Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai -82- tema

QUOTE(Ramintele 26 @ 2011 02 28, 23:08)
esu kazkur skaiciusi kad ta jau sumaisyta kosele pusvalandukui pries saulute palaikyti pasikrauna ten kazko smile.gif


gali buti, bet kadangi kaukes visada darausi ir tepu vakarais, tai ne kazin kiek tos saules buna, o tiksliau visai nebuna biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2011 02 27, 11:56)
o ka esi bandzius is melvitos? kokie atsiliepimai? gal bandei veido ir plauku priemones?labai gundaus , bet niekaip neisbandau, noris atsiliepimu isgirst 4u.gif


Melvita firmos daugiausia isbandziau veido prieziuros priemones.
Labai patiko sitas kremas.
Sitas kremas riebesnis nei Apicosma, mano misriai, i sausejima linkusiai odai, buvo gal siek tiek riebokas, nes iki galo nesusigerdavo. Bet tikrai geras kremas.


Duske na nieko tokia. Kremo konsistencijos, gerai plauna, bet kvapas nesuzavejo, cia turbut avokado aliejus mane erzino, kazko nedraugauju as su juo ir visur uzuodziu.


Labai patiko sitas scrubas skaniai kvepia apesinais, jau vien del kvapo kartojau. Patiko, kad svelniai nutrina oda ir skaniai kvepia. oda buna svelni svelni.


veido sveitiklis gaiviai kvepia, svelniai sveicia. Malonus produktas.

Hidrastim gelis pagalbine priemone ziema. Tikrai labai gerai drekina, bet kremo nepakeicia. Naudoju nakti.

kremas kunui labai skaniai kvepia ir gerai drekina. Jau tris kartus kartojau. Pats mylimiausias kremas. Siek tiek riebokas, ziemai kaip tik. Vasara naudoju lengvesni.

QUOTE(shemsa @ 2011 02 28, 12:35)
gal zinai Saphia kodel buvo web parasyta, jai perki uz 29svarus gauni dovanu duso zele, as isleidau daugiau, bet kazkodel negavau jos  g.gif
nu va gavau is mondebio prekytes siandien, tai begsiu isbandyt ir grysiu su pirmas atsiliepimais veliau  4u.gif


gal reikejo nusipirkti tam tikros firmos produktu uz 29 svarus g.gif as viena karta taip apsisoviau, iki galo nepaskaiciau, supratau, kad uzsisakius uz daugiau, nei tam tikra suma gausiu krema rankoms. Negavau, siunciau emaila, pasirodo reikejo uzsisakyti tal tikros firmos priemoniu uz nurodyta suma ir buciau gavus tos firmos krema rankoms. Neperskaiciau iki galo pasiulymo ir pati suklydau.

Dar karta gerai paziurek, kas pasiulyme parasyta. Jei tikrai duske priklauso parasyk jiems emaila.
Atsakyti
QUOTE(Ramintele 26 @ 2011 02 28, 23:08)
esu kazkur skaiciusi kad ta jau sumaisyta kosele pusvalandukui pries saulute palaikyti pasikrauna ten kazko smile.gif


nu kad aš prieš miegą prausiantis saulės nebematau biggrin.gif
o šiaip tai kai prausiuosi, tada ir susimaišau tą košytęsmile.gif
Atsakyti
Na aš susimašiau vakar košelę pabandymui iš šaukšto gasulo, poros šaukštų vandens ir trupučio jojobos aliejaus.
Atrodė nedaug, bet pabandžius supratau, kad ir tokio nedidelio kiekio užteks netrumpai. Aš kaip prausiklį naudot ruošiuos, kasdien. Aišku kartais ir kaip kaukę užsitepsiu.
Vakar nesidažius buvau, tai nežinau kaip makiažą nuplaus, bet šiaip patiko man kaip nuprausė veidelį. Ne ką prasčiau už visokius cheminius prausiklius, o ką jau kalbėti apie džiaugsmą žinant kad visokios naftos ant savęs nekrauni bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pepe_Ilgakojine @ 2011 03 01, 11:42)
Na aš susimašiau vakar košelę pabandymui iš šaukšto gasulo, poros šaukštų vandens ir trupučio jojobos aliejaus.


apie džiaugsmą žinant kad visokios naftos ant savęs nekrauni bigsmile.gif

man irgi patinka zinoti , kad ka naudoju be naftos, chemijos ir t.t. 4u.gif

Sakykit prasau o gasulis sumaisytas kai kosele gaunas ji tokia svelni ar siurksti ? nes galvojau gal sveitikli pakeistu g.gif bet cia jauciu per gerai noriu biggrin.gif



Beje as jau natur roduktus veidui naudoju daugiau menesio, tai oda jau atsidekojo, zandukai jau nebe raudoni , gal siek tiek bet ne tiek kam maskuot reketu 4u.gif ir kaip galima gryzti prie chemijos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintele 26 @ 2011 02 28, 23:08)
as juos turiu, labai faini, manau tinkamai smile.gif

Ačiū 4u.gif reiks įsigyt.

Gaila, kad nėra atskiros temos apie makiažą su natūralia kosmetika. Labai reikia patirties šioje srityje doh.gif
Papildyta:
O kurios firmos kosmetiniai šepetėliai tinkamiausi? Ecotools?
Atsakyti
QUOTE(Sulu @ 2011 03 01, 12:58)

O kurios firmos kosmetiniai šepetėliai tinkamiausi? Ecotools?

Man Everyday Minerals šepetukai patys geriausi, labai labai švelnūs wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2011 03 01, 14:12)
Man Everyday Minerals šepetukai patys geriausi, labai labai švelnūs wub.gif

Ernesin, kur juos perki?
Atsakyti
QUOTE(Sulu @ 2011 03 01, 13:17)
Ernesin, kur juos perki?

Čia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Saphia @ 2011 03 01, 02:12)


gal reikejo nusipirkti tam tikros firmos produktu uz 29 svarus  g.gif  as viena karta taip apsisoviau, iki galo nepaskaiciau, supratau, kad uzsisakius uz daugiau, nei tam tikra suma gausiu krema rankoms. Negavau, siunciau emaila, pasirodo reikejo uzsisakyti tal tikros firmos priemoniu uz nurodyta suma ir buciau gavus tos firmos krema rankoms. Neperskaiciau iki galo pasiulymo ir pati suklydau.

Dar karta gerai paziurek, kas pasiulyme parasyta. Jei tikrai duske priklauso parasyk jiems emaila.

nu zinok ziurejau, bet niekur tiksliau nemaciau parasyta, kad butent kazkokias prekes reikia pirkt g.gif
nusiunciau jiems emaila vakar, bet atsakymo dar negavau g.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2011 03 01, 14:54)

Ačiū 4u.gif vadinasi, gyvai paliesti jų neišeis, bet jei labai švelnūs, tai kažkaip reiks siųstis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2011 03 01, 14:54)


o kiek čia shippingas kainuoja?
pakibo man tas psl, negaliu pažiūrėt
Atsakyti