Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(Žvaigždėta_naktis @ 2011 03 04, 20:27)
Smulkiažiedė tokia, o žiedų yra 25  blush2.gif smile.gifuser posted image



Oi. oi kokia gražutė bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Medeilė @ 2011 03 04, 18:52)
nu kaip gaila, gal dar kitą dieną įmes, gal čia pradžia nukainavimų prieš kovo 8. Dabar tik pamačiau, kad dvi orchytės su pavadinimais - Golden Beauty ir Spring Song. Na bet su phalaenopsiais viskas, tik įdomesnių ieškosiu, 8 tikrai pakaks smile.gif va Cambria retai kada pamatysi nukainotą, gaila, vieną tik ir teturiu.

daug tų ,,cambrijų'' būna po kelis litus bekainuojančių, dažnai matau.

QUOTE(Evaja @ 2011 03 04, 19:07)
tu paprašyk, kad pas mane arba pas lark atsiųstų  lotuliukas.gif , o mes jau tau perduosim wink.gif

a koks skirtumas pas ką siųst? biggrin.gif galvojau važiuos gal kuri akis į akį akistaton su orchidėjom biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(nila_ks @ 2011 03 04, 18:30)
ir ne viena  thumbup.gif  nastanka bus kompanjonė  smile.gif

oi kaip smagu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif bus labai smagu susipažint biggrin.gif drinks_cheers.gif

QUOTE(Žvaigždėta_naktis @ 2011 03 04, 19:27)

labai gražūs visi visi žiedai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 03 04, 18:37)
galvojau važiuos gal kuri akis į akį akistaton su orchidėjom biggrin.gif

jei prekiaus parodoje, tai bus galima pasižiūrėti ką perki, šiaip tai, jei paprašai, žmonės dėmesingi, atsiunčia norimo augaliuko foto.
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 03 04, 18:37)
oi kaip smagu  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif bus labai smagu susipažint  biggrin.gif  drinks_cheers.gif

Būtinai drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvaigždėta_naktis @ 2011 03 04, 19:27)
Smulkiažiedė tokia, o žiedų yra 25  blush2.gif smile.gif
Naminiai žiedai, skersmuo 10cm.  thumbup.gif


bigsmile.gif bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evers: 04 kovo 2011 - 19:23
oi merginos, kiek grožio prirodėt wub.gif wub.gif wub.gif
šaunuolės 4u.gif
Atsakyti
nusipirkau ir aš stovą senukuose... thumbup.gif namie kai surinkau supratau kad būtina jam vazonėliai... doh.gif doh.gif mano mažiai viska vers lauk iš lėkštučiu. o permatomi krenta kiaurai..tad gal nusimato kur kokia akcija vazonams orchidėju..
Atsakyti
tai gal lekstutes didesnes nusipirkit,tai bus pigiau.... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mergaite56 @ 2011 03 04, 20:48)
tai gal lekstutes didesnes nusipirkit,tai bus pigiau.... biggrin.gif


lėkštutės su mano mažuliais... ax.gif netinka,reikia kad stabiliai isileistu
Atsakyti
QUOTE(Žvaigždėta_naktis @ 2011 03 04, 18:27)

gražios gėlytės thumbup.gif

QUOTE(evers @ 2011 03 04, 19:41)
nusipirkau ir aš stovą senukuose... thumbup.gif  namie kai surinkau supratau kad būtina jam vazonėliai... doh.gif  doh.gif mano mažiai viska vers lauk iš lėkštučiu. o permatomi krenta kiaurai..tad gal nusimato kur kokia akcija vazonams orchidėju..

biggrin.gif man irgi buvo ta pati bėda. Aš nusipirkau plastikinius, kad būtų lengvesni. Bet ir tai ne visi tinka, vienus pigesnius pirkau kurie kiaurai iškrenta, tai teko pirkt brangesnius.

mergaite56 lėkštutės didesnės nepadės, prie stovo yra prikomplektuotos lėkštutės, bet man ant jų kažkaip nelabai gražiai stovi vazonėliai, o ir nelabai patikimai.
Atsakyti
as turiu du stovus vienas nuo zemes iki lubu,ten lekstutes irgi ikomplektuotos,bet ant jo negalima didesnio vazono padet tik maziukai telpa ir nieko neina padaryt,o kita turiu 7 gelem padet tai per ji irgi jai mazesnis vazonas tai vercia arba kiaurai krenta,tai nusipirkau dideles lekstes ir viskas ok dabar biggrin.gif tai galvojau gal ir jum tokia problema
Atsakyti
Tikrai taip į tą stovą tik tie mažesni vazonėliai telpa, didesnių jau nėra kaip įstatyt, nebent visai be lėkštutės.
Stove iki lubų didžiausia problema bent jau man buvo kad nestabiliai tie vazonėliai stovi ant lėkštučių, todėl teko pirkti vazonėlius ax.gif kai tik turėsiu su kuo padarysiu naujai foto savo stovo
Atsakyti