Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai -82- tema

QUOTE(Sulu @ 2011 03 01, 14:58)
Ačiū  4u.gif vadinasi, gyvai paliesti jų neišeis, bet jei labai švelnūs, tai kažkaip reiks siųstis  ax.gif

labai svelnus:) labai meginau isidurti su mineralines pudros kirstuoju sepeteliu-niekaip nesigauna:) jau dabar visi sepeteliai EM pas mane-mineralkes kirstasis, skaistalu ir 3 sepeteliai seseliams-jie nuostabus:)
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2011 02 26, 22:02)


taip, Palomina turi skystą makiažo pagrindą, Lakshmi temoj daugiau info  ax.gif



4u.gif
Atsakyti
QUOTE(giedrulia77 @ 2011 03 01, 18:05)
Cia neprikalusomai nuo svorio ir uzsakymo sumos?

Man atrodo kuo didesnis užsakymas, tuo didesnis mokestis, bet aš kai stengiuosi neviršyti 75lt kad neapmuitintų tai max 5,5$ kainavo ax.gif
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif
o kaip kovojete su celiulitu? zinau, yra visokiu receptuku su aliejais, bet gal kuri isbandet ir tikrai pajutote poveiki, aisku aliejai jo nepanaikins bet gal siek tiek oda pagrazins? smile.gif
Atsakyti
Nimfali visam asortimentui -35% iki kovo 8 d. (imtinai)
Atsakyti
sveikos, gal galite pasakyti kuom tepti suneliui veiduka ir kuneli, labai serpetoja oda. kojytes tokios siurkscios doh.gif labai nekantriai lauksiu ats. turiu sviesmedzio alieju. kiek zinau tepti ant dregnos odos reikia, bet jei nusiprauses nusisluostai ir tepi tai cia jau nebedregna oda skaitos g.gif
Atsakyti
Nimfali prekės su besibaigiančiu galiojimu:

Druide kūno losjonai visi išskyrus Pur&Pure: 37 lt. (100 lt.) žr. čia
Druide rutuliniai dezodorantai Green forest ir Citrus Zest: 19 lt. (54 lt.) žr. čia
Druide dantų pasta Mėta-Citrina 65 ml. 15 lt. (33 lt.) žr. čia
Ciel d'Azur šampūnas sausiems plaukams 250 ml.: 20 lt. (49 lt.) žr. čia
Ciel d'Azur skutimosi kremas su alijošiumi: 20 lt. (64 lt.) žr. čia
Ciel d'Azur skutimosi kremas su moliu: 25 lt. (40.50 lt.) žr. čia
Ciel d'Azur losjonas su alijošiumi po skutimosi 250 ml.: 23 lt. (75.50 lt.) žr. čia
Ciel d'Azur kremas su sviestmedžiu ir apelsinais 100 ml.: 20 lt. (40.50 lt.) žr. čia
Ciel d'Azur dantų pasta su moliu ir anyžiu 75 ml.: 14 lt. (32 lt.) žr. čia
Ciel d'Azur dušo želė su alijošiumi 250 ml.: 24 lt. (66 lt.) žr. čia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vergine: 02 kovo 2011 - 11:04
QUOTE(AidaM.K. @ 2011 03 01, 19:55)
sveikos, ieskojau bloge atsiliepimu bet apie si sampuna ir kondicionieriu nieko neradau... gal kuri bandet?
http://www.ekolinija...s-sampunas.html

Pirmasis mano eko šampūnas. Pamenu, kad viso buteliuko nesunaudojau, bet kodėl tikrai nepamenu. Gerai įsiminė šampūno kvapas, kuris man labai patiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(antanina22 @ 2011 03 02, 12:48)
sveikos, gal galite pasakyti kuom tepti suneliui veiduka ir kuneli, labai serpetoja oda. kojytes tokios siurkscios doh.gif labai nekantriai lauksiu ats. turiu sviesmedzio alieju. kiek zinau tepti ant dregnos odos reikia, bet jei nusiprauses nusisluostai ir tepi tai cia jau nebedregna oda skaitos g.gif

Drėgna, jei tepat vos tik nušluosčius. Šiaip pabanykit nilinį sviestmedį, jis yra minkštesnis už paprastą, gal lengiau teptųsi. tokį . Neturi Monica matau šiuo metu, bet ir kitur galima paieškot.
Atsakyti
QUOTE(antanina22 @ 2011 03 02, 11:48)
sveikos, gal galite pasakyti kuom tepti suneliui veiduka ir kuneli, labai serpetoja oda. kojytes tokios siurkscios doh.gif labai nekantriai lauksiu ats. turiu sviesmedzio alieju. kiek zinau tepti ant dregnos odos reikia, bet jei nusiprauses nusisluostai ir tepi tai cia jau nebedregna oda skaitos g.gif


as tepu savo mergytei nerafinuota taukmedzio sviesta (sviesmedzio alieju) mums jis super, labai siurksti buvo slaunyciu odele ir rankytes, tai visada po maudymo tik nuvalau ir tepu, bukle laaabai pagerejo, kojytes svelnios, gal kiek rankytes prie alkuniu like.. o kartais idedu gabaleli i vonele kad istirptu taipisemus padengia vaiko kuneli, tik tada nereik naudot jokiu muilu ar sampunu...

QUOTE(Babi* @ 2011 03 02, 21:11)
Pirmasis mano eko šampūnas. Pamenu, kad viso buteliuko nesunaudojau, bet kodėl tikrai nepamenu. Gerai įsiminė šampūno kvapas, kuris man labai patiko smile.gif

va del kvapo labiausiai ir noriu ir del tokad tamsiems plaukams, nes mano plaukai nedazyti yra... tik dbr galvoju ka daryt nes yra didesnis ir mazesnis butelis, bet kaina geriau iseina didesnio...
Atsakyti
beje kazkur cia skaiciau kad yra kur parduoda po nedaug pabandymui ar pan eko kosmetika... cia kaip supratau sm? nu niekur nerandu tokios temos ax.gif g.gif
Atsakyti
čia http://www.supermama...?...04184&st=60 ax.gif
Atsakyti