Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

o aš šiandien liuks apsipirkau thumbup.gif 3 nužydėjusias už 18 lt clap.gif clap.gif clap.gif yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif
dar taip nėra nuskilę 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kkunigunda @ 2011 03 04, 12:44)
o aš šiandien liuks apsipirkau thumbup.gif 3 nužydėjusias už 18 lt clap.gif  clap.gif  clap.gif  yahoo.gif  yahoo.gif  yahoo.gif
dar taip nėra nuskilę 4u.gif  4u.gif  4u.gif


kur čia radote? g.gif
Atsakyti
2 pirkau kioskelyje bažnyčių gatvėje ir maximoje 4u.gif
iš tikro tai nieko gero nėra, jau pasirinkimo jokio, ėjau su užsidegimu nusipirkti kažką gražaus, neįprasto, bet kiek pasukau, tai tuščios parduotuvės doh.gif o ir nupirktos neįspūdingos kiek supratau, bet gerą liežuvį turėdama suderėjau thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif dar biški kaip pažystama dirba 4u.gif
taip tai nukainuotos po 20 doh.gif doh.gif doh.gif siaubas kažkoks, nei vienos tokios nužydėjusios brangios nepirkau niekada:mmm schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kkunigunda: 04 kovo 2011 - 13:03
QUOTE(Kkunigunda @ 2011 03 04, 12:49)
2 pirkau kioskelyje bažnyčių gatvėje ir maximoje 4u.gif
iš tikro tai nieko gero nėra, jau pasirinkimo jokio, ėjau su užsidegimu nusipirkti kažką gražaus, neįprasto, bet kiek pasukau, tai tuščios parduotuvės doh.gif  o ir nupirktos neįspūdingos kiek supratau, bet gerą liežuvį turėdama suderėjau thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif dar biški kaip pažystama dirba 4u.gif
taip tai nukainuotos po 20 doh.gif  doh.gif  doh.gif siaubas kažkoks, nei vienos tokios nužydėjusios brangios nepirkau niekada:mmm  schmoll.gif  schmoll.gif


aš šiandien į klaipėdą važiuoju mėginsiu tenai akropolio maximą patikrinti gal kas bus geresnio nei mūsų tauragėj thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(agnieeeska @ 2011 03 04, 15:16)
aš šiandien į klaipėdą važiuoju mėginsiu tenai akropolio maximą patikrinti gal kas bus geresnio nei mūsų tauragėj  thumbup.gif


jo ten gali rasti grožybių, kai nuvažiuoju dažnai matau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2011 03 04, 13:17)
kaip tik planavau šeštadienį po gėlių bazes pasižvalgyti, dabar jau pasimečiau, pinigai tai riboti  blink.gif

et klausimas ar verta... vaidrenoj, karemelitoj ir geles visiems bendroj visumoj ne kazin kas.. karmelitoj nebent phalaenopsių gan sveikų ir punmpuringų, paph. leanum, katlejos nužydėjusios, cymbidium po 40 vandos po 70.
Atsakyti
Lerikyte, gal ir neverta, kiek ant kuro išeis, bet taip norisi bent pažiūrėti, pakilnoti blush2.gif
Atsakyti
Neverta žinok friends.gif rimtai žinok. Nebent ryt atveštų, bet netikiu. aš už tave pakilnojau. Parsivežiau tik zygutį nukainuotą.
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2011 03 04, 11:47)
Girdėjau gandą, kad kitą savaitę http://www.orchidejos.lt bus didelis augalų pasirinkimas  biggrin.gif

na tai ar ko nors užsiprašėt? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 03 04, 13:54)
Neverta žinok  friends.gif rimtai žinok. Nebent ryt atveštų, bet netikiu. aš už tave pakilnojau. Parsivežiau tik zygutį nukainuotą.

pas mus Klaipėdoj zygučių su žiburiu nė nerasi, nei brangių, nei nukainuotų. Ech, o taip norisi rolleyes.gif
Atsakyti
hmm tai jūs man pasakykit, orchidejos.lt atnaujins asortimentą, bet kaip tą naujajį asortimentą parsisiųsti schmoll.gif schmoll.gif gal lark netyčia pati ten važiuosi?

Papildyta:
QUOTE(nila_ks @ 2011 03 04, 15:08)
pas mus Klaipėdoj zygučių su žiburiu nė nerasi, nei brangių, nei nukainuotų. Ech, o taip norisi  rolleyes.gif

gal kada pasiseks 4u.gif o jei ne 4u.gif gi galima daryt kokį siuntimą klaipėdon kai atšils biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 03 04, 14:15)
Papildyta:

gal kada pasiseks  4u.gif o jei ne  4u.gif gi galima daryt kokį siuntimą klaipėdon kai atšils  biggrin.gif

Gal parodoj bus rolleyes.gif oi jamčiau biggrin.gif
Atsakyti