Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai -82- tema

QUOTE(sineja @ 2011 02 26, 23:20)
labas vakaras  4u.gif
vakaras nuobodus tai radus laiko pradejau skaitineti senas temas, ir kaip sakant kuo giliau i miska tuo daugiau medziu..gaila kad nera suskirsyta temomis, riebi oda, sausi plaukai ir t.t. temu butu daug, bet bent jau aiskiau, o dabar perskaityti 82 temas gi neimanoma  ax.gif

Klauskit šioj temoj, kas aktualu, atsakys manau merginos, jei iškart konkrečiai nurodysit, kokia oda, kokie plaukai, o ne bendrai klausit smile.gif Blogą pavartykit - bendrą, Palominos.
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2011 02 27, 00:02)
o palergonijų ea yra naudojusių/naudojančių, bet atsiliepimų nesu skaičius, nors temą seku  atrodo  ax.gif

Aš naudojau savaitę kasdien, bet prasidėjo mm ir nutraukiau, nes rašo, kad per mm reikie daryti pertrauką, tai deramai taip ir neišbandžiau, bet jau savaitę kasdien tepu pilvą ir krūtis aliejaus mišiniu su pelargonijom ir ylang ylang. Kol kas šalutinis afrozdiziakinis poveikis nepasireiškė, viskas kaip visada biggrin.gif Didesnio efekto kol kas negaliu pakomentuoti, atsiliepimai manau bus tik dar po kelių svaaičių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2011 02 26, 23:02)
aš palergonijų ea tik šian gavau, kai susirinksiu info, susimakaluosiu ir bandysiu tept. Paskutinė viltį dedu, jei nepadės, tai gal labai nepakenks pažastims ir organizmui tuo pačiu  ax.gif


O kaip makaluosi? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2011 02 26, 23:02)
o palergonijų ea yra naudojusių/naudojančių, bet atsiliepimų nesu skaičius, nors temą seku  atrodo  ax.gif
Papildyta:




as pelargoniju ea gal pora menesiu naudoju. Jokio poveikio dar nepastebejau. schmoll.gif
O spuogus issigydziau tik su vaistais duac ir skinoren. Gaila, bet su naturaliomis priemonemis savo spuogu neiveikiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prokruste: 27 vasario 2011 - 09:13
QUOTE(Saphia @ 2011 02 27, 00:04)
na, jie gana daznai daro nuolaidas. Buna nuolaidos tam tikrai firmai, buna nuleidzia kainas, kai galiojimo laikas eina i pabaiga, bet tada, bent prancuziskam psl, visada paraso, kad nuolaido todel, kad galiojimas baigiasi po poros menesiu. Jei uzsisakai newsletter, reguliariai atsiuncia idomiu pasiulymu.
As esu labai patenkinta. Is ten perku daugiausia sios firmos priemones: Melvita

o ka esi bandzius is melvitos? kokie atsiliepimai? gal bandei veido ir plauku priemones?labai gundaus , bet niekaip neisbandau, noris atsiliepimu isgirst 4u.gif
Atsakyti
as pelargoniju ea ilasinau i savo dienini (naturalu) krema + kartais, kai prisimenu ilasinu i sviesta ir tepu po pazastim smile.gif pats ea kvapas man nuostabus wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Palomina @ 2011 02 25, 17:28)
tik klausimas ar uzteks meginuku, kad suprasti ar maskuoja gerai  biggrin.gif  ten tik spalvai mazdaug issirinkti.. be to, meginukai siek tiek padziuve buna..


turejau meginukus - tai man visam veidui kartui pilnai uzteko smile.gif labai patiko pudra, jauciu leisiu sau pailseti nuo megiamos mineralines ir paimsiu lakshimi pilna pakuote smile.gif labai gerai maskuoja, puikiai issil,aiko, gerai issisklaido, spalva irgi gera, zodziu man labai patiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(prokruste @ 2011 02 27, 10:12)
as pelargoniju ea gal pora menesiu naudoju. Jokio poveikio dar nepastebejau. schmoll.gif
O spuogus issigydziau tik su vaistais duac ir skinoren. Gaila, bet su naturaliomis priemonemis savo spuogu neiveikiau.

