Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai -82- tema

Siunciausi is bathandunwind.com siuntimas 5ar6 svarai. Tik meginukai nelabai patogus,tokiuose mazuose buteliukuose, tai su krapstuku teko krapstyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sypsena @ 2011 03 03, 01:34)
Gal galetumet rekomenduoti gera akiu valikli? Aciu 4u.gif


Logona aliejukas su ricinos aliejum, laaabai taupus, gerai nuvalo.
Atsakyti
Šiandien baigiau Druide muilą su ožkų pienu ir migdolais. Iš pradžių nepatiko: bandė traukti odą, sausinti, bet galvojau sunaudosiu kūnui. Neprireikė, labai puikiai patiko ir veidui. Spuogų ant veido sumažėjo, kvapas malonus. bigsmile.gif

Dar noriu pagirti Laveros apelsinų šampūną. Gerai išplauna, pablizgina plaukus,kiek paglotnina, kvapas gerai nuteikia wub.gif Bus kartojamas, nes jau baigiasi.
Atsakyti
o as isbandziau Weledos sampuna su rozmarinais... Jaukinuos jaukinuos Weleda ir vau - kaip man patiko bigsmile.gif Nors is pradziu, dar duse, jis man suvele ziauriai plaukus, galvojau suku neikisiu i toki kaltuna. Bet kai prasukavau, padziuvo - labai patiko, plaukai grazus, svarus, papure, tiesus cool.gif
Tas Laveros apelsinu ir mane vilioja... Jauciu irgi bandysiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sher @ 2011 03 06, 12:58)
merginos, kaip jums Farfalla sampunai? kas bande atsiliepkit smile.gif

sveika, turejau si
user posted image patiko kad nesausino, neerzino odos, purino, gerai plove, skalsus, maloniai kvepejo, bet kazkaip daugiau nekartojau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lėja_ @ 2011 03 05, 19:30)
Merginos, o gal zinot koki receptuka, kaip pasidaryti purskiama priemone galvos odai su arbatmedzio ir rozmarino EA ?



Negi nieko panasaus negalima pagaminti blush2.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Lėja_ @ 2011 03 07, 00:00)
Negi nieko panasaus negalima pagaminti  blush2.gif  ?

paprasciausias hidrolatas+ea, galiama dar su kokiais miltukais, alijosiumi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lėja_ @ 2011 03 06, 23:00)
Negi nieko panasaus negalima pagaminti  blush2.gif  ?

O jūs nenorite tiesiog įsilašinti į šampūną plaudama galvą? mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 07 kovo 2011 - 06:02
QUOTE(Ramintele 26 @ 2011 03 07, 00:07)
paprasciausias hidrolatas+ea, galiama dar su kokiais miltukais, alijosiumi g.gif


o hidrolate ar istirps EA blush2.gif ?

QUOTE(ernesin @ 2011 03 07, 07:02)
O jūs nenorite tiesiog įsilašinti į šampūną plaudama galvą? mirksiukas.gif



kazkaip norejau papildomai ax.gif




O kitas kl, ar gaminat kas nors purskiama priemone galiukams, na ir visam plaukui (si karta jau ne saknims) ???? g.gif
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2011 03 06, 20:31)
o as isbandziau Weledos sampuna su rozmarinais... Jaukinuos jaukinuos Weleda ir vau - kaip man patiko  bigsmile.gif  Nors is pradziu, dar duse, jis man suvele ziauriai plaukus, galvojau suku neikisiu i toki kaltuna. Bet kai prasukavau, padziuvo - labai patiko, plaukai grazus, svarus, papure, tiesus  cool.gif 
Tas Laveros apelsinu ir mane vilioja... Jauciu irgi bandysiu  ax.gif

na reiks ir man tada pabandyti, nes dairausi šampūno ir akių tušo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2011 03 06, 21:31)
Tas Laveros apelsinu ir mane vilioja... Jauciu irgi bandysiu  ax.gif


Mane irgi suviliojo, tai isbandziau smile.gif) tikrai skaniai kvepia, po plovimo tikrai nebutina naudot kondicionieriaus, nes labai puikus ir svelnus islieka plaukai! Taciau man po plovimo jis netempia net 2u dienu - susiriebaluoja labai greitai plaukuciai sad.gif Kai su FIN Rosemary galedavau kas tris dienas plaut..
Atsakyti
Dabar labiau isigilinau i temos pavadinima, gal ne toj temoj klausineju gal kazkur yra tema kur merginos ddalinasi patirtimi apie paciu pasigaminta kosmetika?
Atsakyti