Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai -82- tema

QUOTE(Honey @ 2011 02 23, 22:58)
O kokie plaukai - išsausėję, riebūs? Sunku patart nežinant smile.gif

mano plauku tipas kaip daugumos mazdaug , prie saknu riebiau , sausesni galai . Kol naudoju kaukes, balzamus, sampunus sintetinius jie atrodo graziai , zvilga , yra ourus, bet zinau , kad kai nustosiu , kaip jau sake pamatysiu ju tikraja bukle sad.gif bet pabandysiu vistiek, apsistojau ties Lavera ir Cattier su jogurtu
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2011 02 23, 23:52)
mano plauku tipas kaip daugumos mazdaug , prie saknu riebiau , sausesni galai . Kol naudoju kaukes, balzamus, sampunus sintetinius  jie atrodo graziai , zvilga , yra ourus, bet zinau , kad kai nustosiu , kaip jau sake pamatysiu ju tikraja bukle sad.gif bet pabandysiu vistiek, apsistojau ties Lavera ir Cattier su jogurtu

Cattier nemėginau, bet Laveros šampūnai mano favoritai. Ne tik dėl poveikio, bet ir kvapų wub.gif Man asmeniškai pačiausias obuolių, mangų tiko tuomet, kai plaukai buvo šiek tiek sausesni, dabar jis tiesiog priploja šaknis. Dar riebioms šaknims/sausesniems galams geras apelsinų. Sausiems galams šampūnas vis tiek nelabai padės, reiks balzamą ir kaukes reguliariai naudot. smile.gif
Nebūtinai plaukų būklė tave išgąsdins, man pvz jokių problemų nebuvo perėjus prie natūralių šampūnų, tik šiek tiek užtruko, kol atsirinkau, kas geriausiai tinka (pvz kas neriebina šaknų, neerzina galvos odos ir t.t.) ir patinka. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(prokruste @ 2011 02 22, 11:23)
Tas kremukas labiau kaip veido kauke. Vietoj krempudros jo nepanaudosi. Bandziau kazkada ryte labai plonu sluoksniu ji paskirstyti ant viso veido. Nieko gero, pradejo tempti oda. Tepu tik ant spuoguotu plotu. Odos neissausina, ne taip kaip arbatmedzio aliejus (bent jau man), o naudoju pastoviai. Vakare ant spuogo uztepu storesni sluoksni, jis apdziuva (kazkas panasaus i moli), o ryte nuplaunu.
Kvapas nedirginantis.

4u.gif Ateityje būtinai išbandysiu smile.gif

QUOTE(Cherry_ @ 2011 02 22, 12:38)
Pagaliau issirinkau paakiu krema, o pirkti nera kur  biggrin.gif  Tas Neobio Eye Balm Cherry Blossom gal LT yra ?
CUP'e IIIa. eko parduotuvėlėje prekiauja Neobio produktais, gal kartais ir paakių kremuką jie turės mirksiukas.gif


QUOTE(_simfa_ @ 2011 02 23, 13:23)
labas merginos 4u.gif  esu naujoke tame reikale tai nepykit jei nesamones paklausiu blush2.gif
sakykit kuo skiriasi ekologiski nerafinuoti naturalus aliejai nuo neekologisku??? taip pat ir su eteriniais aliejais g.gif  kuo jie skiriasi tarkim is aromanatural ir is maximos ar eurovaistines ar eurokos parduotuves????? kaina tai ju skiriasi,bet ant tu pigesniu irgi raso 100 proc eterinis kazkokio augalo aliejus?????????????? blush2.gif
Nerafinuoti aliejai su vertingomis medžiagomis, neekologiški - rafinuoti, beverčiai. Eteriniai aliejai yra natūralūs, pvz. iš AN ir sintetiniai - iš Maximos mirksiukas.gif O dėl užrašų, tai rašo tik ant viršelio/dėžutės, o jei yra viduje instrukcija, tai sudėtis bus baisi..


QUOTE(Cherry_ @ 2011 02 23, 22:52)
mano plauku tipas kaip daugumos mazdaug , prie saknu riebiau , sausesni galai . Kol naudoju kaukes, balzamus, sampunus sintetinius  jie atrodo graziai , zvilga , yra ourus, bet zinau , kad kai nustosiu , kaip jau sake pamatysiu ju tikraja bukle sad.gif bet pabandysiu vistiek, apsistojau ties Lavera ir Cattier su jogurtu
Perskaičiusi plaukų aprašymą, rekomenduočiau Laveros apelsinų 4u.gif
Atsakyti
Aciu labai uz patarimus visoms, bandysiu pirkti laveros apelsinini 4u.gif
Ir aciu del paakiu kremo, kaip i LT gryztu kovo 5 tai spesiu i Cupa uzvaziuoti thumbup.gif
Atsakyti
user posted image
gal kas bandet siuos kremukus?radau didele nuolaida, galvoju uzsisakyt g.gif
ir gal galit pakomentuot labai prasau sudetis blush2.gif
cia paakiu ir veido kremukai, kazin tikru misriai odytei veido kremukas, nes neraso kokiai odai skirtas g.gif
paakiu kremuko sudetis
Aqua, centaurea cyanus*, hamamélis virginiana* glycerin, argania spinosa oil*, caprylic/capric glycerides polyglycerin-10 esters, guar gum, tocopherol, dicaprylyl carbonate, parfum, xanthan gum, potassium sorbate, sodium benzoate, citric acid, citronellol, geraniol.
*From organic farming