deja bet net ir sitie geliai, plius antibiotiku kursai nieko man nepagalbejo..vienintelis mano vaistas tai kontraceptikai.. teks ryt tabletes jeigu noriu bent i veidrodi nebijot zet.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 02 26, 23:52)
Aš naudojau savaitę kasdien, bet prasidėjo mm ir nutraukiau, nes rašo, kad per mm reikie daryti pertrauką, tai deramai taip ir neišbandžiau

lauksiu, nors manau, kad po mėnesio vargu, ar matysis kažkoks rezultatas ax.gif
jūs irgi su ta mintim, kad nuo spuogų? smile.gif

QUOTE(micefee @ 2011 02 27, 00:36)
O kaip makaluosi?  ax.gif

į bazinį lašinsiu eterinį.
šian susilašinau bazinį, jau lenkiu buteliuką lašint eterinį ir taip netikėtai keturi lašai vienas po kito eterinio išlašėjo, vos suskaičiuot spėjau biggrin.gif salierų ea skystas pasirodo ax.gif

QUOTE(prokruste @ 2011 02 27, 09:12)
as pelargoniju ea gal pora menesiu naudoju. Jokio poveikio dar nepastebejau. schmoll.gif
O spuogus issigydziau tik su vaistais duac ir skinoren. Gaila, bet su naturaliomis priemonemis savo spuogu neiveikiau.

aš žinau, kad mano spuogai hormoniniai, nes visad pasirodo prieš mmm. Todėl nusprendžiau pabandyt palergonijų ea, blogiau nebus, o jei geriau, tai bus išsigelbėjimas rolleyes.gif
o duac'o ar skinoren'o man nereik, nėra tų spuogų tiek daug, kad reiktų antibų ačiū Die smile.gif
Atsakyti
Mano veido oda sausa, jautri, daznai parausta.. ar weledos migdolu kremas butu per stiprus vasarai? Toks didelis kremu pasirinkimas, net nezinau kuri rinktis, kad tiktu visiems sezonams
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2011 02 27, 19:26)
lauksiu, nors manau, kad po mėnesio vargu, ar matysis kažkoks rezultatas  ax.gif
jūs irgi su ta mintim, kad nuo spuogų?  smile.gif

Taip, nes ir pas mane spuogai primena apie save tik prieš mm ir kartais ciklo viduryje. Be to, pastaruoju metu mm labai skausmingos - pirmom dienom kartais net pajudėti sunku taip viską skauda ir blogai jaučiuosi, tai dar turiu viltį, kad ir nuo to padės smile.gif
Beje, aš mišinuką dariau su ylangais ir pelargonijom.

Beje, vakar šalia lūpos, ant skruosto iššoko toks gumbas, kad net kalbant skauda - didelis, raudonas, panašus į kažkokį besiformuojantį pūlinį. Maniau, kad šiandien arba dings, arba galima bus jį išspausti gražiai. Nu kur tau - atsikeliu ryte su trigubai didesniu gumbu, prie kurio net prisiliesti neįmanoma taip skauda. Užtepiau pelargonijom, dingo tinimas, liko tik mažas gumbas ir raudonumas. Nepasadaviau, išmasažavau aliejum, uždėjau molio kaukę, vėliau dar ir molio tašką ant tos nesąmonės. Na ir susitvarkiau lyg ir - nepanaikinau, bet ne tokio dydžio kaip ryte buvo ir nebeskauda thumbup.gif
Atsakyti
parekomenduokit gera kauke veidui, kad pavalytu gerai poras ant nosies ir barzdos, spuogu kaip ir nera, bet su pirstu braukiant jaucias , kad uzsikimsusios poros doh.gif , ka nors is pirktiniu, nes gamintis pati nemegstu ir aisku ka butu galima uk ar internetu nusipirgti, o oda mano misri normali 4u.gif
butu labai didelis aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
ir kokia nors dar, kad paskaistintu, palygintu odyte 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2011 02 27, 20:38)



molio kaukes smile.gif
Atsakyti