Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

oike, naminukai labai dailus 4u.gif

Naktie, gal dar trpt ne laikas siųsti, dar šaltoka g.gif
Atsakyti
kai tokia kaina paemus, gal savaitele namie dar kas palaikytu, o db tik atsilima pranasauja mirksiukas.gif , na jei ka duokit zinot mirksiukas.gif
Atsakyti
nu va gaila, kad anksčiau neišsišnekėjom, būčiau paėmus..

merginos sukūriau naują temą, nes nežinau kada grįšiu tai pasirūpinau, kad neliktumėt be namų biggrin.gif pabaikite šitą, o tada naują biggrin.gif
Atsakyti
oike gražuolės kokios wub.gif
Atsakyti
QUOTE(oike @ 2011 03 05, 11:11)
Labas rytas, as irgi siandien vaziuosiu stovo pirkti, vakar dar viena orche is maximos parsinesiau, jau neber kur statyt...
o cia dar pora naminuku ax.gif

graži naujokė, o ta paskutinioji tai iš viso pasaka wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Raun'a @ 2011 03 05, 12:16)
oike, paskutinioji kokia  wub.gif


drinks_cheers.gif bigsmile.gif wub.gif LABAI ŠAUNI... thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
kąąą, dar tema nebaigta? biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos retokai uzsuku blush2.gif Sen buvau vaidrenoj tikejausi kokiu pakainuotu rasti, bet suvargusios. Sese kokia grazuole uz 10lt nusipirko maksimoje doh.gif As aplekeu tris maksimas visos po 20lt ir ne vienos man patinkancios. Vaidrenoj labai daug cimbidziu ivairiausiu spalvu nuo 45-75lt po trys ziedstiebius pasaka, bet nesiryztu as ju dar auginti. Tik gelese nieko ispudingo gauta nauja siunta falenopsiu, bet eiliniai. Nu gal mestels maksima kokiu groziu kovo 8d proga g.gif
Oike trecioji pasaka labai noriu leopard orchidejos unsure.gif
Atsakyti
Labukas!
Kažkada buvau įkėlusi savo pirmąją bulvinę orchidėją, cambria kaipo, taigi šiandien kažkiek sumasčiau pažiūrėt ir štai ką radau. ar galiu tikėtis žiedukų? bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
merginos, g.stoties turguje yra dar 3 zygopetalumai, du apvytę, trečias žydintis, bet po 38 (37), Karmelitoje vandučių vazose oranžinių, alyvinių, kainos nebuvo, bet tikriausiai kaip visada.
Sakė nuo balandžio stipriai brangs orchidėjos, logiška, žvelgiant į vis didėjančias kuro kainas.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti