Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai -82- tema

QUOTE(shemsa @ 2011 02 25, 20:21)
as kaip tik vakar pirkau is ten kremuka ir paakiu kremuka jie abu su argano aliejum ir vaisiu rugstim


Gal gali parodyti, kokius ėmei? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 02 26, 01:01)
Gal gali parodyti, kokius ėmei?  ax.gif

va tokius
ar ne tu esi pirkus kazka is mondebio?per kiek laiko atsiunte?
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2011 02 26, 12:50)
va tokius
ar ne tu esi pirkus kazka is mondebio?per kiek laiko atsiunte?


Nea, aš nesu pirkusi. Kai gausi ir išbandysi, parašyk įspūdžius. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2011 02 25, 14:05)
gal kas esat pirke is merginu gyvenanciu uk per mondebio.com?per kiek laiko atsiuncia? help.gif



QUOTE(shemsa @ 2011 02 26, 11:50)
va tokius
ar ne tu esi pirkus kazka is mondebio?per kiek laiko atsiunte?



as is sito puslapio siunciuosi reguliariai. Jie labai greitai ir operatyviai dirba. I lietuva nueina per 7-10 dienu, jei Prancuzeijoj nesninga ir niekas nestreikuoja lotuliukas.gif
O kaip UK pastas, garsejantis savo letumu, po to isdalina siuntinius nezinau.
Patikimas puslapis.

Siaip reiketu pasiskaityti ar jie neturi stock'o UK. Nes man siaip keista kad EN parduotuves versijoj kainos surasytos svarais ir ten maziau pasirinkimo.
Jei jie turi kazkoki padalini UK, tai sintinys dar greiciau ateis.
Atsakyti
QUOTE(Saphia @ 2011 02 26, 16:48)
Siaip reiketu pasiskaityti ar jie neturi stock'o UK. Nes man siaip keista kad EN parduotuves versijoj kainos surasytos svarais ir ten maziau pasirinkimo.
Jei jie turi kazkoki padalini UK, tai sintinys dar greiciau ateis.


Man atrodo, kad jie turi sandėlį UK, nes anksčiau perkant iš UK būdavo mažesnis šalių, į kurias siunčia, pasirinkimas. O kad būtų mažesnis prekių pasirinkimas, nepastebėjau. Bent jau tos prekės, kuriomis domiuosi, būna ir FR, ir UK puslapyje. Ir net tokia pat tvarka išdėstytos. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo micefee: 26 vasario 2011 - 15:54
QUOTE(Palomina @ 2011 02 25, 16:57)
as atrodo rasiau, kad Lakshmi krempudra man normaliausia - ir pamaskuoja (vidutiniskai), ir graziai atrodo ant odos..





Palomina
,kur pirkai Lakshmi pudrą? 4u.gif
Atsakyti
achileja.lt yra.
Atsakyti
QUOTE(Saphia @ 2011 02 26, 16:48)
as is sito puslapio siunciuosi reguliariai. Jie labai greitai ir operatyviai dirba. I lietuva nueina per 7-10 dienu, jei Prancuzeijoj nesninga ir niekas nestreikuoja  lotuliukas.gif
O kaip UK pastas, garsejantis savo letumu, po to isdalina siuntinius nezinau.
Patikimas puslapis.

Siaip reiketu pasiskaityti ar jie neturi stock'o UK. Nes man siaip keista kad EN parduotuves versijoj kainos surasytos svarais ir ten maziau pasirinkimo.
Jei jie turi kazkoki padalini UK, tai sintinys dar greiciau ateis.

