pirkti ir lietuviškose parduotuvėse. Aš siunčiausi iš feelunique.com, bet ten nebėra.


O koks atspalvis gaunasi?Nebuna toks oranzinis?
Atsakyti
Nea, normalus rusvas.
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2011 03 08, 13:07)
O man po Laveros apelsinų šampūno plaukai 3 dienas išbūna, nors trečią dieną jie jau nebebūna tokie purūs, kaip pirmomis, bet kolkas iš eko šampūnų tik šis ir Lavera su mangais labiausiai patiko smile.gif

man Laveros apelsinų irgi tik dvi dienas laiko, bet palyginus su Logona dirgėlių, tai auksas ne šampūnas, nes Logona man tas pats kas plaukai visai neplauti doh.gif verysad.gif
Bet jei rašote, kad kiti eko šampūnai nepatiko, tai aš visai bijau kitus bebandyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašva @ 2011 03 09, 14:33)
Bet jei rašote, kad kiti eko šampūnai nepatiko, tai aš visai bijau kitus bebandyt  biggrin.gif

Rašydama neturėjau omeny, kad kiti eko šampūnai nepatiko, tiesiog šie du (Lavera mangai ir apelsinai) buvo geriausi iš mano bandytų. Dar visai nieko Natuderm (kiek vėliau parašysiu daugiau, kadangi visą buteliuką pabaigiau). Apskritai, man vienintelis Cattier su moliu nepatiko, nes plaukai išplovus atrodė labai nekaip, tokie nei plauti, nei neplauti doh.gif O visi kiti daugmaž tiko smile.gif
Atsakyti