Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai -82- tema

QUOTE(Vitulka @ 2011 03 02, 22:51)

4u.gif aaaciuuu
Atsakyti
Gal galetumet rekomenduoti gera akiu valikli? Aciu 4u.gif
Atsakyti
Mielos natūralistės, nesupykit už skelbimuką dėl darbo 4u.gif (paskelbta ir Darbo temoje)

Ieškome visažisčių/ų Vilniuje ir Kaune darbui su ekologiška dekoratyvine kosmetika!
Jei esi už sveiką grožį, o darbas su Dr. Hauschka kosmetika yra tavo svajonė – mums tavęs reikia!

Darbo pobūdis:
Išbandyti ir pristatyti sezono naujienas mūsų klientėms Vilniuje ir Kaune;
Pagal poreikį pradžiuginti mūsų klientes ekologišku makiažu ir atskleisti visas jo subtilybes.

Mes siūlome:
Darbą pagal susitarimą;
visuomet linksmą ir draugišką kolektyvą;
Galimybę atskleisti savo kūrybiškumą.

Iš tavęs tikimės:
Turi profesionalių žinių ir patirties;
Esi nuoširdžiai žaliuojanti/is.

Savo gyvenimo aprašymą ir kodėl norėtum dirbti su mumis rašyk: shop@bioteka.lt!
Atsakyti
Sveikos, gal galėtumete pasidalinti patirtimi apie kremus su spalva ir paakių kremus, ačiūūū 4u.gif

Buvau labai užsinorėjusi Madaros saulės gėlės kremo, bet pasiskaičiau, kad lyg ir blizgesį kažkokį jis turi, tai net nebežinau dabar.. Krempudros nenoriu naudoti, bet reikia kažko, kas veido spalvą palygintų ir pagyvintų.

Paakiam esu naudojusi Weleda rožių ir D.Hauscka, norėčiau išbandyti dar ką nors, kas jums labiausiai yra patikę?


Atsakyti
gal kas susidurete su tokia problema. Naudoju Bella pierre mineraline pudra. Is pradziu ji man taip tiko, taip gerai maskavo. Uztekdavo poros brukstelejimu su sepeteliu ir veidas toks skaistus ir spuogeliu nesimato. Dabar kazkas atsitiko. Kazkaip tolygiai nebepasiskirsto, nebemaskuoja. Ant veido matosi taip nenaturaliai. As galvojau, kad cia man vaidenasi, bet siandien pakalbejau su drauge ir pasirodo, kad jai tas pats.

Papildyta:
QUOTE(Milduxs @ 2011 03 03, 17:47)
Sveikos, gal galėtumete pasidalinti patirtimi apie kremus su spalva ir paakių kremus, ačiūūū  4u.gif

Buvau labai užsinorėjusi Madaros saulės gėlės kremo, bet pasiskaičiau, kad lyg ir blizgesį kažkokį jis turi, tai net nebežinau dabar.. Krempudros nenoriu naudoti, bet reikia kažko, kas veido spalvą palygintų ir pagyvintų.



As tai bandziau original cosmetics kremuka su spalva va toki kremukas. Nu man tai labai patiko, taip gerai pasiskirsto ant odos. Oda tokia svytinti atrodo. Jei oda pakankamai svari, tai nereikia nei krempudru. Tuo labiau dabar kosmetologe rekomendavo pirkti krema su uv apsauga, o to kremuko apsauga spf 6. Kazin ar uztektu tokios apsaugos g.gif Tas kremas jau mano pirkiniu eileje ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Milduxs @ 2011 03 03, 17:47)
Sveikos, gal galėtumete pasidalinti patirtimi apie kremus su spalva ir paakių kremus, ačiūūū  4u.gif

Buvau labai užsinorėjusi Madaros saulės gėlės kremo, bet pasiskaičiau, kad lyg ir blizgesį kažkokį jis turi, tai net nebežinau dabar.. Krempudros nenoriu naudoti, bet reikia kažko, kas veido spalvą palygintų ir pagyvintų.

Paakiam esu naudojusi Weleda rožių ir D.Hauscka, norėčiau išbandyti dar ką nors, kas jums labiausiai yra patikę?


Madaros tikrai nepatarciau, nes kai turejau meginuka, pasitepusi atrodydavau kaip sviestu istepta oda, labai blizgus ir riebus, fui schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Milduxs @ 2011 03 03, 17:47)
Sveikos, gal galėtumete pasidalinti patirtimi apie kremus su spalva ir paakių kremus, ačiūūū  4u.gif

Buvau labai užsinorėjusi Madaros saulės gėlės kremo, bet pasiskaičiau, kad lyg ir blizgesį kažkokį jis turi, tai net nebežinau dabar.. Krempudros nenoriu naudoti, bet reikia kažko, kas veido spalvą palygintų ir pagyvintų.

Paakiam esu naudojusi Weleda rožių ir D.Hauscka, norėčiau išbandyti dar ką nors, kas jums labiausiai yra patikę?

Mano oda misri, madara saules geles kremukas naudojamas jau keli metai is eiles vasaros metu, jis labai geras, neriebus, gerai drekina, blizguciu visiskai nesimato ant veido bet odele atrodo gaiv, skaisti
QUOTE(eja @ 2011 03 03, 18:12)
Madaros tikrai nepatarciau, nes kai turejau meginuka, pasitepusi atrodydavau kaip sviestu istepta oda, labai blizgus ir riebus, fui schmoll.gif

jus kazka maisote schmoll.gif jis kaip tik labai legvas, o blizguciu visai nesimato

ikeliu foto su tuo kremuku
user posted image
nosis blizgi gal taip apsisviete blush2.gif nezinau gal nekokia foto bet tik tokia turiu blush2.gif
Atsakyti
Ramintele, labai grazi foto, apkarpyk ir deki avatara:) labai supper:)
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2011 03 03, 19:34)
Ramintele, labai grazi foto, apkarpyk ir deki avatara:) labai supper:)

aciu 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintele 26 @ 2011 03 03, 19:07)
jus kazka maisote schmoll.gif jis kaip tik labai legvas, o blizguciu visai nesimato

senesno leidimo Madaros kremai su spalva tikrai buvo tirstesni ir riebesni.. Dabartiniai tai kaip sakau - skystimelis biggrin.gif
Blizguciu as irgi neiziuriu kreme.. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintele 26 @ 2011 03 03, 19:07)

ikeliu foto su tuo kremuku


thumbup.gif nu labai grazus veidukas... baltas pavydas ax.gif
o as galvoju koki hidrolata man geriausia vietoj toniko isigyti, mano oda misri manyciau, nes dbr tai zandai sausi ir panose, o kakta riebi ir smakras riebus.. be to reiktu kazko kas poras nors kiek sutrauktu, galvoju apie hamameliu ir levandos hidroliatus? kaip sakot? g.gif
Atsakyti
QUOTE(prokruste @ 2011 03 03, 18:55)
gal kas susidurete su tokia problema. Naudoju Bella pierre mineraline pudra. Is pradziu ji man taip tiko, taip gerai maskavo. Uztekdavo poros brukstelejimu su sepeteliu ir veidas toks skaistus ir spuogeliu nesimato. Dabar kazkas atsitiko. Kazkaip tolygiai nebepasiskirsto, nebemaskuoja. Ant veido matosi taip nenaturaliai. As galvojau, kad cia man vaidenasi, bet siandien pakalbejau su drauge ir pasirodo, kad jai tas pats.

Man taip pat buvo, naudoju BxM. Suverčiau kaltę žiemai ir nusipirkau krempudrą. Bandysiu pavasarį grįžti prie mineralkės
Atsakyti