sakau, kad kazkas lyg siuntes is ten, pasirodo dar nesergu schleroze thumbup.gif , tai gerai nuraminai, tada ramiai lauksiu avo kremuku.o su galiojimais ten viskas ok?nes kai kas tai zymiai pigiau thumbup.gif , turbut ir as tapsiu reguliare pirkeja is sito psl 4u.gif
atsiliepimai tikrai bus, nes pati negaliu sulaukt kaip noriu isbandyt blush2.gif
Atsakyti
labas vakaras 4u.gif
vakaras nuobodus tai radus laiko pradejau skaitineti senas temas, ir kaip sakant kuo giliau i miska tuo daugiau medziu..gaila kad nera suskirsyta temomis, riebi oda, sausi plaukai ir t.t. temu butu daug, bet bent jau aiskiau, o dabar perskaityti 82 temas gi neimanoma ax.gif
tai va skaitau skaitai ir staiga uzkliuna man odos valymai aliejumi..labai ilgai vaiksciojau pas dermatologe Lapinskaite tai ji aliejus isbrokino, kad jie nenaudingi...pas mane kai prasidejo nuo 18 metu berimai tai vargstu iki siol..vienintele ir veiksminga priemone tai kontraceptikai...nenoriu ju gert, bet pasirinkimo neturiu, nors ir geriant giluminiai spuogai vis vien kankina, o stai perskaiciau pas jus apie pelargonijos alieju.. ar tikrai jis gali kazkuo padeti, tepant pazastis ar panasiai? gal yra merginu kurios taip pat daug metu kankinosi ir stai dabar atrado vaista, nes as nerandu.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 02 26, 16:25)
achileja.lt yra.



4u.gif Kaip tik ten ir žiūrinėju.
Tai čia bus skystas makiažo pagrindas?
Atsakyti
QUOTE(sineja @ 2011 02 26, 21:20)
tai va skaitau skaitai ir staiga uzkliuna man odos valymai aliejumi..labai ilgai vaiksciojau pas dermatologe Lapinskaite tai ji aliejus isbrokino, kad jie nenaudingi...pas mane kai prasidejo nuo 18 metu berimai tai vargstu iki siol..vienintele ir veiksminga priemone tai kontraceptikai...nenoriu ju gert, bet pasirinkimo neturiu, nors ir geriant giluminiai spuogai vis vien kankina, o stai perskaiciau pas jus apie pelargonijos alieju.. ar tikrai jis gali kazkuo padeti, tepant pazastis ar panasiai? gal yra merginu kurios taip pat daug metu kankinosi ir stai dabar atrado vaista, nes as nerandu.. blush2.gif

apie veido valymą aliejumi šioj temoj.
ar jums jie tiktų, tai nesužinosit, kol neišbandysit smile.gif nenaudingi tik rafinuoti aliejai. O kaip aliejai patiks odai tik pabandžius sužinosit ax.gif
aš palergonijų ea tik šian gavau, kai susirinksiu info, susimakaluosiu ir bandysiu tept. Paskutinė viltį dedu, jei nepadės, tai gal labai nepakenks pažastims ir organizmui tuo pačiu ax.gif
o palergonijų ea yra naudojusių/naudojančių, bet atsiliepimų nesu skaičius, nors temą seku atrodo ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Manija69 @ 2011 02 26, 21:37)
Tai čia bus skystas makiažo pagrindas?

taip, Palomina turi skystą makiažo pagrindą, Lakshmi temoj daugiau info ax.gif
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2011 02 26, 19:59)
sakau, kad kazkas lyg siuntes is ten, pasirodo dar nesergu schleroze  thumbup.gif , tai gerai nuraminai, tada ramiai lauksiu avo kremuku.o su galiojimais ten viskas ok?nes kai kas tai zymiai pigiau thumbup.gif , turbut ir as tapsiu reguliare pirkeja is sito psl  4u.gif
atsiliepimai tikrai bus, nes pati negaliu sulaukt kaip noriu isbandyt  blush2.gif


na, jie gana daznai daro nuolaidas. Buna nuolaidos tam tikrai firmai, buna nuleidzia kainas, kai galiojimo laikas eina i pabaiga, bet tada, bent prancuziskam psl, visada paraso, kad nuolaido todel, kad galiojimas baigiasi po poros menesiu. Jei uzsisakai newsletter, reguliariai atsiuncia idomiu pasiulymu.
As esu labai patenkinta. Is ten perku daugiausia sios firmos priemones: Melvita
Atsakyti