Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai -82- tema

Nuvažiavau šiandien į tą aklųjų kombinatą pudros. Ir doh.gif Nėra laugh.gif Sakė, laukia krovinio. Et laugh.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Labai laukiu is jusu vertingu patarimu, nes su oda kazkas siaubingo darosi. ji pas mane visada buvo misri i sausuma ir labai jautri, sunkiai atsitaikydavau priemones. pries menesi nustojau naudot taip jusu vadinamas "naftines" biggrin.gif priemones ir perejau prie alieju: taukmedis is akomos, avokadu aliejus is KN argano aliejus is akomos. Dar parsisiunciau megineliu SUKI. is pradziu veidui labai tiko taukmedis, bet ilgiau panaudojus pajutau kad oda sauseja. Tik uztepus kurio nors aliejaus, jis greit susuigeria (naudoju ant morku seklu hidrolato) bet ant veido lieka tokia kaip plona plevele, ir siaubingai traukia veida atrodo nusisypsosiu ir sutrukines oda. tas pats su visais mano turimais aliejais. Kremas is SUKI taip pat greit susigeria ir pradeda traukt oda. su kekviena diena vis daugiau atsiranda sausu vietu, o siandien kai nusiprausiau visas veidas pleiskanotas doh.gif dar taip niekad nera buve..
gal oda pripratus prie tos "naftos" ir taip jos reikalauja? bet taip norisi koki krema riebu uzsitept, zinau kad yra ir eko bet nezinau nuo ko pradet, ka pabandyt, norisi kad iskart tiktu ir nereiktu taip odos kankinti.
Ka man galetumet patarti? 4u.gif

P.S gal kuri esat bande si seruma is SUKI
user posted image

sudeti yra morku seklu aliejaus ir zinokit man veidas ciut oranzinis buna juo pasitepus biggrin.gif atvaziavo drauge ir klausia sako soliariume buvai? nors as nevaikstau i ji. o buvau tik juo pasitepus. Tai va, toks patebejimas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mergyytte @ 2011 03 05, 17:29)
Labai laukiu is jusu vertingu patarimu, nes su oda kazkas siaubingo darosi. ji pas mane visada buvo misri i sausuma ir labai jautri, sunkiai atsitaikydavau priemones. ...

Gali pabandyt Weleda krema su migdolais, buna ir riebesnis, ir labiau drekinantis (zodziu dvieju rusiu).. esu turejus drekinanti, tai man labai padejo odai kai ji buvo dehidratuota.. atstate dregme, siek tiek riebaliuko dave.. buna pirkti ir meginuku Holos pardej..
Atsakyti
Gal žinot, ar yra/bus nuolaidų "Ekošaly" "Lily Lolo" mineralinei pudrai? 4u.gif Nereiktų užsisakinėti ir laukt ax.gif
Atsakyti
Merginos, o gal zinot koki receptuka, kaip pasidaryti purskiama priemone galvos odai su arbatmedzio ir rozmarino EA ?
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2011 03 05, 19:55)
Gal žinot, ar yra/bus nuolaidų "Ekošaly" "Lily Lolo" mineralinei pudrai? 4u.gif Nereiktų užsisakinėti ir laukt ax.gif

"Panoramoj" ax.gif
Atsakyti
Saykite, ar yra sioje sudetyje blogiuku?

Organic LevensESSENTIE Gold™ (cocos nucifera (coconut) water, angelica archangelica (angelica), arnica montana (arnica), calendula officinalis (calendula), matricaria recutita (chamomile), sambucus nigra (elderflower), zingiber officinalis (ginger), panax quinquefolium (ginseng root), lonicera japonica (honey suckle), humulus lupulus (hops), equeisetum hyemale (horsetail), juniperus communis (juniper), lavendulavera (lavender), melissa officinalis (lemon balm), urtica dioica (nettle), centella asiatica (pegaga), mentha piperita (peppermint), rosemarinus officinalis (rosemary), salvia officinalis (sage), hypericum perforatum (st.john's wort), curcuma longa (turmeric), hamamelis virginiana (witch hazel), archillea millefolium (yarrow)), aloe barbadensis (aloe vera) extract, cetearyl olivate (and) sorbitan olivate (natural emulsifiers from olive oil), simmondsia chinensis (jojoba) seed oil, calendula officinalis (calendula) flower oil, caprylic/capric triglycerides (natural emollient), linun usitatissimun (flaxseed) oil, beta carotene, xanthan gum, glycerin, titanium dioxide (mineral sunscreen agent), ananas comosus (bromolain) extract, carica papaya (papain) extract, retinyl palmitate, sorbic acid, sodium hyaluronate (natural moisturizer), lavender officinalis (lavender) essential oil, L.ascorbic acid (vitamin C), citrus grandis (grapefruit) seed extract, tocopherol acetate (vitamin E), ubiquiinone (coenzyme Q10) (moisturizer encapsulated in liposomes), phyto-tocotrienol (alpha, beta, gamma & delta tocopherols)


Atsakyti
QUOTE(kotri_ @ 2011 03 06, 09:40)
Saykite, ar yra sioje sudetyje blogiuku?



