Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai -82- tema

ateinu su atsiliepimais apie Alva paakiu krema brandziai odai. Vienzo, man jis labai patinka. Ne per riebus, ne per sunkus, nu toks pats tas, gelsvas kremukas, susigeria greit, riebumo nepalieka, tikrai labai malonus naudot.
Dabar laukiu Alvos kofeino sampuno ir valiklio is Sundorn linijos.
ax.gif
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2011 02 28, 12:50)
o kuri tiksliai is akomos patiko?nes manatrodo neviena jie turi g.gif
as galvoju apie dr.Hauschka kauke molio ir Rejuvenating mask g.gif



su zaliu moliu smile.gif bet dabar nusipirkau vien tik zalia moli, ir makaluoju pati, kaip ta diena norisi ir su kokiais norisi ea arba kitaip moliais, tikrai patarciau geriau paciai sumakaluoti, nes ir labai paprasta, ir efektas geresnis, ir dar kaina zymiai mazesne.
Atsakyti
Norėjau pasiteirauti apie veido prausimą Gasulo/Rasulo moliu.
Nusipirkau jo ir dabar galvoju kaip geriau - ar susimaišyti daugiau tos košelės ir laikyti pvz šaldytuve. Tada molio dalelės gal labiau išbrinks ir atsiskleis daugiau gerųjų savybių (atrodo kažkur taip buvo parašyta). Ar geriau kaskart susimaišyti mažą kiekį kaip tik tam kartui g.gif
Gal kuri naudojat šį molį ir galite pasidalinti patirtimi?
Atsakyti
QUOTE(Pepe_Ilgakojine @ 2011 02 28, 18:08)
Norėjau pasiteirauti apie veido prausimą Gasulo/Rasulo moliu.
Nusipirkau jo ir dabar galvoju kaip geriau - ar susimaišyti daugiau tos košelės ir laikyti pvz šaldytuve. Tada molio dalelės gal labiau išbrinks ir atsiskleis daugiau gerųjų savybių (atrodo kažkur taip buvo parašyta). Ar geriau kaskart susimaišyti mažą kiekį kaip tik tam kartui g.gif
Gal kuri naudojat šį molį ir galite pasidalinti patirtimi?

As skaiciau kad pries saule reikia laikyti, tada suaktyveja geriau gasulas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2011 02 24, 14:19)

nu atsinesu atsiliepimus apie siuos kremukus, veido ir paakiu kremukai su vaisiu rugstimis ir argano aliejumi, tai pirmas ispudis labai geras thumbup.gif paakiu kremukas-gelis gal daugiau labai malonus ir lengvas pasirode, ziuresiu ar uzteks drekinimo paakiams. o veido kremukas irgi fainuolis, nera per riebus ir puikiai tinka pries makijaza, ziuresiu ar nekims poru, tikiuos kad ne. abi priemones labai skalsios ir galima sakyt kad bekvapes, kas man patiko thumbup.gif
dar isbandziau ECO prausikli tai labai fainas, labai malonus praustis, o jau toks skalsus thumbup.gif
dar isbandziau sampuna, beje tik sample, tai mano plaukam mazoka pasirode to kiekio, bet seip kvapas malonus ir kazkiek putoja, bet iki galo nuomones nesusidariau g.gif
user posted image
tai tokie pirmi ispudziai, po ilgesnio vartojimo vel sugrysiu su atsiliepimais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2011 02 28, 17:44)
nu atsinesu atsiliepimus apie siuos kremukus, veido ir paakiu kremukai su vaisiu rugstimis ir argano aliejumi, tai pirmas ispudis labai geras  thumbup.gif

Kur pirkai, ir kokios jų kainos? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2011 02 28, 18:58)
Kur pirkai, ir kokios jų kainos? smile.gif

pirkau mondebio.co.uk
cia buvo kaip ir rinkinukas tai mokejau su nuolaida apie 25 svarus, o atskirai kiekvienas apie 30svbaru
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2011 02 28, 18:44)
nu atsinesu atsiliepimus apie siuos kremukus, veido ir paakiu kremukai su vaisiu rugstimis ir argano aliejumi, tai pirmas ispudis labai geras  thumbup.gif paakiu kremukas-gelis gal daugiau labai malonus ir lengvas pasirode, ziuresiu ar uzteks drekinimo paakiams. o veido kremukas irgi fainuolis, nera per riebus ir puikiai tinka pries makijaza, ziuresiu ar nekims poru, tikiuos kad ne. abi priemones labai skalsios ir galima sakyt kad bekvapes, kas man patiko thumbup.gif

nu ale sudominai labai nes kaip tik jau reikia ir kremuko veidui ir paakiams smile.gif kiek skaiciau aprasyma susidariau nuomone kad veido kremukas labiau brandzia odelei g.gif ar klystu blush2.gif man 26 kazi nebutu per stiprus blush2.gif
Atsakyti
Paklausiau bloge, bet dar klausiu ir čia. Ar šie šešėliai tinka smokey eyes makiažui kurti?

user posted image
Atsakyti
Gal žinote kokių kremų/losjonų kūnui suteikiančių švytintį efektą? Aš kol kas tik tokį Madara radau http://www.madara-co...dy/flower-dust/ norėtųsi daugiau pasirinkimo
Atsakyti
as gasuli kaskart maisau, nelaikau niekur ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sulu @ 2011 02 28, 22:10)
Paklausiau bloge,  bet dar klausiu ir čia. Ar šie šešėliai tinka smokey eyes makiažui kurti?

user posted image

as juos turiu, labai faini, manau tinkamai smile.gif
Papildyta:
QUOTE(charisma2121 @ 2011 02 28, 22:52)
as gasuli kaskart maisau, nelaikau niekur ax.gif

esu kazkur skaiciusi kad ta jau sumaisyta kosele pusvalandukui pries saulute palaikyti pasikrauna ten kazko smile.gif
Atsakyti