Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(nila_ks @ 2011 03 04, 15:29)
Gal parodoj bus  rolleyes.gif  oi jamčiau  biggrin.gif

ooo kaip smagu kad planuoji atvykt 4u.gif
Atsakyti
Oi mergaitės , baisu man jau, parsitempaiu ir aš iš maximos 6 orchites, 4 sau ir dvi kaimynei, po 4,99, dar su žiedeliais, tai dabar lakstau po namus , ieškau joms vietos. Kada tas paigsis lotuliukas.gif O jums faina, kad cimbukai po 40 bigsmile.gif šiuo metu gal visose maximose gėlių nukainavimai, į medžioklę tikrai verta išsiruošti ir palepinti save bigsmile.gif
Atsakyti
medeile, kad kaune maximoj jokio nukainavimo nemačiau, seni phalaenopsiai ir keli tie nauji 2 in 1 įmesti
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 03 04, 16:14)
ooo kaip smagu kad planuoji atvykt  4u.gif

ir ne viena thumbup.gif nastanka bus kompanjonė smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nila_ks: 04 kovo 2011 - 17:30
QUOTE(Lerikyte @ 2011 03 04, 19:08)
medeile, kad kaune maximoj jokio nukainavimo nemačiau, seni phalaenopsiai ir keli tie nauji 2 in 1 įmesti

nu kaip gaila, gal dar kitą dieną įmes, gal čia pradžia nukainavimų prieš kovo 8. Dabar tik pamačiau, kad dvi orchytės su pavadinimais - Golden Beauty ir Spring Song. Na bet su phalaenopsiais viskas, tik įdomesnių ieškosiu, 8 tikrai pakaks smile.gif va Cambria retai kada pamatysi nukainotą, gaila, vieną tik ir teturiu.
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2011 03 04, 14:05)
na tai ar ko nors užsiprašėt? smile.gif

aga, juokais pilvūzę raibuolę lotuliukas.gif , jaučiu, bus ko ten pirkt ir šiaip rolleyes.gif .

Buvau TIK GĖLĖSE, tai falenopsiai kaip pabrangę, buvo su 3 stiebais, tokie šviežūs stiprūs, tik spalvos eilinės.

QUOTE(Medeilė @ 2011 03 04, 17:52)
va Cambria retai kada pamatysi nukainotą, gaila, vieną tik ir teturiu.

o aš Pramonės Maximoje radau pigučiuose, dar su žiedais, aišku, neatsilaikiau blush2.gif , juk tik 5,99...
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 03 03, 15:57)

Cia turima mintyse tas siltnamis? o as galvojau, kad jei jau lauke - tai po giedru dangumi laikyt, kad gautu vejuko, lietaus. Negi nieks tai nelaiko?
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 03 04, 15:15)
hmm tai jūs man pasakykit, orchidejos.lt atnaujins asortimentą, bet kaip tą naujajį asortimentą parsisiųsti  schmoll.gif  schmoll.gif gal lark netyčia pati ten važiuosi?


tu paprašyk, kad pas mane arba pas lark atsiųstų lotuliukas.gif , o mes jau tau perduosim wink.gif
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2011 03 04, 11:47)
Girdėjau gandą, kad kitą savaitę http://www.orchidejos.lt bus didelis augalų pasirinkimas  biggrin.gif

Kaip tik vakar buvau nosi ikisus po ilgo laiko. Nuojauta nuojauta medziokles lotuliukas.gif
Atsakyti
laukiam laukiam naujienu wub.gif
Atsakyti
Smulkiažiedė tokia, o žiedų yra 25 blush2.gif smile.gifuser posted image
Naminiai žiedai, skersmuo 10cm. thumbup.gif
user posted image
o šita tiesiog labai labai.... wub.gif
user posted image
Mano cimbiukas 4u.gif
user posted image
Pirkau už 5lt!!! thumbup.gif
user posted image
user posted image
Po keikio užaugino tik vieną žiedelį verysad.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žvaigždėta_naktis: 04 kovo 2011 - 18:34
QUOTE(Žvaigždėta_naktis @ 2011 03 04, 19:27)
Smulkiažiedė tokia, o žiedų yra 25  blush2.gif smile.gifuser posted image

nu grazuole thumbup.gif wub.gif
Atsakyti