Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(anika1 @ 2011 03 02, 18:30)


labai graži gėlytė... wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Medeilė @ 2011 03 02, 17:14)
Ačiū už patarimus:) mano katė irgi mėgsta tarp orchidėjų pro langą paveizėti:) pataupant vietą, ir kad gražiau atrodytų, tris orchidėjas vazoniukuose sudetų į vieną didelį platų vazoną, neaukštą, labai gražiai atrodo - toks įspūdingas orchyčių kupstas:) net kai ir nežydi gražu:)



As irgi planuoja i viena platu vazona keleta orchideju sutupdyti, tik dar neisirenku kurias arba laukiu, kad nuzydetu, nes kai kuriu spalvas jau uzmirsau. blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(anika1 @ 2011 03 02, 17:30)
user posted image
user posted image
user posted image
Mano vakar dienos pirkinys,labai dideli žiedai,naturaliai ružavesnė,nuotraukose baltesnė.Nors ne 2viename,bet iškarto krito į akį  bigsmile.gif
Atsiprašau,bet 2foto ne taip pasuktas įmečiau.



Kaip su teptuku nudazyta. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 03 02, 16:32)
kad neužlytų ir iki piet maždaug gautų saulės, bei pabūtų iki pirmųjų šalnų beveik. Kaka yra gerai  biggrin.gif

O kur laikot, kad neuzlytu? g.gif
Atsakyti
[quote=anika1,2011 03 02, 18:30]
baltesnė.Nors ne 2viename,bet iškarto krito į akį bigsmile.gif
Atsiprašau,bet 2foto ne taip pasuktas įmečiau.
[/quoate]
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa koks grožissssssss wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kutosiuke @ 2011 03 02, 20:00)
As irgi planuoja i viena platu vazona keleta orchideju sutupdyti, tik dar neisirenku kurias arba laukiu, kad nuzydetu, nes kai kuriu spalvas jau uzmirsau.  blush2.gif
Papildyta:
Kaip su teptuku nudazyta.  thumbup.gif


Vajei koks grožis, tikrai tokiai pagundai atsispirti neįmanoma bigsmile.gif
aš iš pradžių irgi norėjau tik vienos baltos spalvos orchites susodinti, bet kai pamiksavau iš rausvų atspalvių, irgi gražiai gavosi, o svarbiausia - galima daug orchidėjų sutalpinti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2011 03 02, 19:17)
O kur laikot, kad neuzlytu?  g.gif

aš laikau ant palangės iš lauko pusės smile.gif kartais jei iš kito šono lietus trpt pašlapina, bet nieko nenutiko smile.gif būna tokios ale palapinės pirkt su lentynėlėm, labai tinka lauke laikyt orchidėjas ir apsaugot nuo lietaus ir per kaitrios saulės.
Papildyta:
QUOTE(anika1 @ 2011 03 02, 18:30)

oooo, čia jei akys manęs neapgauna yra Phalaenopsis Elegant Julia thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Anika 1,nu koks grazus tavo naujas pirkinys bigsmile.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Pražydo wub.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(rarity @ 2011 03 02, 20:33)
Pražydo  wub.gif

user posted image


nuostabu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rarity @ 2011 03 02, 21:33)
Pražydo  wub.gif

user posted image


nu geras, nebuvau tokios gražuolės dar mačiusi bigsmile.gif
Atsakyti
rarity nepakartojama wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Rarity,fantastika bigsmile.gif wub.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti