Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

na atrodo kad nukris bet istikro nekris jau 4 metus ant jo kraunu geles,is pradziu nedrasiai o dabar jau drasiai galiu det,nes tik atrodo kad nukris,tik beda kad mazus vazonelius statyt galima,o zinokit bauhofe yra metaliniu stovu ir labai graziu ir galima didelius vazonus statyt ir kokius nori,ir saugus ir patogus,ir 7 vazonai telpa,patenkinta as juo,nufotografuosiu kada,tai ikelsiu 4u.gif
Atsakyti
Planuoju pavasarį savo cymbus dalinti, nes jau tooookie krūmai užaugo ir naujų auginių be saiko augina. Vienas rožinis, kitas rudas - galėsiu perleisti, jei atsiras norinčių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rarity @ 2011 03 04, 22:12)
Planuoju pavasarį savo cymbus dalinti, nes jau tooookie krūmai užaugo ir naujų auginių be saiko augina. Vienas rožinis, kitas rudas - galėsiu perleisti, jei atsiras norinčių  4u.gif

Laba atsiras,atsiras mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rarity @ 2011 03 04, 22:12)
Planuoju pavasarį savo cymbus dalinti, nes jau tooookie krūmai užaugo ir naujų auginių be saiko augina. Vienas rožinis, kitas rudas - galėsiu perleisti, jei atsiras norinčių  4u.gif

Aš irgi labai norėčiau ir rašausi į eilę blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rarity @ 2011 03 04, 22:12)
Planuoju pavasarį savo cymbus dalinti, nes jau tooookie krūmai užaugo ir naujų auginių be saiko augina. Vienas rožinis, kitas rudas - galėsiu perleisti, jei atsiras norinčių  4u.gif

labas vakaras
ir as. jeidar liks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2011 03 04, 20:41)
nusipirkau ir aš stovą senukuose... thumbup.gif  namie kai surinkau supratau kad būtina jam vazonėliai... doh.gif  doh.gif mano mažiai viska vers lauk iš lėkštučiu. o permatomi krenta kiaurai..tad gal nusimato kur kokia akcija vazonams orchidėju..

man tinka 15 cm permatomi vazonėliai

ai tiesa, daug nužydėjusių cymbidium yra Karmelitoje po 15 lt, kai kurie dar su žiedais.
Atsakyti
mano toks kaip jusu,iš senuku.lenktas toks...tai žiūrėsiu ir aš 15 susipirkt...gal dabar kai viska susitvarkysiu galėsiu ir aš kokia gėlytę dar nusipirkt..vietos nebebuvo..o ir stovas atrodo toks kompaktiškas ..bet kai reikia atrodo vietos nerandu kur bepastatyt doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rarity @ 2011 03 04, 23:12)
Planuoju pavasarį savo cymbus dalinti, nes jau tooookie krūmai užaugo ir naujų auginių be saiko augina. Vienas rožinis, kitas rudas - galėsiu perleisti, jei atsiras norinčių  4u.gif


Oi, oi, oi kaip norėčiau, ir aš, ir aš stoju į eilę bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Lerikyte @ 2011 03 05, 10:52)
man tinka 15 cm permatomi vazonėliai

ai tiesa, daug nužydėjusių cymbidium yra Karmelitoje po 15 lt, kai kurie dar su žiedais.

o ten didieji? ar dar mažiukai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Medeilė @ 2011 03 05, 11:10)

o ten didieji? ar dar mažiukai? g.gif

pakankamai dideli. sakyčiau vidutiniai gal pagal visus.
Atsakyti
Sveikos, tai gal kuri gali paimt ta pakainuota cimbuka?' o paskui persiust i Panevezy? mirksiukas.gif , nes pas mus gali tik phenelopsi gaut padoru nukainuota verysad.gif
Atsakyti
Labas rytas, as irgi siandien vaziuosiu stovo pirkti, vakar dar viena orche is maximos parsinesiau, jau neber kur statyt...
user posted image

o cia dar pora naminuku ax.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
oike, paskutinioji kokia wub.gif
Atsakyti