Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai -82- tema

QUOTE(AidaM.K. @ 2011 03 02, 22:05)
va del kvapo labiausiai ir noriu ir del tokad tamsiems plaukams, nes mano plaukai nedazyti yra... tik dbr galvoju ka daryt nes yra didesnis ir mazesnis butelis, bet kaina geriau iseina didesnio...

Aš iš vis siūlyčiau iš pradžių SM išparduotuvėj parašyt skelbimą, gal kas turės likutį, tada bus galima pabandyti. O jei tiks, tada ir visą buteliuką galima pirkti. Bent aš stengiuosi daryti taip, prieš ką nors perkant smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2011 03 03, 20:38)
Aš iš vis siūlyčiau iš pradžių SM išparduotuvėj parašyt skelbimą, gal kas turės likutį, tada bus galima pabandyti. O jei tiks, tada ir visą buteliuką galima pirkti. Bent aš stengiuosi daryti taip, prieš ką nors perkant smile.gif

na gal ir taip, bet jis nera brangus, o mano plaukai nera probleminiai... aciu uz patarima 4u.gif pabandysiu imest skelbimuka
Atsakyti
QUOTE(AidaM.K. @ 2011 03 03, 20:35)
thumbup.gif  nu labai grazus veidukas... baltas pavydas  ax.gif 
o as galvoju koki hidrolata man geriausia vietoj toniko isigyti, mano oda misri manyciau, nes dbr tai zandai sausi ir panose, o kakta riebi ir smakras riebus.. be to reiktu kazko kas poras nors kiek sutrauktu, galvoju apie hamameliu ir levandos hidroliatus? kaip sakot?  g.gif

aciu labai 4u.gif dar toli iki to ko is jo noriu bet stengiuosi ir toliau smile.gif
gerai sutraukiantis yra nerolio bet jis daugiau misriia/riebesnei, nors mano misri, zandai sausesni, man jis labai thumbup.gif dar patikes levandu, tokiai odelei irgi labai tinkamas, hamameliu turejau man nelabai patiko, dar tokiai odelei man labai tiko rosmarino hidrolatas smile.gif siuo metu ramaskes naudoju nes oda labai jautri pasidare ir gi geras.... juk hidrolatus galima ir maisyti tarpusavyje smile.gif kol atrasite jums tinkamiausia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Milduxs @ 2011 03 03, 16:47)
Sveikos, gal galėtumete pasidalinti patirtimi apie kremus su spalva ir paakių kremus, ačiūūū  4u.gif

Buvau labai užsinorėjusi Madaros saulės gėlės kremo, bet pasiskaičiau, kad lyg ir blizgesį kažkokį jis turi, tai net nebežinau dabar.. Krempudros nenoriu naudoti, bet reikia kažko, kas veido spalvą palygintų ir pagyvintų.

Paakiam esu naudojusi Weleda rožių ir D.Hauscka, norėčiau išbandyti dar ką nors, kas jums labiausiai yra patikę?

Man Madaros kremas menulio gele labai patinka, galvoju vasarai isigyt saules bucki. Mano oda riebi, bet puikiai tinka, neriebalina, neapsunkina veido. pagyvina 4u.gif

QUOTE(prokruste @ 2011 03 03, 16:55)
gal kas susidurete su tokia problema. Naudoju Bella pierre mineraline pudra. Is pradziu ji man taip tiko, taip gerai maskavo. Uztekdavo poros brukstelejimu su sepeteliu ir veidas toks skaistus ir spuogeliu nesimato. Dabar kazkas atsitiko. Kazkaip tolygiai nebepasiskirsto, nebemaskuoja. Ant veido matosi taip nenaturaliai. As galvojau, kad cia man vaidenasi, bet siandien pakalbejau su drauge ir pasirodo, kad jai tas pats.



o veido kremo nepakeitet?
QUOTE(eja @ 2011 03 03, 17:12)
Madaros tikrai nepatarciau, nes kai turejau meginuka, pasitepusi atrodydavau kaip sviestu istepta oda, labai blizgus ir riebus, fui schmoll.gif

nu mat kaip skirtingai...
Atsakyti
QUOTE(Ramintele 26 @ 2011 03 03, 20:56)
gerai sutraukiantis yra nerolio bet jis daugiau misriia/riebesnei, nors mano misri, zandai sausesni,  man jis labai thumbup.gif


Nu nelabai... Man tai nesutraukė. g.gif Aš iš AZ turėjau, nieko ypatingo...

