Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(lark @ 2011 02 19, 12:51)
dėkui, jau biski "pastovėjęs" bazėje, tai 30 paėmė  smile.gif , kur liko, tai be žiedų, bet su pumpurais.
Aga, dar turi du pumpurus  ax.gif

thumbup.gif geras pirkinukas wub.gif

vakar senukuose, jei neklystu tokį mačiau, 62lt unsure.gif
Atsakyti
Pavede technika neprazonduosiu sad.gif lark lb grazus pirkinys!
Atsakyti
labai graži raibuolė. wub.gif wub.gif ..man jos kaip liga....labai patinka,todėl dvi teturiu... doh.gif biggrin.gif
merginos gal galite kas stovo foto įmest kaip prisitvirtina prie grindų ei lubų..(vyras sakė jai noriu turiu susižinot ar bus įmanoma primontuot unsure.gif )
Atsakyti
O siaip labai neblogu stovu,(ivairiu spalvu beje) buna ir zalioj stotelej , montuojasi prie lubu irgi, o kaina apie 60lt,
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2011 02 19, 13:17)
naujokas Pinoccio iš Kalminos. Dar 2 palikau. Ir kaip įdomiai, prie užrašytos prekės kainos užmetė 50 proc. antkainį, bet vistiek apsimokėjo.

Gaila, kad Vilniuje tokio nera ir as noriu doh.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2011 02 19, 12:17)
naujokas Pinoccio iš Kalminos.

Vaje wub.gif

QUOTE(Eiryn @ 2011 02 19, 13:07)
Aš vis galvoju, kaip manot, kada pradės užsakymą rinkti pavasarinį? Baisiai norisi progresuot su savo liga  lotuliukas.gif

Svajot ir rinktis gali ir dabar biggrin.gif paskui maziau darbo bus.

QUOTE(evers @ 2011 02 19, 14:36)
merginos gal galite kas stovo foto įmest kaip prisitvirtina prie grindų ei lubų..(vyras sakė jai noriu turiu susižinot ar  bus įmanoma primontuot  unsure.gif )

Nieko grezt nereikia. Tiesiog prisisuka (prisiverzia / prisispaudzia) plokstele su varztu. Remias i grindis ir lubas ir taip laikosi. Sunku aiskiai parasyt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2011 02 19, 16:16)
Vaje  wub.gif
Svajot ir rinktis gali ir dabar  biggrin.gif paskui maziau darbo bus.
Nieko grezt nereikia. Tiesiog prisisuka (prisiverzia / prisispaudzia) plokstele su varztu. Remias i grindis ir lubas ir taip laikosi. Sunku aiskiai parasyt  doh.gif


o jai reikia nutrumpint,ar vis tiek bus kur priveržt...ar nereikės nupjaut to kur prisiveržia... doh.gif gal parašiau kas mane domina nors ir sunkiai.. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 02 19, 14:21)
Pavede technika neprazonduosiu sad.gif lark lb grazus pirkinys!

gerai, kad ir nevažiavai, lb slidus kelias, ryte visi ~40km/h važiavo..., nieko doro nemačiau nei Kalminoje, nei Vaidrenoje, nei Tik gėlėse, nebent vėliau užvežė. Senukuose stovi graus falenopsis tamsiai bordo baltais pakraščiais, na, kaip mes čia tokių apsipirkom, tik aišku, kaina netenkina kokybės...
QUOTE(evers @ 2011 02 19, 15:25)
o jai reikia nutrumpint,ar vis tiek bus kur priveržt...ar nereikės nupjaut to kur prisiveržia... doh.gif  gal parašiau kas mane domina nors ir sunkiai.. rolleyes.gif

trumpinasi iš vidaus, jis lb tvarkingai susistato, reikėjo griebt, kai buvo akcija -30proc lygtais 02.15d.
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2011 02 19, 15:25)
o jai reikia nutrumpint,ar vis tiek bus kur priveržt...ar nereikės nupjaut to kur prisiveržia... doh.gif  gal parašiau kas mane domina nors ir sunkiai.. rolleyes.gif

Na as netrumpinau, tai nezinau kaip ten butu.
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2011 02 19, 17:00)
trumpinasi iš vidaus, jis lb tvarkingai susistato, reikėjo griebt, kai buvo akcija -30proc lygtais 02.15d.


doh.gif gaila nežinojau kad buvo akcija...
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2011 02 19, 12:17)
naujokas Pinoccio iš Kalminos.

wub.gif bigsmile.gif koks gražuolis thumbup.gif

QUOTE(Pokahonta* @ 2011 02 19, 12:47)
vakar buvau megos senukuose, nemačiau stovų iki lubų g.gif o gal jie nebūna sudėti pavyzdžiuose?

Jei apie tuos kur iki lubų tikrai būna pavyzdžiuose, anksčiau tiesiog ant grindų stovėdavo net nesurinktas, o dabar stovi surinktas iš galo lentynos pastatytas (bent jau antradienį tikrai stovėjo) galėsiu šiandien arba ryt pažiūrėt ar dar yra biggrin.gif

QUOTE(evers @ 2011 02 19, 14:36)
merginos gal galite kas stovo foto įmest kaip prisitvirtina prie grindų ei lubų..(vyras sakė jai noriu turiu susižinot ar  bus įmanoma primontuot  unsure.gif )

nereikia nieko gręžti, jei tik aukštis tinkamas tai ir susirenka paprastai tiesiog dalimis susineria ir prisisuka prie lubų, va jau matau Tina irgi parašė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2011 02 19, 16:53)
doh.gif gaila nežinojau kad buvo akcija...

gal ir pas jus bus akcija mirksiukas.gif
Atsakyti