veido kremo sudetis
Aqua, anthemis nobilis flower water*, glycerin, glyceryl stearate, cetearyl alcohol, argania spinosa oil*, polyglyceryl-6 distearate, cetyl palmitate, myristil myristate, dicaprylyl carbonate, simmondsia chinensis oil*, vitis vinifera oil*, prunus armeniaca oil*, caprylic capric triglycerides, cera alba, saccharum officinarum extract and vaccinium myrtillus extract and citrus aurantium dulcis fruit extract and acer saccharinum extract and citrus medica limonum fruit extract, tocopherol, sesamum indicum oil*, sorbitol, soja extract, xanthan gum, parfum, potassium sorbate, sodium benzoate, citric acid, citronellol, geraniol, linalool.
*From organic farming

isanksto labai aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shemsa: 24 vasario 2011 - 13:20
Sveikos,

Išbandžiau šiandien Green people intensive repair šampūną ir kondicionierių:
http://ekopirk.lt/ca...29cced98115.jpg

Pirmas įspūdis labai geras thumbup.gif wub.gif ypač patiko kondicionierius, plaukai tokie minkšti, švelnūs wub.gif o ir kvapas patiko. Žodžiu pirmas įspūdis labai thumbup.gif

Man dantistė būtinai liepė nusipirkti pastą su fluoru ax.gif bet ar yra tokios natūralios? g.gif lyg TOM'S OF MAINE turi , bet nerandu jos pirkti Lt
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2011 02 23, 21:03)
Ryt vaziuosiu pirkti eko sampuno , bet jauciu parduotuveje issirinksiu  biggrin.gif
Tad paskutini karta apie ji paklausiu 4u.gif  As ko bijau su tais natur  sampunais , plaukai pas mane sviesinti ( labai sviesi blondine esu) , tai darbo daug ideti turiu , kad jie atrodytu graziai. tai bijau , kad man tie naturalus sampunai be savo blogiu man per silpni bus  g.gif  Gal pas kazka panasi situacija buvo ?  4u.gif

man taip buvo, bet Honey labai issamiai atsake- aliejines kaukes, Laveros sampunai (man mangu supper) ir geras kondicionierius (Sante Briliant care arba Laveros basics). Ir drekinti, maitinti kokosu aliejumi, laveros mangu kauke arba (man labai tinka kaip kauke, bet ne kaip kondiske0 Aubery Organic baltuju kameliju kondicionierius.
Atsakyti
Gal kuri pirkote ar turite info is patirties apie Forever Living( su alijosiumi) dantu pasta ? Kosmetikoje jau pastebejau "blogiuku" blush2.gif
Papildyta:
Zinau, kad forume yra atskira tema apie Forever Living , bet ten vien "liaupsos" ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jonike @ 2011 02 24, 15:39)


Man dantistė būtinai liepė nusipirkti pastą su fluoru ax.gif bet ar yra tokios natūralios? g.gif lyg TOM'S OF MAINE turi , bet nerandu jos pirkti Lt


Sveiki, Tom's of Maine parduoda iherb.com, galite parsisiųsti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(wgs @ 2011 02 24, 22:50)
Sveiki, Tom's of Maine parduoda iherb.com, galite parsisiųsti smile.gif


Ačiū už nuorodą 4u.gif , reikės pasižvalgyti, gal kas iš tarpininkų siunčia iš čia smile.gif
O Jūs gal esate bandžiusi kokią Tom's pastą? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jonike @ 2011 02 25, 00:06)
Ačiū už nuorodą 4u.gif , reikės pasižvalgyti, gal kas iš tarpininkų siunčia iš čia smile.gif
O Jūs gal esate bandžiusi kokią Tom's pastą? ax.gif


Deja, nesu, bet žadu išbandyt, nes kol kas iš natūralių esu bandžius tik L'angelica, kurią čia neretai keiksnoja, nors ji sertifikuota. Reikia pripažinti, ta L'angelica man nepatiko (ar netiko, nežinau), labai jautrūs dantys pasidarė, irgi matosi, kad trūksta jiems pastiprinimo, gal to pačio fluoro...
paieškokite forume iherb.com skirtos temos, iš ten be tarpininkų siųstis į LT galima
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wgs: 24 vasario 2011 - 23:14
Laba diena 4u.gif

Norėjau paklausti, gal kuri nors esat naudojusi Aubrey organics arba Jason apsauginius kremus nuo saulės? (noriu užsiprašyt sesės dovanų, ir nežinau, ar verta)
Atsakyti