Noriu dabar hamamelių ir rozmarinų išbandyti.

Ir Madara kremukus su atspalviu, labai gražiai atrodo ant tavo veido. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 03 03, 21:13)
Nu nelabai... Man tai nesutraukė.  g.gif Aš iš AZ turėjau, nieko ypatingo...

Noriu dabar hamamelių ir rozmarinų išbandyti.

Ir Madara kremukus su atspalviu, labai gražiai atrodo ant tavo veido.  thumbup.gif

as turejau ir db turiu is Kn man jis netgi gerai sutraukiantis smile.gif
aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(prokruste @ 2011 03 03, 17:55)
Papildyta:
As tai bandziau original cosmetics kremuka su spalva va toki kremukas. Nu man tai labai patiko, taip gerai pasiskirsto ant odos. Oda tokia svytinti atrodo. Jei oda pakankamai svari, tai nereikia nei krempudru. Tuo labiau dabar kosmetologe rekomendavo pirkti krema su uv apsauga, o to kremuko apsauga spf 6. Kazin ar uztektu tokios apsaugos g.gif Tas kremas jau mano pirkiniu eileje ax.gif


Lietuvoje spėju jo pirkti nėra, ane?
Papildyta:
Žiūriu su Madara tai skirtinga patirtis, matyt reikės mėginuko pasiieškoti smile.gif
Atsakyti
Nieko nepainioju, bandziau Madaros krema su spalva praeita vasara, tai matyt teisi Palomina, sakydama, kad jis buvo senesnio leidimo, jei yra naujo leidimo, tuomet tu nesu bandziusi, o tas buvo butent toks, koki aprasiau.
Jei yra noras isbandyti, tai reikia prasyti meginuku, ju daznai buna prekybos vietose, ten kiekis nemazas, uztenka isbandymui mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eja: 04 kovo 2011 - 09:48
QUOTE(Milduxs @ 2011 03 04, 10:12)
Lietuvoje spėju jo pirkti nėra, ane?
Papildyta:




yra cia ir dar Original cosmetics kosmetika prekaiuja cia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prokruste: 04 kovo 2011 - 12:44
AQUA, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL* , ALCOHOL*, GLYCERIN, POLYGLYCERYL-5 LAURATE, BUTYROSPERMUM PARKII*, SILICA, MAGNESIUM ALUMINUM SILICATE, POLYGLYCERYL-3 STEARATE, HYDROGENATED LECITHIN, CITRIC ACID, p-ANISIC ACID, GLYCERYL CAPRYLATE, ROSMARINUS OFFICINALIS LEAF EXTRACT, XANTHAN GUM, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, POLYGLYCERYL-10 LAURATE, LIMONENE, TOCOPHEROL, SODIUM HYDROXIDE, PARFUM (ESSENTIAL OILS), ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE POWDER*, CITRAL, LINALOOL, TALC. Gali būti: IRON OXIDES (CI 77491), (CI 77492), (CI 77499), TITANIUM DIOXIDE (CI 77891[B]
sveiki ką galite pasakyti apie šią sudėtį?
Atsakyti
QUOTE(ligiukss @ 2011 03 04, 15:55)
AQUA, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL* , ALCOHOL*, GLYCERIN, POLYGLYCERYL-5 LAURATE, BUTYROSPERMUM PARKII*, SILICA, MAGNESIUM ALUMINUM SILICATE, POLYGLYCERYL-3 STEARATE, HYDROGENATED LECITHIN, CITRIC ACID, p-ANISIC ACID, GLYCERYL CAPRYLATE, ROSMARINUS OFFICINALIS LEAF EXTRACT, XANTHAN GUM, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, POLYGLYCERYL-10 LAURATE, LIMONENE, TOCOPHEROL, SODIUM HYDROXIDE, PARFUM (ESSENTIAL OILS), ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE POWDER*, CITRAL, LINALOOL, TALC. Gali būti: IRON OXIDES (CI 77491), (CI 77492), (CI 77499), TITANIUM DIOXIDE (CI 77891[B]
sveiki ką galite pasakyti apie šią sudėtį?

viskas su ja gerai.
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2011 03 04, 16:02)
viskas su ja gerai.

Ačiukas 4u.gif
Atsakyti