Nėra, ir sudėtis labai turtinga, kokia čia priemonė? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2011 03 06, 12:15)
Nėra, ir sudėtis labai turtinga, kokia čia priemonė? mirksiukas.gif



Aciu, čia yra Paul Penders kremas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kotri_: 06 kovo 2011 - 11:33
merginos, kaip jums Farfalla sampunai? kas bande atsiliepkit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kotri_ @ 2011 03 06, 12:32)
Aciu, čia yra Paul Penders kremas 4u.gif

o sertifikuotas? radau labai faina sveitikli, tai mastau g.gif
Papildyta:
o kaip sita sudetis, gal galit kas pakomentuot?
Organic LevensESSENTIE Gold™ (cocos nucifera (coconut) water, angelica archangelica (angelica), arnica montana (arnica), calendula officinalis (calendula), matricaria recutita (chamomile), sambucus nigra (elderflower), zingiber officinalis (ginger), panax quinquefolium (ginseng root), lonicera japonica (honey suckle), humulus lupulus (hops), equeisetum hyemale (horsetail), juniperus communis (juniper), lavendulavera (lavender), melissa officinalis (lemon balm), urtica dioica (nettle), centella asiatica (pegaga), mentha piperita (peppermint), rosemarinus officinalis (rosemary), salvia officinalis (sage), hypericum perforatum (st.john’s wort), curcuma longa (turmeric), hamamelis virginiana (witch hazel), archillea millefolium (yarrow)), aloe barbadensis (aloe vera) extract, natural AHA & BHA from glycolymer, lactic acid, salicylic acid, glycerin, L.ascorbic acid (vitamin C), ananas comosus (bromolain) extract, carica papaya (papain) extract, citrus grandis (grapefruit) seed extract, xanthan gum, citrus aurantium dulcis (orange) essential oil, sorbic acid, retinyl palmitate, ubiquiinone (coenzyme Q10) (moisturizer encapsulated in liposomes), phyto-tocotrienol (alpha, beta, gamma & delta tocopherols), amigel (natural gel).
Atsakyti
QUOTE(mergyytte @ 2011 03 05, 17:29)
Sveikos  4u.gif

Labai laukiu is jusu vertingu patarimu, nes su oda kazkas siaubingo darosi. ji pas mane visada buvo misri i sausuma ir labai jautri, sunkiai atsitaikydavau priemones. pries menesi nustojau naudot taip jusu vadinamas "naftines"  biggrin.gif  priemones ir perejau prie alieju: taukmedis is akomos, avokadu aliejus is KN argano aliejus is akomos. Dar parsisiunciau megineliu SUKI. is pradziu veidui labai tiko taukmedis, bet ilgiau panaudojus pajutau kad oda sauseja. Tik uztepus kurio nors aliejaus, jis greit susuigeria (naudoju ant morku seklu hidrolato) bet ant veido lieka tokia kaip plona plevele, ir siaubingai traukia veida atrodo nusisypsosiu ir sutrukines oda. tas pats su visais mano turimais aliejais. Kremas is SUKI taip pat greit susigeria ir pradeda traukt oda. su kekviena diena vis daugiau atsiranda sausu vietu, o siandien kai nusiprausiau visas veidas pleiskanotas  doh.gif  dar taip niekad nera buve..
gal oda pripratus prie tos "naftos" ir taip jos reikalauja? bet taip norisi koki krema riebu uzsitept, zinau kad yra ir eko bet nezinau nuo ko pradet, ka pabandyt, norisi kad iskart tiktu ir nereiktu taip odos kankinti.
Ka man galetumet patarti?  4u.gif

P.S gal kuri esat bande si seruma is SUKI
user posted image

sudeti yra morku seklu aliejaus ir zinokit man veidas ciut oranzinis buna juo pasitepus  biggrin.gif  atvaziavo drauge ir klausia sako soliariume buvai? nors as nevaikstau i ji. o buvau tik juo pasitepus. Tai va, toks patebejimas  biggrin.gif


Is kur SUki meginelius siuntei?
Atsakyti