Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai -82- tema

QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 03 01, 14:01)
o kiek čia shippingas kainuoja?
pakibo man tas psl, negaliu pažiūrėt

Apie 5$
Atsakyti
QUOTE(Sulu @ 2011 03 01, 14:58)
O kurios firmos kosmetiniai šepetėliai tinkamiausi? Ecotools?

Aš naudoju EcoTools, labai patenkinta - minkštučiai, švelnūs, nesišeria, Sarmoj yra thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 03 01, 15:54)
Aš naudoju EcoTools, labai patenkinta - minkštučiai, švelnūs, nesišeria, Sarmoj yra thumbup.gif

Dar atrodo ir Douglase yra g.gif

Visiškai susipainiojau dėl bronzato doh.gif Kam jis skirtas? Tiesiog veido pagyvinimui? Jei darai makiažą, tiesiog juo perbraukti per skruostus? Atrodo, kad šaunus dalykėlis, bet bijau padauginti.



Atsakyti
QUOTE(Sulu @ 2011 03 01, 17:46)
Visiškai susipainiojau dėl bronzato  doh.gif Kam jis skirtas? Tiesiog  veido pagyvinimui? Jei darai makiažą, tiesiog juo perbraukti per skruostus? Atrodo, kad šaunus dalykėlis, bet bijau padauginti.

As su bronzantu papudruoju tas vietas kur saulej lalbiausiai idega (skruostus labiausiai, lyginant su kitom vietom).. tada graziai ideges veidas atrodo.. gyvesnis..
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 03 01, 17:51)
As su bronzantu papudruoju tas vietas kur saulej lalbiausiai idega (skruostus labiausiai, lyginant su kitom vietom).. tada graziai ideges veidas atrodo.. gyvesnis..

Supratau, ačiū, Palomina.

Reikės gerokai patuštinti piniginę, tiek norų atsirado unsure.gif

Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2011 03 01, 13:31)
Sakykit prasau o gasulis sumaisytas kai kosele gaunas ji tokia svelni ar siurksti ?  nes galvojau gal sveitikli pakeistu  g.gif  bet cia jauciu per gerai noriu  biggrin.gif


Na jaučiasi šiek tiek, kad iš miltelių padaryta, nėra kaip grietinė ar jogurtas biggrin.gif Bet manau kaip šveitiklis šiek tiek per švelnus.
Kita vertus - jei naudoji kasdien kaip prausiklį, tai gal jis taip po trupučiuką ir pašveičia odą ir tada nebereikia stipresnio šveitiklio naudot pvz kartą per savaitę g.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2011 03 01, 15:03)


Cia neprikalusomai nuo svorio ir uzsakymo sumos?
Atsakyti
sveikos, ieskojau bloge atsiliepimu bet apie si sampuna ir kondicionieriu nieko neradau... gal kuri bandet?
http://www.ekolinija...s-sampunas.html
Atsakyti
QUOTE(AidaM.K. @ 2011 03 01, 19:55)
sveikos, ieskojau bloge atsiliepimu bet apie si sampuna ir kondicionieriu nieko neradau... gal kuri bandet?
http://www.ekolinija...s-sampunas.html

Pirmas mano nat. šampūnas, ir vis dar jo nepabaigiau.. Mano galvos oda nėra jautri, tai niekad nebuvo sudirgusi nuo jo, kip kad kai kurioms būna. Plaukai blizga, patinka, kad neapsunkina, gal kažkiek ir papurina. Labai skaniai kvepia šokoladu ir gerai išplauna aliejines kaukes. Patinka man jis.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AidaM.K. @ 2011 03 01, 18:55)
sveikos, ieskojau bloge atsiliepimu bet apie si sampuna ir kondicionieriu nieko neradau... gal kuri bandet?
http://www.ekolinija...s-sampunas.html

Šampūną naudojau, viskas buvo OK, berods kvapas į pabaigą įkyrėjo smile.gif Šiaip skalsus gan buvo (ko nepasakysi apie FIN kondicionierius), norėjosi ko nors kito smile.gif Manau kartosiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2011 03 01, 13:31)
Sakykit prasau o gasulis sumaisytas kai kosele gaunas ji tokia svelni ar siurksti ? 


kosyte pakankamai svelni, ypac zaliojo molio, bet jeigu daugiau gasulio man atstoja sveitikli thumbup.gif

QUOTE(Sulu @ 2011 03 01, 13:58)
O kurios firmos kosmetiniai šepetėliai tinkamiausi? Ecotools?



man the best of the best yra MAC ir everyday minerals
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2011 03 01, 20:10)
Pirmas mano nat. šampūnas, ir vis dar jo nepabaigiau.. Mano galvos oda nėra jautri, tai niekad nebuvo sudirgusi nuo jo, kip kad kai kurioms būna. Plaukai blizga, patinka, kad neapsunkina, gal kažkiek ir papurina. Labai skaniai kvepia šokoladu ir gerai išplauna aliejines kaukes. Patinka man jis.. smile.gif



QUOTE(Pink Martini @ 2011 03 01, 20:12)
Šampūną naudojau, viskas buvo OK, berods kvapas į pabaigą įkyrėjo smile.gif Šiaip skalsus gan buvo (ko nepasakysi apie FIN kondicionierius), norėjosi ko nors kito smile.gif Manau kartosiu  ax.gif

4u.gif aciu , naudoju siuo metu http://www.cleopatra...s_priemones.php seip nieko, bet man riebina truputi.. vos ne kas diena plaut turiu, ypatingai tinka sausiems plaukams manyciau thumbup.gif
Atsakyti